מה עדיף ga-p35 או intel g33? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף ga-p35 או intel g33?

junior_mg

Recommended Posts

אם אתה לוקח e2160,אז g33 זה באמת לא מה שיגביל אותך.

לאיזה שימושים המחשב? אם אתה גיימר\הולך להשתמש במחשב בשביל HD,כרטיס מסך מובנה על הלוח אם ממש לא הולך להספיק לך.

אם זה מחשב לשימושים "משרדיים" שלא תלויים בגרפיקה,לוח g33 יהיה פיתרון יעיל וזל בשבילך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HTPC. סרטי DIVX על מסך TV 42" . למה הG33 לא "יסחוב" ? ... האיכות לא טובה ? 500 ש"ח זה משמעותי למערכת תקציבית.

לחילופין הנה סוג הכרטיס עליו חשבתי (דגם PRO , הזול יותר). על לוח P35 GB -

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3445090,00.html

אם יש חלופה זולה יותר, אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלת תם (הדיוט): ומה רע שכל העבודה תיפול על המעבד *אם* :

א. הוא מסוגל לכך (עומס)

ב. הוא יעמוד באיכות התמונה

ג. אין משימות רקע עבורו באותו זמן שרואים סרט ...

ד. יש ללוח יציאות מתאימות לדרישות

בשביל מה קנינו C2D ושילמנו במיטב כספנו (נו , 450 ש"ח ל2600...) ? שיעבוד קשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HD זה עומס עיבוד עצום, אפילו במידה ואין קודקים שמתנגשים, יחסית חדשים מתקשים בזה, תאמין לי שכשבא לך לראות סרט, אתה לא רוצה שכל מני קירטועים מעצבנים יארחו לך לחברה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין לך... והG33 לטעמך - הוא לא "עזרה מספקת" לCPU ?? או האיכות ירודה יותר ? (בהנחה שהוא לא מעיק על הOC לכיוון ה3G ) ?

[הערת אזהרה: תשובה שלילית, תגרום למאזן שלילי של 500- ש"ח בחשבון הבנק שלי... אז תהיה פייר... ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה, כרטיסי המסך של אינטל לא נותנים שום האצת חומרה, ולא משפרים את איכות הוידאו, אז אני חושב שאני מעדיף במקרה הזה לקחת מעבד כמו שאתה רצית, לתת לו כמו שרצית, אבל כמובן, גם לקחת כרטיס כמו מה שרצית או כמו 8500GT, שכן תומכים חומרתית ב-HD, ובעזרת תוכנות\קודקים מתאימים גם יתנו ביצועים הולמים בניגון HD ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אי אפשר להחליט ככה. כל אחד כאן אומר משהו אחר ... :( אז או שתגיעו להסכמה, או שנראה לי צריך לעבור לפורום אחר... ;)

אם תתני לינק לכרטיס עם OB graphics (או שאת אומרת שבכלל לא צריך כזה chipset ?) שאת יודעת בוודאות שניתן להמהיר אותו ל3G עם הE2600 ויעבוד טוב עם בHD (+לינק לREVIWE בו בדקו זאת...) - אודה לך מקרב לב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o אחחמ אחחמ לא קצת סתיתם מהנושא ??

חמודי אם אתה רוצה לפתוח תרד לגבי המערכת שלך בבקשה ! אבל לא פה!!!!

כל התגובות האלה על השאלה לגבי ההמערכת הפרטית שלך... נראה לי ממש אבל ממש לא במקום וזה פשוט ספאם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...