בחורה גיימרית שהכרתי - נא לענות מהר! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחורה גיימרית שהכרתי - נא לענות מהר!

drorhazan

Recommended Posts

אני מצאתי בחורה בת 19 בערך שהיא גיימרית ותיקה. היא מתעניינת ב- PS3, סיימה את כל ה-GTAים (כולל סאן אנדראס, והיא יודעת שהוא כבר ישן ושעוד מעט יוצא GTA4), אוהבת מאוד את סדרת היטמן ומשחקת כרגע ב- blood money, והיא סיימה כבר את כל שלושת המשחקים הקודמים בסדרה. היא אוהבת מאוד משחקי פעולה מגוף שלישי כמו סדרת טומב ריידר (והיא מכירה את לג'נד ו- anniversary) ואני חושב שהיא אוהבת גם את סדרת splinter cell. היא יודעת גם שיצא c&c3, והיא מספרת שידידים שלה לא מפסיקים לשחק (היא לא סיפרה לי במה עדיין). חוץ ממשחקים, היא מבינה בכרטיסי מסך (היא חולה על זה!) והיא יודעת להרכיב מחשב מבחינת פיזית וגם להרכיב קונפיגורציות (הצעות מחיר). היא אומרת שמשחקי מחשב אינם לילדים! איזה יופי!

בפגישה השנייה שלנו, היא ניגשה אליי והתחילה לדבר איתי על משחקי מחשב. היא רוצה כל הזמן שאני אכתוב לה אימיילים. האם בחורה כזו היא מציאה גדולה? לפי דעתי כן, כי עוד לא פגשתי אחת כמוה. מה אתם אומרים, שווה לשמור איתה על קשר?

תמיד רציתי למצוא לי גיימרית. בחורה שלא רק תיזכר במשחקי שנות ה-90, אלא תאהב גם את משחקי שנות האלפיים. עם האהבה העצומה שלה למחשבים, משחקי מחשב וכרטיסי מסך, אני מאמין שהיא עוד תגיע רחוק...

--------------------------------------------------------------------------------

האם בחורות גיימריות ו/או אוהבות חומרה וכרטיסי מסך הן נדירות בארץ בימינו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כבר לא נדיר , יצא לי להכיר כמה , בד"כ זה לא מה שיכול להחזיק קשר או לגרום לה להמשך אליך , זה שהיא גיימרית זה טוב ויפה אבל זה לא אומר שהיא מחפשת גברים שהם גם וכו' , זה עדיין בגדר תחביב נטו אצל רוב הבנות הגיימריות שהכרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטוח שבחורה שמשחקת במשחקי מחשב כמו פעולה וממש בתוך זה. יש לה קצת גבריות. חייב להיות .[זה לא תמיד מתבטא בחיצוניות]

תשמע אם זה טוב לך וסבבה לך ואתה שלם אם זה תלך על זה מה בעיה? אל תקשיב לאף אחד תלך אחרי הלב מבין? אם אתה מגמגם אל תלך על זה. או שתתן לזה ניסיון קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצל בנות זה באמת בתור תחביב, לשרוף זמן, לא סגנון חיים. אבל אל תבנה על בחורה כזאת אך ורק בגלל שהיא גיימרית ותחפש עוד תחומי עניין משותפים כי אהבה לא מחזיקה על משחקי מחשב בלבד. מה שבטוח, היא כנראה פחות שטחית מרוב הבנות, לא חולדת קניונים ממוצעת. יכול להיות שהיא גם אוהבת לטייל (ממש טיול רגלי בטבע כמו פעם) אבל זה ניחוש פרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אחי זה הולך ככה, אם היא כוסית והיא גיימרית זה מוסיף, אם היא לא כוסית וגיימרית, זה מוריד אפילו מזה שהיא לא כוסית.

בכלל מה משנה שהיא משחקת במחשב?

היא מבשלת, מנקה, מכבסת, טובה עם ילדים? תחשוב פרקטי גבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

... יכול להיות שהיא גם אוהבת לטייל (ממש טיול רגלי בטבע כמו פעם) אבל זה ניחוש פרוע.

לא ממש הבנתי מה הקשר... באמת ניחוש פרוע. :nixweiss:

ד"א, יש לי איזה ידיד שתפס לו גם איזו גיימרית ועשה ממנה "healer bitch". בכל משחקי ה-RPG / MMORPG היא פשוט מתהלכת אחריו בתור healer/monk ודואגת לרפות אותו, לעזור בקרבות ואפילו לסחוב לו ציוד. ממש מצחיק איך שהוא מנצל את כישורי ה-gaming שלה לטובתו :lol:

(אני מניח שגם היא נהנית מזה)

בכל אופן, הם נפרדו (הוא "זרק" אותה) , מסתבר ש-gaming זה לא הכל בחיים :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיסרון יכול להיות כאשר היא תתחיל לרצות שתקנה לה משחקים, או כרטיס מסך חדש (אם היא משחקת גם ב PC) וכו'

להיות זה יקר ולהיות בזוגיות זה ברוב המקרים יקר

אז להיות בזוגיות עם גיימרית..

ואתה לא תרצה להגיע למצב שבמקום ללכת אתך למיטה היא תעדיף להיות לבד.. עם הג'ויסטיק.. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...