שאלה לגבי מארז מבית NZXT - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי מארז מבית NZXT

gerdamen

Recommended Posts

שלום אני חדש בפורום...

יש לי כמה שאלות לגבי המארז הזה.. APOLLO Crafted Series מNZXT דבר ראשון אני רוצה לדעת איך החברה הזאתי.. היא מומלצת.. ?

המארז הזה טוב בשבילי כי יש לי כרטיס מסך 8800GTS..:) חדש דרך אגב ואם המארז שיש לי הדלקת לא נסגרת לי.. כי יש לי מאוור כזה גדול 25 סמ'..

וגם אני רוצה מארז עם חלון.. וגם אהבתי שיש במארז הזה צג פמט'.. עכשיו מאוד חשוב לי שכולו יהיה עשוי ממתכת.. לפי מה שהבנתי מהאתר זה מה שרשום שם..

CASE TYPE MID TOWER FULL SIZE STEEL CHASSIS מה שרשום שם באתר.. http://www.nzxt.com/products/apollo/

(זה נמצא בלשונית כזאתי..View Specs )

אודה לכם אם רק מי שיודע שיגיב לא סתם .. תודה מראש..:)

נ.ב

דרך אגב התקציב למארז הוא 400

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברוך הבא בחורצ'יק

אני מציע לך מראש לקרוא את חוקי הפורום כדי שלא יהיו בעיות בעתיד.

בנתיים,תשתמש בבקשה בכפתור עריכה כדי לשנות את הכותרת לאחת שתהיה מעט יותר אינפורמטיבית ותציג את תמצית השאלה שלך.

בכל מקרה,האפולו יהיה נהדר בישבילך.

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהבעיה היא אך ורק עם ה Hush ולא עם מארזי האחרים זה לא מדויק. תראה גם את האפולו אי אפשר להשיג איזה חודש... וכל הזמן שומעים מהיבואן שמחר הוא מגיע... שורה תחתונה היבואן הזה פשוט לא עומד במילה שלו... זה למה אני מתפלא שאתה אומר בכזה בטחון שהאפולו יגיע בימים הקרובים... כי היבואן מדקלם את המשפט הזה כבר חודש...

בכל מקרה אני מקווה שכבר יגיע כי את המפרט שלי עם האפולו הזמנתי לפני שלושה שבועות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוהד,יש לי דיבור עם בעלים של חנות מסוימת ואני יכול להגיד לך שעד לפני 3-4 ימים היה להם עוד אפולו. ככה שאני לא יודע באיזה חנויות אתה אומר שאין להם חודש אפולו. אני מקווה שאכן תוך כמה ימים (לי נאמר שביום שלישי) יגיעו המשלוחים ולא יהיו עיכובים לא עכשיו ולא בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...