להרוויח כסף מאתר ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להרוויח כסף מאתר ?

ibb

Recommended Posts

אני מצטער לבאס אותך, אבל אם אין לך אתר עם כמות רצינית ביותר של דפים ניצפים ביום (ולא, 5,000 כניסות בחודש זה לא הרבה בכלל.. זה אפילו לא מתחיל להיות "מעט מאוד"..), אתה פשוט לא יכול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער לבאס אותך, אבל אם אין לך אתר עם כמות רצינית ביותר של דפים ניצפים ביום (ולא, 5,000 כניסות בחודש זה לא הרבה בכלל.. זה אפילו לא מתחיל להיות "מעט מאוד"..), אתה פשוט לא יכול..

אתה מרוויח משהו מהאתר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שרוב האתרים שניהלתי והיה אכפת לי מהם (ע"ע לא אתרים שבניתי בשביל חברות וכאלה) היו לא חוקיים... ואז גם עם יותר מ-1000 כניסות ביום שהיו לי, לא יכולתי להרוויח כסף כי האופציה היחידה לאתרים כאלה היא באנרים של אתרי סקס.

מה שכן אני יודע זה מפרסומים שהחברה שעבדתי בה עשתה באתרים, והיום זה לא מה שהיה לפני ארבע- חמש שנים. כמעט אי אפשר להרוויח מפרסום באיטרנט סכומים רציניים, אלא אם אתה אתר בסדר גודל של וואלה (וגם הם מוסיפים עוד ועוד פרסומות כדי לצאת עם רווח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אכפת לי מפרסומות ..

אגב, שמעתי על imedia ? משהו יכול להסביר לי עליהם ?

אם לא להרוויח כסף מפרסומות, אתה מתכוון למכור תוכן?! כי זה דבר שמעט מאוד אתרים הצליחו לעשות בלי להפסיד בטירוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

i-media (http://www.imedia.co.il) דורשים מינימום של 100 אלף דפים ניצפים בחודש בשביל בכלל להתחיל לעבוד איתך, וכמובן שזה צריך להיות על בסיס קבוע.

ומניסיון, אתה צריך הרבה יותר מאותה דרישת מינימום אם אתה רוצה להרוויח יותר מ 7.24 ש"ח בחודש...

כך או כך, בכל מקרה לא מדובר בסכומים שישנו לך את אורך החיים. מליונר זה לא יעשה אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום, מה שהולך זה עיצוב, וקשרים.

אני מכיר מישהו שמעצב, מרוויח בסביבות ה700 שקל לעיצוב (וזה לא הרבה יחסית לאחרים...)

והוא לא עובד כל כך קשה...

אבל כמובן שצריך כישרון בשביל זה

עריכה- מותר לי שגיאת כתיב אחת בכמה שנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...