windows xp לא רוצה לעלות... - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

windows xp לא רוצה לעלות...

thebestof2005

Recommended Posts

חברה אני ממש מיואש חייב בבקשה עזרה. זה קרה פעם ראשונה לפני כמה ימים. המחשב שלי בדרכ פתוח הרבה ימים רצוף ומדי פעם אני יעושה ריסט כדי לרענן אותו. לפני כמה ימים שעשיתי ריסט, המחשב פשוט כאילו נתקע בשלב שבו יש את הלוגו של ומתחת כזה פס כחול שעובר ועובר (כאילו LOADING של WINDOWS). ישר חשבתי והלכתי ל SAFE MODE חיפשתי אולי יש בעיה או משו עשיתי סריקות של אנטי וירוס וכאלה לא מצא כלום, הפעלתי תמחשב מחדש והופ! הכל פעל כרגיל. המחשב היה פתוח עד היום כאשר שוב עשיתי ריסט למחשב ושוב קרתה אותה בעיה אבל הפעם גם אחרי שנכנסתי לSAFE MODE וחזרתי חזרה, המחשב לא עלה ועדיין נתקע באותו שלב. יש לציין שהמחשב ב SAFE MODE עובד בצורה רגילה לגמרי, אין שום בעיות מיוחדות.....

אני ממש לא יודע מה לעשות, ואני ממש לא רוצה להגיע לאפשרות האחרונה, לפרמט את המחשב, מהסיבה היחידה שאין לי ממש לאיפה להעביר את כל מה שיש לי על המחשב.

אנשים, אם למישהו קרתה הבעיה או יודע מה אפשר לעשות כדי לתקנה, אני אשמח לכל עצה מכל סוג שהיא.

עוד פרט קטן, אם זה יעזור, מערכת ההפעלה שלי היא: HOME EDITION SP2 מקורית.

תודה רבה מראש לעוזרים...:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא כיביתה את שחזור המערכת (system restore) אז כדאי מאוד שתשתמש בזה

אם כן כיביבתה אז תנסה last known good configuration (מופיע בתפריט אחרי הF8)

האם התקנתה איזה דרייבר חדש לאחרונה? או אולי איזהשהי תוכנת אבטחה? (אנטיוירוס/פירוול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת שננתי לו לנוח בלילה ועכשיו בבוקר הפעלתי אותה, והכל פועל כרגיל, אבל הקטע הוא שאני מפחד לסגור אותו כי כנראה יקרה אותו הדבר. עוד משו שאולי יכול להיות הסיבה זה שפתחתי עכשיו תמחשב עשיתי עוד סריקות ו DEFENDER אמר שהוא מצא איזה סוג של TORJAN אז מחקתי אותו. אני מקווה מאוד שזה הסיבה ולא משהו אחר.

אם לעוד מישהו יש תבעיה הזאת או מכיר אותה, הוא יותר ממוזמן להגיב ...:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...