בעיה עם הfirefox והExplorer - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם הfirefox והExplorer

e-d-a

Recommended Posts

היי

אני משתמש בfirefox הרבה זמן ויש לי ממש הרבה מועדפים מסודרים לפי נושאים שהעברתי את חלקם בזמנו מהExplorer לfirefox די בקלות ואיך שהם היו מסודרים בexplorer, עכשיו אני רוצה לעשות את אותה פעולה רק הפוך, אבל לא כל כך מצליח וגם לא מוצא את התיקייה של המועדפים של הfriefox אם מישהו יוכל לעזור בזה אני ישמח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

אני משתמש בfirefox הרבה זמן ויש לי ממש הרבה מועדפים מסודרים לפי נושאים שהעברתי את חלקם בזמנו מהExplorer לfirefox די בקלות ואיך שהם היו מסודרים בexplorer, עכשיו אני רוצה לעשות את אותה פעולה רק הפוך, אבל לא כל כך מצליח וגם לא מוצא את התיקייה של המועדפים של הfriefox אם מישהו יוכל לעזור בזה אני ישמח...

ממה שמצאתי אפשר רק להעביר אחד אחד וליצור תיקייה מחדש וכו'.. לוקח זמן אבל זה גם משהו..

פשוט תיכנס לתיקיה הזאת : ( צריך לאפשר לראות תיקיות מוסתרות)

C:\Documents and Settings\<User Name>\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\<The only folder>\bookmarkbackups

תראה יש שם מלא קבצים תיקח את השמירה האחרונה... ותעשה פתיחה באמצעות IE ואז יפתח לך דף עם כל האתרים תחת תת התיקיות..

מקווה שזה עוזר.. עדיף מכלום :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מצאתי את האפשרות הזאת של להעביר אחד אחד אבל זה בלתי נסבל לכמות מועדפים שיש לי...

חייב להיות איזה דרך לעשות את זה כמו שצריך

חיפוש קטן בגוגל מצא את זה.. ;)

ב FF :

Bookmarks->Organize Bookmarks->pop up new window->file->Export

תבחר במקום נוח לשמור אותו , ותזכור איפה ( הכי נוח שולחן עבודה) .

ואז לך לIE .

בהנחה שיש לך IE7 שהחלון נפתח תלחץ על alt ואז יופיע לך הסרגל של file,view וכו'.. תבחר ב file ואז Import יפתח לך אשף מסויים, תעשה נקסט תבחר ב Import favorite נקטס ואז תבחר את הקובץ ששמרנו מקודם וזהו.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...