DELL 2407WFP-HC חווית כיול - אנא שתפו... - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL 2407WFP-HC חווית כיול - אנא שתפו...

xena

Recommended Posts

קל לנסות לכוון ערכי RGB עם SoftMCCS של Entech אשר משתמשת בערוץ ה-DDC/CI של המסך. הכיול בעזרת כפתורי המסך הנוקשים מייגע למדי.

לסרטים המצב הטוב ביותר, לדעתי, הוא Custom עם ערך 100 לכל אחד מה-RGB או מצב Normal עם בהירות של 50 שכן בשני מצבים אלה מושגת הניגודיות הגבוהה ביותר. גוונים ניתן לכוון דרך הנגנים עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קל לנסות לכוון ערכי RGB עם SoftMCCS של Entech אשר משתמשת בערוץ ה-DDC/CI של המסך. הכיול בעזרת כפתורי המסך הנוקשים מייגע למדי.

לסרטים המצב הטוב ביותר, לדעתי, הוא PC Custom עם ערך 100 לכל אחד מה-RGB או מצב PC Normal עם בהירות של 50 שכן בשני מצבים אלה מושגת הניגודיות הגבוהה ביותר. גוונים ניתן לכוון דרך הנגנים עצמם.

יש לי את 2407 גרסא רגילה?

מה ההגדרות שאתה שמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משנה את הבהירות ומשאיר אותה על 50. באמצעות softmccs אני מכוון את ה- בצורה שווה על 59 כרגע. תזכור שלכל אחד יש מצב בהירות שנוח לו ולא כולם יכוונו בצורה זהה. מאחר שעבדתי הרבה עם CRT אני מכוון את ה- לבהירות לא מוגזמת עבור וקריאת טקסט כאשר יש תאורת PL בחדר והתריס סגור לגמרי.

אתה יכול לכוון במסך עבור סרטים למצב Normal , ולאחר סיום הצפייה פשוט מפעיל את SoftMCCS. אחרי כמה שניות בזמן שהיא עולה היא משחזרת את ה- כפי שנקבעו איתה על ידך לאחרונה ואח"כ אתה סוגר אותה. (כל הקרדיט לגבי איזכור קיומה של התוכנה שעושה חיים קלים עם המסך הזה מגיע לארז ורבר :xyxthumbs:). [quote name=xena

עידכון]

מאז ניסיתי עוד הרבה ערכים. לא מצליח לכייל. הלבן לא לבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...