משהו מוזר לי בקשר ל 9100 ול 9000 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו מוזר לי בקשר ל 9100 ול 9000

Culandur

Recommended Posts

נשמע דיי הגיוני שה9100 מוביל עם הפרש זעיר בעקבות כך שהוא מעביר 2יחידות טקסטורה לצינור כש9000 מעביר 1.

9100 אחרי OC מוביל ללא OC הורא משתרך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז מהי הבעיה? עיינת בטבלה שבעמוד הראשון בכלל? קרא את הספסיפיקציות של הכרטיסים ותראה למה ה9100מוביל.

9100 לא מוביל כל עוד לא עושים לו OC מהירויות השעון שלו נמוכות יותר רוחב הפס שלו לזכרון קטן יותר

למה הוא נחשב לחזק יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה דפוק. בטבלה בעמוד הראשי תוכל לראות את המפרטים של שני הכרטיסים. תוכל לראות למה ה9100 פחות טוב.

275 MHz : 250 MHz

275 MHz : 230 MHz

8.8 GB/sec : 7.4 GB/sec

6TTP : 3TTP

2x 400 MHz : 400 MHz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניק, תדבר יפה, ותתחיל להרגיע.

אם אתה הסתובבת דקה וחצי, ואתה יודע משהו קטן בחומרה, אתה יודע ש: mhz doesn't matter, למה ה GFFX פחות טוב מה R9700PRO ? הרי ה FX בערך מהיר יותר מה 9700 ב 1.5 ... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר יפה ובמקרה שלנו זה לא אקטואלי, כי בהתאם למפרטי הכרטיסים ישנן התוצאות המקבילות בהתאמה.

לדעתי, אתה הוא זה שצריך לדבר יפה. אני לא עד"כ מבין בתחום, אבל הנסיון שלך לפגוע בי ממש לא הצליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר יפה ובמקרה שלנו זה לא אקטואלי, כי בהתאם למפרטי הכרטיסים ישנן התוצאות המקבילות בהתאמה.

לדעתי, אתה הוא זה שצריך לדבר יפה. אני לא עד"כ מבין בתחום, אבל הנסיון שלך לפגוע בי ממש לא הצליח.

אני ראיתי את הנתונים ותאמין לי שהבנתי אותם אני שאלתי למה מחשיבים אותו לחזק יותר

ישך בעיות בהבנת הנקרא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מחשיבים אותו לחזק יותר? כי הוא פשוט חזק יותר. :P

לי אין בעיות בהבנת הנקרא. אתה הוא זה שיש לו בעיות בהתבטאות.

איך הוא חזק יותר אם גם הנתונים היבשים שלו חלשים יותר וגם בבדיקות הוא משיג תוצאות פחות יפות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני תוהה את זה...למה הוא נחשב ליותר טוב? כהוא מציג תוצאות ירודות מה 9000 PRO וגם המפרט שלו לא טוב?

ענית: "הוא נחשב חזק יותר, כי הוא נחשב חזק יותר" זה לא נכון ולא מנומק.

לדעתי 9000 PRO יותר חזק מה 8500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...