אפשר להעביר מערכת הפעלה ממחשב אחד לשני? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר להעביר מערכת הפעלה ממחשב אחד לשני?

oba3k

Recommended Posts

קיבלתי במשרד מחשב חדש, ואין לי ממש כוח להתקין את כל ה1000 ו1 דברים שיש על הישן שוב.

אני אוכל לקחת את הארד דיסק הישן לעשות גוסט ממנו לחדש להפעיל את המחשב וזה יעבוד?

הבנתי שאני כנראה יצטרך דיסק של , אבל האם זה אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך ורק אם הלוחות אם תואמים כולל הצ'יפ שעליהם אחרת המערכת הפעלה לא תעלה.

אם אני לא טועה הוא דיי צודק, העברתי הארד דיסק ממחשב אחד לשני, היה את הסמל של המערכת.

והפעלה מחדש אוטומטית.. אני משער שצריך שהלוח יהיה תואם.. רק משער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OOOZ אתה כנראה טועה.

עשיתי את זה היום וזה עבד מעולה, אני די בטוח שהלוחות שונים (אבל אני אבדוק מחר).

צודק בהחלט , אני גם עשיתי את זה כאשר לוחות האם שלי שונים וזה עבד .

רק חשוב להבהיא ולציין שחייבים שהחיבור / הכבל + היציאה מהכונן הקשיח יהיה זהה (אותו הדבר).....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א יכול להיות..

בהתקנה של הWINDOWS מתבצעת התקנת לצ'יפסט וכל מה שמסביב.. ברגע שתחליף את הלוח אם שכנראה יהיה עם צ'יפסט שונה מערכת ההפעלה לא תעלה ולפני המסך "WELCOM" אצה צקבל מסך כחול והמחשב יעשה ריסטרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדתי שעות על לעשות דבר כזה (בדיעבד חבל על זמן אבל אפשרי)

זה מה שאני עשיתי ... תנסה...

1. גוסט מהארדיסק IDE לDVD

2. הפעלת המחשב החדש עם CD BOOT של GHOST ופריסת הגוסט להרדיסק SATA

3. קיבלת מסך כחול (או לא זוכר בדיוק זה לא עזר, גם אחרי שניסיתי SYSprep - לא בטוח שעשיתי נכון)

4. הרצה של התקנה מדיסק של וינדוס ולהגדיר לו תיקון של וידנדוס הקיים (לא קונסולה לתיקונים)

5. אם 4 לא עובד תנסה להתקין כשדרוג (בד"כ אני השתמשתי מהתחלה בדיסק של SP2 כשהמקור היה SP1 פשוט זה מה שהיה לי)

6. בסיום התקנה צריך להכניס כמובן את הדרייברים של המחשב החדש... אבל כל התוכנות שם (ועד עכשיו הכל עובד תקין ורץ...)

אל תשכח שאתה צריך את הקוד המקורי (או במקרה של שדרוג את הקוד שמתאים לגירסת השדרוג)... שיהיה חוקי כמובן.

* התקנה על מחשב עם SATA צריך את של לוח אם לגבי SATA (דיסקט שדיסק של הלוח אם יוצר אוטומטי)

במקרה זה כמובן שצריך גם ללחוץ בהתחלת התקנה של וינדוס F6 ואח"כ לטעון את מדיסקט כהתקנה מבקשת.

בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...