שאלה בקשר למסך שאני מתכוון לקנות....+שאלות. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר למסך שאני מתכוון לקנות....+שאלות.

aabbcc

Recommended Posts

המסך שראיתי שהכי משתלם לי הוא L1953TR 19'' LCD 2ms DVI הוא עולה 1290 ש"ח ב-KSP.

המטרה שלי היא למשחקים גלישה ותוכנות פשוטות....(איי סיקיו, וכו') בוא מגיד 6 שעות ביום.

ושאלה חשובה-מה הקטע במסך LCD??? כי הוא פחות טוב מבחינת זויות צפיה והוא נראה מתפרק כזה לעומת מסך שטוח רגיל שהוא "שמן". (האם המקום שהמסך תופס לא שווה את ההבדל בנוחות??)

הנה למשל לעומת זה http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=355

ועוד שאלה עוד יותר חשובה-מה בקשר לקרינה??? מה הרמה הקרינה שהמסך שאני רוצה לקנות?? גבוהה יחסית או בסדר??

תודה לעונים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחשב בשימושים שלך, ובשעות שתיהיה מול המסך עדיף וכדאי לך לחרוג ב250 שקלים ולקנות את הvp930.

הבדלים בין מסכי CRT לLCD תוכל למצוא בדביק.

בקשר לקרינה, לעומת מסך הCRT שלך הקרינה של הLCD היא כאין וכאפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחשב בשימושים שלך, ובשעות שתיהיה מול המסך עדיף וכדאי לך לחרוג ב250 שקלים ולקנות את הvp930.

הבדלים בין מסכי CRT לLCD תוכל למצוא בדביק.

בקשר לקרינה, לעומת מסך הCRT שלך הקרינה של הLCD היא כאין וכאפס.

לפי מה שקראתי והבנתי החיסרון היחיד של מסך CRT זה שיש לו חיבור אנלוגי והוא נתון להפרעות.

לא כתוב משהו על קרינה...אבל אולי הכוונה לבהירות (שכאשר היא גבוהה מדי נוצרים כאבי ראש ועיניים) שיחסית היא ממש נמוכה במסכי CRT וזה יתרון חשוב, ןלכן אופיר ידידי טעית במה שכתבת.

אז מה אתם ממליצים לי?? והאם מסך CRT מציג משחקים חדשים פחות טוב מLCD??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איפה קראת אבל זה ממש לא החיסרון היחיד שלו, מסכי הCRT צורכים יותר חשמל ועקב כך גם פולטים יותר חום, רמת הקרינה גבוהה יותר, הם רגישים להפרעות אלקטרו-סטטיות, ישנם ריצודים ועיוותים גיאומטריים.

בקשר לבהירות זה נכון שאם היא גבוהה היא גורמת לכאב ראש אבל לא זו הייתה הכוונה. (ואגב אחד היתרונות של הLCD על הCRT הוא הבהירות הגבוהה יותר).

לפני שאתה בא לתקן אותי, תעשה ש"ב.

את ההמלצה שלי קיבלת, בהצלחה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז כנראה אני אלך על המסך שחשבתי עליו של כי אין לי יותר כסף לבזבז על מסך יש לי גם מחשב לקנות...

תודה על העזרה :)

נ.ב. אני אקנה LCD בגלל שאני לא יודע מהי רמת ההפרעות בעקבות החיבור האנלוגי שקיים במסכי CRT,

אם הייתי יודע הייתי שוקל את המצב שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...