חיבור מערכת סטריאו או רק הרמקולים למחשב(מסובך ! ) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור מערכת סטריאו או רק הרמקולים למחשב(מסובך ! )

achiya1

Recommended Posts

נמצאת בחזקתי מערכת סטריאו ,לא יודע אם היא ישנה או חדשה אבל יש בה משהו מעצבן !

הרמקולים מתחברים למערכת בעזרת חוטים בלי פין בסוף (מקווה שאני מגדיר את זה נכון)

אני מחבר חוט חשמל חשוף כזה לתוך המערכת עם שיניים אדומות ושחורות אם זה עוזר לכם להבין את המצב ...

ממש כמו אדם קדמון

עכשיו לבעיה

איך אני יכול לחבר רק את הרמקולים למחשב שלי ?

במערכת אין בעיה לחבר מוזרים כאלה עם חיבורים מוזרים

למחשב לפי השכל העקום שלי קצת יותר קשה

יש איזה שהוא מפצל ?

משהו ?

מישהו ?

חיים טובים ! תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למערכת הזאת חיבורים כמו שיש בטלויזיה (בד"כ מאחורה)? כמו האדום והלבן בתמונה: http://www.installer.com/photos/ipod-rca.jpg ?

אם כן אז תקנה את הכבל שיש בתמונה ותחבר את המערכת למחשב. קוראים לזה מתאם RCA לPL אם אני לא טועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהמערכת אמור להיות חיבור RCA כפול (אדום ושחור) עבור חיבור של אינפוטים חיצוניים למערכת. ואז אתה צריך כבל עם יציאת מצד אחד וRCA מהצד השני, ואז אתה מחבר את האודיוט אאוט של המחשב לאודיו אין של המערכת. די פשוט. גם אם היית יכול לחבר את הרמקולים ישירות למחשב ולא דרך המערכת לא היית שומע כלום, הם צריכים הגברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאאאאאאאאאא....אתם כלכך לא בכיוון!!!

הכבלים שאני צריך לחבר הם בלי ראש פלסטיק!

הם חוט לאורך כל הדרך

אני צריך להכניס חוט לתוך המערכת

בכוונה אמרתי שיניים שחורות ואדומות כי זה לא חורים

זה סוג של קליפסים כאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו בסדר, אלה הכבלים של הרמקול שהולכים למערכת, ואליה אין לך בעיה לחבר אותם כי במערכת יש את החורים האלה עם הקליפס שאתה מכניס את החוטים החשופים ישירות לתוכם. אבל ברגע שהרמקולים מחוברים למערכת תרצה גם לחבר אותה למחשב, כי זו האפשרות היחידה שלך, לחבר את הרמקולים למחשב ישירות כמו שאמרנו לך, זה די חסר הגיון כי גם אם תלחים את החוטים החשופים לחיבור שמתאים לכניסת מחשב, עדיין לא תשמע כלום כי הכרטיס מוציא כלום הגברה, אתה צריך את המגבר של המערכת כדי שתשמע משו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאא..עדיין לא

תקרא את השורה הבאה טוב ותבין את המצב העגום שאני נמצא בו

-----------אין לי שום חור או מקום להכניס כבל או כל דבר אחר בתוך המערכת מלבד הקליפסים של החוטים-------------

וזה מה שהופך ת'מערכת הזאת לווירדית אחושילינג ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה... אוקיי... טוב אז שמע אם ככה, אז אין ממש מאיפה לחבר את המערכת למחשב. עושה רושם שאין מצב. אתה יכול לקמבן חיבור מיקרופון אבל זה יהיה מגעיל ובאיכות קטסטרופלית. כאילו מהיציאה של המחשב למיקרופון של המערכת, יכול לפעול נראה לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאא..עדיין לא

תקרא את השורה הבאה טוב ותבין את המצב העגום שאני נמצא בו

-----------אין לי שום חור או מקום להכניס כבל או כל דבר אחר בתוך המערכת מלבד הקליפסים של החוטים-------------

וזה מה שהופך ת'מערכת הזאת לווירדית אחושילינג ...

קודם כל תרגע :)

אתה יכול להגיד לנו איזו מערכת בדיוק יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה

אני מנחש שיש לו מערכת ישנה או מיני והוא רואה את התופסנים של הרמקולים.מפה אפשר לומר שיש כניסות ישנות יחסית

AUX TAP PHONO

אבל לפי מה שהוא אומר הוא לא רואה שום פינים עגולים מאחורה כלומר אין כניסות כלשהן במערכת הזו אלה רק יציאות לרמקולים כמו שהוא תיאר.

זו מערכת עם CD רדיו טייפ והכל בחתיכה אחת או שזה מגבר לבד???

תן פרטים ושמות של הכניסות שאתה רואה מאחורה שנוכל לעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תרגע :)

אתה יכול להגיד לנו איזו מערכת בדיוק יש לך?

מצטער אם זה היה נשמע תקיף ..לא התכוונתי שזה ישמע כך

---------------------------------------------------------------------------------------

ניסיתי להבהיר את המצב סה"כ

טוב אז ככה

אני מנחש שיש לו מערכת ישנה או מיני והוא רואה את התופסנים של הרמקולים.מפה אפשר לומר שיש כניסות ישנות יחסית

AUX TAP PHONO

אבל לפי מה שהוא אומר הוא לא רואה שום פינים עגולים מאחורה כלומר אין כניסות כלשהן במערכת הזו אלה רק יציאות לרמקולים כמו שהוא תיאר.

זו מערכת עם CD רדיו טייפ והכל בחתיכה אחת או שזה מגבר לבד???

תן פרטים ושמות של הכניסות שאתה רואה מאחורה שנוכל לעזור לך.

אמרת הכל לבד כבר

זה מערכת ישנה עם יציאות לרמקולים בלבד ..

זה מערכת עם CD בודד.וגם רדיו וטייפ לקלטות.היא נראית כמו כל מערכת עם שני והאמצע חח

חוץ מהקליפסים לא ראיתי שום יציאה במערכת

למעט יציאה של Lol

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...