הוכרז תאריך השקה לפנרין כולל רשימת מעבדים עם מחירים - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוכרז תאריך השקה לפנרין כולל רשימת מעבדים עם מחירים

lmlm

Recommended Posts

אתם לא רוצים לסיים כמוני, אני כבר 4 שנים רוצה מחשב חדש ולא קונה בגלל "הדבר החם הבא". אני מתכונן לקנות משהו השנה אבל אשתי אמרה לי "תחכה עוד קצת" . בתחילת 2008 יהיו המון משחקים חדשים לPC (כ120 משחקים/הרחבות יוצאים עד סוף השנה) ואז באמת יהיה לי תירוץ טוב כי רוב הסיכויים שה"תנור" שיש לי עכשיו לא יסחוב אף אחד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא רוצים לסיים כמוני, אני כבר 4 שנים רוצה מחשב חדש ולא קונה בגלל "הדבר החם הבא". אני מתכונן לקנות משהו השנה אבל אשתי אמרה לי "תחכה עוד קצת" . בתחילת 2007 יהיו המון משחקים חדשים לPC (כ120 משחקים/הרחבות) ואז באמת יהיה לי תירוץ טוב כי רוב הסיכויים שה"תנור" שיש לי עכשיו לא יסחוב אף אחד מהם.

אנחנו כבר בסוף 2007.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם משתמשים רגילים , זה לא שווה לקנות , עדיף DUAL \ QUAD חביב וזה ככה למשך המון זמן. תאמינו לי, כל עוד המחשב שלכם עובד טוב זה שווה .. אל תרדפו אחרי הטכנולוגיה ותקנו עכשיו מה שטוב או ברבעון הראשון של 2008. אל תחכו יותר מדי על מה שאתם רוצים... הטכנולוגיה גם ככה מתקדמת ואתם לא תהיו מאחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את חטיבת השיווק של אינטל, או מי שלעזאזל אחראי על מתן השמות.

אנשים עוד עלולים לחשוב שמדובר בדגמים חלשים מהסדרה הנוכחית, וגם זה יגרום לבלבול בין מרובעי ליבה לכפולי ליבה בגלל התחילת 'E'.

אלה מעבדי שלפי הסדרות שלהם השמות כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויהי בימים ההם ותוהו ובוהו בעולם המעבדים של אינטל. וכרטיסי המסך של .NIVIDA יראה אלוהים כי לא טוב האדם במעבדים ש אינטל מוציאה כל שני וחמישי . ויתפלל האדם " עשה שיצאו מעבדים ונסגור עניין" ואז עוד אדם ויתפלל " עשה שיהיה G92" ויראה אלוהים כי לא טוב האדם במעבדי C2D ו Q

ויורה לאינטל כה אמרתי תורידו את המחירים!!! אם לא אשלח את זעמי עליכם!

דף 5 פסוק 6.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויהי בימים ההם ותוהו ובוהו בעולם המעבדים של אינטל. וכרטיסי המסך של .NIVIDA יראה אלוהים כי לא טוב האדם במעבדים ש אינטל מוציאה כל שני וחמישי . ויתפלל האדם " עשה שיצאו מעבדים ונסגור עניין" ואז עוד אדם ויתפלל " עשה שיהיה G92" ויראה אלוהים כי לא טוב האדם במעבדי C2D ו Q

ויורה לאינטל כה אמרתי תורידו את המחירים!!! אם לא אשלח את זעמי עליכם!

דף 5 פסוק 6.

Worst bible joke.Ever.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...