ספייר - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספייר

Culandur

אני מתלבט האם לקנות כרטיס תוצרת ספייר (9100)  

621 הצבעות

1. 1. אני מתלבט האם לקנות כרטיס תוצרת ספייר (9100)

• תקנה הוא בסדר
    • חברת קבר גם עם מצביע לייזר לא הייתי נוגע בו

Recommended Posts

החברה בסדר גמור, עם הייתה שואל אותי עם היא חברה טובה אז הייתי אומר לך שלא,

אבל Shappir השתפרה מאוד בזמן האחרון ובאתרי חומרה בחו"ל דווקא אוהבים את הכרטיסים שלהם,

תקנה לא תתחרט, כולם אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נבהיר את זה פעם אחת ולתמיד :

נקודה ראשונה :

ATI לא מייצרת כרטיסים . היא אף פעם לא ייצרה . היא אף פעם לא תייצר .

נקודה שנייה :

sapphire היא חברת "outsoursing" של ATI , שמייצרת את רוב הכרטיסים מבוססי ATI בעולם .

בארצות נורמליות שהן לא ישראל , יש 2 סוגי כרטיסים , לצורך המקרה הספציפי הזה .

ATI RETAIL = כרטיס שמגיע בקופסא מהודרת שATI הכניסו לתוכה כרטיס .

ATI oem = אין דבר כזה , לא היה דבר כזה ולא יהיה דבר כזה . כל דבר שנמכר תחת השם הזה , הוא .

Sapphire = מכירה ישירה מהמפעל של .

הבדל בין כל הכרטיסים האלה לא קיים , זה אותו כרטיס בדיוק , להגיד על חברת sapphire שהיא חברת קבר זה בדיוק כמו שתגידו על ATI שהכרטיסים שלהם לא משהו .

הם זהים לחלוטין , הם מיוצרים באותו מקום , על ידי אותו יצרן , ופשוט כמות קטנה שלהם נארזת על ידי ATI .

כאן נגמר הסיפור .

ATI = Sapphire .

עכשיו , חדל סדר מוך , שימו את זה כסטיקי או משהו , כי כבר נמאס לראות שאלות על " איך החברה הזאת , מה עדיף "

אין מה עדיף ואין הבדלים . זהים לחלוטין , אותו מוצר בדיוק !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

proto דיי לזבל את השכל, הכרטיסים שנמכרים תחת השם ATI RETAIL וגם ATI OEM

הם אך ורק כרטיסים שיצאו מהמפעל {מהפס ייצור} של ATI ללא התערבות של חברות צד שלישי.

שאתה קונה כרטיס של חברת צד שלישי לא תמיד אפשר לדעת מי באמת ייצרה את הכרטיס

כי כאן יש כל מיני חברות שמייצרות בשביל חברות אחרות ומוכרות את זה תחת מותגים שונים,

בקיצר ATI זה ATI ולא Shappir, תקרא אפילו בחדשות רשום {או שקראתי את זה באתר חומרה אחר?}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגזמת לגמרי

עד לפני זמן קצר מישהו בכלל שמע עליהם?

זו חברה שמייצרת כרטיסים לפי מפרט של ATI ומוכרת אותם תחת השם של ATI

רק לאחרונה החליטו לבדל חלק מסדרת היצור תחת השם אטלנטיס.

כנראה בגלל הביקוש ההיסטרי הם דוחפים לאריזות כל מה שפס היצור שלהם מוציא ולא חשוב מה רשום עליו

אני קניתי ספיר וקיבלתי כרטיס ATI עם לוגו ATI אבל שארהנלווים היו ספיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה... SEPHIRE זה חברה ממש מוכרת ומוחרת החו"ל, והיא מוכרת רק מהסיבה שמפעלים שלה יצרו כרטיסים ל ATI בצורה אקסקלוסיבית במשך כ 7 שנים... כלומר: מפעלים של SEPHIRE שמייצרים כרטיסים של ATI. בזמן האחרון החברה התחילה לייצר כרטיסים עם עיצוב משלה עדיין כשהיא תחת ATI אז רוב הסיכויים כשאתה קונה כרטיס ATI הוא מגיע מידי SEPHIRE ואחת ההוכחות לכך הוא המותג שמצויין על כל הכרטיסים של ATI (כמישהו שיש לו כרטיס שלח ATI מאוד הופתעתי לראות את המותג של ספייר על הכרטיס שלי וגם על הדיסק - בבקשה אל תגידו שספייר מייצרת את הדיסקים לדרייברים כי זה פשוט יהיה טיפשי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

proto דיי לזבל את השכל, הכרטיסים שנמכרים תחת השם ATI RETAIL וגם ATI OEM

הם אך ורק כרטיסים שיצאו מהמפעל {מהפס ייצור} של ATI ללא התערבות של חברות צד שלישי.

שאתה קונה כרטיס של חברת צד שלישי לא תמיד אפשר לדעת מי באמת ייצרה את הכרטיס

כי כאן יש כל מיני חברות שמייצרות בשביל חברות אחרות ומוכרות את זה תחת מותגים שונים,

בקיצר ATI זה ATI ולא Shappir, תקרא אפילו בחדשות רשום {או שקראתי את זה באתר חומרה אחר?}

תן כבוד לproto. זאת פעם אחרונה שאני אומר לך איך לא צריך להתבטא.

ATi לא מייצרת לבד כרטיסים משנת 98', עד כמה שאני יודע. אם אתה מתעקש שכולנו מזבלים את השכל, תמצא לנו הוכחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...