המחשב שאני קרוב לוודאי אקנה עד מספר ימים:תגיבו בבקשה!! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב שאני קרוב לוודאי אקנה עד מספר ימים:תגיבו בבקשה!!

SpiderNet

Recommended Posts

טוב אחרי שעשיתי כמה סקרים ובדיקות -אני מגיע להחלטה-זה המחשב שאני קרוב לוודאי קונה ב3,190 ש"ח -מה דעתכם??תמליצו לי ותגידו לי לכמה זמן זה בערך יחזיק מעמד??כי אני לא רוצה עוד חצי שנה לשדרג ב3000 ש"ח- אז תגיבו בבקשה!:

---------------

CPU- XP 1700+ w/ Volcano 7+ HSF

Motherboard- Gigabyte 7VAX KT400

Memory- -RAM 256MB 2700 OEM

HDD- Seagate 40GB 7200rpm ATA100 Barracuda IV

CD-ROM- Sony x 52

Floppy- 1.44" Teac / Alps / Mitsumi

Video Card- Radeon 9000 Pro II 128MB

Sound Card- On Board

Network Card- On Board

Modem- Netodragon 56K V.92

Speakers- Genius SP-S06S

Case- Task TK3001 300W Case

Mouse- Optical Mouse

Keyboard- Genius KB-10 PS2 + Pad

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל להשיג אותו דבר ביותר זול אם תוותר על הדברים שאתה לא צריך כמו עכבר מקלדת ( תקנה פשוטים ) אין לי כוח לחשב הכול אבל המעבד שאתה רוצה עולה בערך 400 שח אז אולי תקצץ בכמה דברים ותשפר אותו או את הכרטיס מסך אני קונה בעוד חודש מחשב חדש:

P 4 2.4

לוח אם של GIGABYTE

512 זיכרון של

וכל זה עולה לי 2200 שח כי יש לי כבר כרטיס מסך

אז אולי תגיד לנו כמה עולה כל חלק ואיזה מחשב יש לך עכשיו ואז אוכל לעזור יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו זה לא שאני יכול לוותר על כמה חלקים כי בעקרון אני צריך 2 מחשבים אחד לאח שלי כך שכל הרכיבים שמצויים במחשב הזה נחוצים.

טוב בקשר למחשב שלי:

יש לי עכשיו - intel pentium 3 -500 mhz

256ram -sdram

Gforce 2 mx 400

וזהו בעקרון -עכשיו אני בהתחלה רציתי כולה להחליף את המעבד-אבל אז אני ציך להחליף את המעבד,זכרון,לוח אם כך שזה יוצא לי בסבביות 1300 ש"ח-שזה עוד בלי כ.מסך ב1000 ש"ח.

אז החלטתי לקנות כבר מחשב חדש עכשיו אין אתרים משהו שאני יכול להרכיב בהם את המחשב שאני רוצה ובאלה שיש הם יקרים ואז מצאתי הצעה כזאת בpch שיש בה כמעט כל מה שאני רוצה חוץ מהמעבד 1700 שהוא גרוע! ועכשיו התייעצתי קצת וגם זה כבר לא משהו אז יש לך אולי מקומות שאני יכול להרכיב מחשב במחירים טובים????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח שאתה רוצה לקנות לא טוב.

תקנה לך עדיף משהו מבוסס VIA333 או NFORCE2 לא עקרוני איזה אבל רצוי , .

מעבד תשאיר מה שיש לך. היטסינק בסדר גמור אבל קצת רועש :) היה לי אותו, הרעש דפוק, אבל מורידים את הגריל וזה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח שאתה רוצה לקנות לא טוב.

תקנה לך עדיף משהו מבוסס VIA333 או NFORCE2 לא עקרוני איזה אבל רצוי , .

מעבד תשאיר מה שיש לך. היטסינק בסדר גמור אבל קצת רועש :) היה לי אותו, הרעש דפוק, אבל מורידים את הגריל וזה בסדר.

מה רע בלוח שלו?

למה עדיף VIA300??

ב- יש לא מעט בעיות

הלוח שלו מצויין אם הוא לא מתכוון לעשות OC עצבני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, ת'רד זה מתאים יותר לפורום מפרטי-מחשב, אך בכל אופן- מארז ה6A19 של Compucase שמגיע עם הHEC300, טוב יותר מהTK3001 של Task. זה בדוק וישנו ת'רד חי בפורום 'ציוד חיצוני וחומרה אחרת'. מה עוד, שהלוח סתם יקר ועדיף לך לקחת את ה8K9AI+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן,אינך יכול לקנות סופר מחשב .... המחשב ששמת פה הוא מצויין ,רק תחליף את הזיכרון ל- ולא oem!!

ואת הלוח ל- כמו שרשמו כאן,וכמו שאני אמרתי לך...... :AR15: :jump:

אבל גם הלוח שיש לך בהצעה הוא מצויין ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת חושב שכדאי לך ללגת על המפרט הזה זהו מפרט טוב ואמין

אל כשראיתי את המפרט בפעם הראשונה שאלתי את עצמי האם אתה באמת צריך כרטיס מסך עם 128 זה הרבה ההבדל בין 128 ל 64 הוא לא כל כך גדול אתה צריך לשאול את עצמך האם אתה באמת צריך את זה כי עכשו המשחקים דורשים רק 32 וממליצים על 64 דרך ארוכה תעבור עד שתצטרך את כל הזיכרון הזה במקום זה עדיף לך להשקיע בזיכרון של המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי משנה את הזכרונות, ניתן להשיג היום 256MB של גייל ב-245 ש"ח.

עדיף בהרבה מאשר ללכת על סטיק שמיוצר תחת שם של חברה אנונימית בטייואן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...