מפרט עד 10000 ש"ח לאבטחה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט עד 10000 ש"ח לאבטחה

G-SHOCK

Recommended Posts

ערב טוב לכולם.אני שם לב שחלקנו במצב רוח קרבי,ולמרות שגם אני חדש באתר,הרי שההתלבטות שלי אמיתית.אני מבקש הצעות למחשב(ללא ציוד היקפי)אשר יעודו ,משחקים, וסרטים(הרבה דרישות,האא).הוריי מתגוררים במושב בקו התפר,ומדי תקופה 'תורמים'' ציוד חקלאי לשכננו ממזרח.המחשב אמור להיות מחובר למספר מצלמות חיצוניות באמצעות כרטיס מיוחד(חיבורי bnc ).ההקלטה,באופן תמידי,או עפ"י תנועה(vmd )מתבצעת על הדיסק הקשיח.עפ"י מפרט יצרן הכרטיס,נדרש מחשב p-4 1.7g , 512 sdram ,ודיסק 80gb .כרטיס המסך,לפי היצרן,הוא 32mb . ע"מ להמנע מרכישת שני מחשבים,חשבתי ליצור יחידה אחת שתשמש את אחי הצעיר למשחקים,סרטים ואינטרנט ובמקביל יפעל המחשב למען בטחון המשק ולתפארת מדינת .המחשב אמור לפעול באופן תמידי וללא כיבויו,עד החלפתו בחדש.החומרה צריכה להיות אמינה ועמידה.נדרש דיסק קשיח נפרד לנושא האבטחה(כלומר לפחות שניים)ויכולת שליטה וצפיה ממחשב מרוחק.חשוב שמערכת האבטחה לא תכזיב, גם בזמן בו משתמשים במחשב לישומים הדורשים משאבים גדולים(משחקים,הורדות מאסיביות וכו').איני נעול על פירמת המעבד ,מה שקובע הוא מבחן התוצאה.מתנצל על אורך הטקסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לך 2

כי ההקלטה והצגה של המצלמות על המחשב לוקחים לא מעט משאבים

אני מציע לך תקנה מחשב ב3-3וחצי אלף לאבטחה וביתר לאחיך ...

וגם אם אחיך יעבוד על המשחב יש יותר סיכוי שאיזה פאק קטן יקרה למחשב כזה שאמור להיות חשוב עדיף שלא יגעו בו ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה מפיסטו.יש הגיון בהערתך.מהו המפרט האמין ביותר שיכול לתמוך בביצועי האבטחה,עד סך 4000-5000 ש"ח(מעבד,,מארז,,קשיח,כרטיס מסך פשוט,צורב,מודם,קרור??)שוב,המעבד חייב להיות ,לפחות, שווה בביצועיו,ל-פ4 1.7 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדמה לי AthlonXP 2100 Tbred יתן לך את המירב בצירוף לוח Nforce2 משולב עם כרטיס מסך אונבורד - ראה של לידטק כ 770 שקל..

יחד עם 512 מגה PC2700

Leadtek NFORCE2 WinFast K7NCR18G-Pro 769nis

WD 80GB 7200RPM 8 MB special version 694nis

AMD 2000 + FAN 565 ש"ח

Samsung 512MB PC2700 333MHZ 490 ש"ח

Lite on 48x12x48 Retail 361 ש"ח

Compucase Midi Tower CI 6A19 321 ש"ח

3200 ש"ח

תוסיף מקלדת/עכבר פשוטים..

ואל תשכח לקחת מעבד TBRED שירוץ על טמפ' נמוכות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...