אתגר: בניית אזעקה עם חיווי אלחוטי - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתגר: בניית אזעקה עם חיווי אלחוטי

xena

Recommended Posts

אני מעוניין להרכיב חיישן על האופנוע שלי שבכל תזוזה אקבל חיווי במחשב. כך אוכל שהמחשב ישמיע אזעקה בתוך הבית ולא מחוץ לבית כשהאופנוע עומד להיגנב. התפלאתי מאוד לראות שאין מוצרים מסוג זה בשפע. האמת שאפילו לא מצאתי אחד. האם יש לכם רעיונות כיצד אפשר להרכיב או לרכוש דבר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח פלאפון ישן עם סים טוקמן קח אזעקה לאופנוע תחבר ריליי שברגע שהוא מקבל מתח הוא יסגור מעגל של מקש מסויים כאשר לוחצים עליו זה מחייג אליך לפלאפון,

רק אל תשכח לדאוג למתח לפלאפון עצמו כי הבטריה לא מחזיקה לנצח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע טוב. אני משער שאין חיבור למחשב, אך החיווי במסך בטח מצפצף או מתריע על פריצה שזה בסדר.

השאלה היא האם זה דורש התקנה. אני מניח שכן. אני חיפשתי משהו יותר . שאוכל להעביר בין רכבים כשארצה.

נראה לי שזה פתרון מצוין לבעיית הגניבות. אם תשאלו אותי, אם יש מכשיר כזה שעובד טוב, אין צורך בביטוח נגד גניבות. אין סיכוי לגניבה במצב כזה. אני לא מבין איך אין כאלה בשפע בשוק, במיוחד לאור כמות הרכבים הישנים שלא משתלם להם לבטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גר בבלוק או בבית פרטי?

אם בפרטי אז(או לפחות בתיאוריה,ואם קצת ידע באלקטרוניקה):

אתה יכול לבנות או לקנות דינמו(כן,כמו של האופנעים,אפשר) ומשדר רדיו(IR זה לא רעיון טוב...) שיתחברו על הגלגל(אם כי זה יהיה קצת בולט,אבל איזה גנב חושב על זה?)

וישדר למקלט שיהיה בחוץ(ודרך חור שיקדח בקיר אתה תעביר כבל למחשב),כאשר יהיה זרם(בגלל הדינמו) והמקלט יעביר את זה לתוכנת מחשב דרך הכבל(תכלס למה מחשב?...על כל מקרה אתה יכול לראות הסבר איך לעשות את זה ב"פרוייקטים באלקטרוניקה מבוססי ויזואל בייסיק") שתפעיל איזה שהוא צילצול ברמקולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב יש ים מצלמות קטנות שעם זכוכית מגדלת לא ימצאו אותה ,אתה יכול לקבל שידור במוניטור שישאר דלוק עם

אודיאו כמובן /או לטלויזיה בסלון יחד.זה לא רק ימנע לגנוב את האופנוע ,אלה גם כל אחד מהסקרנים שלא באים סתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...