שאלה דחופה ביותר!!!!!!! - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה דחופה ביותר!!!!!!!

chenzig

Recommended Posts

עם אתה מפוצץ בכסף תקנה דיסקים לצריבה של TDK, עם אתה משתמש בינוני ואתה לא מוכן לזרוק כסף

סתם על דיסקים של TDK תיקח דיסקים Tornado שהם הסדרה החדשה של DCD-LINE שיצא לי להשתמש

בהם פעם אחת והם פשוט תענוג, אפשר לצרוב עליהם מהר מאוד לאומת חברות אחרות והם באיכות טובה,

וחשוב לזכור שהם גם כחול-לבן מה שאומר שאתה תורם למדינה, אבל בטח הם מיוצרים בשטחים ככה שזה לא ממש

כחול-לבן.

ולגבי איך עושים DMA, במנהל התקנים אתה הולך למאפיינים של הכונן ויש לך שם אפשרות לשנות.

ושוב לגבי הדסקים, אל תתחילו להתווכח כי כל אחד והדסקים שהכי טובים לו, לפעמים כוננים {צורבים} שונים

הולכים טוב יותר עם דיסקים שונים, ככה שכל אחד ומה שמתאים לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זוכר, אבל אני כמעט בטוח שזה בדיוק כמו ביתר הגרסאות של Windows, או לפחות דיי דומה.

My Computer> Properties> ..

תעבור בין הלשוניות עד שתמצא כפתור הנקרא Device Manager, שם תמצא את כל הרכיבים במחשב שלך-

Double Click על כונן התקליטורים ובאחת מן הלשוניות שם, סמן V בDMA.

מדיות מומלצות לצריבה? חברות מוכרות. לך רק על חברות מוכרות, אלא אם כן אתה כזה ששומר טוב על דיסקים, אז לא תהיה בעיה אם תרכוש מדיות פחות אמינות, אבל בכל זאת ידועות, שכמו SilverLine, GPT.. אבל אם התקציב מרשה, תמיד תקח TDK, , Maxell ושכאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגיע את עצמך, שומדבר לא דחוף פה... שנה כותרת, תמחק את ה-thread השני ותקרא את כללי הפורום. קח קלמנרבין ובוא נדבר על זה בצורה רגועה בלי שלושים סימני קריאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאני בעצמי אמרתי לא להתווכח אבל הוכח ש-Silver Line זה זבל, הרבה התלוננו כאן בפורמים בחודשים האחרונים,

ככה שאני לא להתווכח עם זה שהמליץ אלא אני בא רק להמליץ לא לקנות אותם כי היה לי נסיון לא טוב איתם ולעוד הרבה אחרים כמוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והיום ילדים יש לנו מבחן

1. מתי משתמשים במילה דחוף?

א. כשזה עניין של חיים או מוות

ב. כשהמחשב בעבודה מת באשמתך ואתה צריך עזרה לפני שהבוס יגלה

ג. כשיש לך שאלה טריוויאלית ואין לך כוח לחכות לתשובה

(סמנו את שתי התשובות הנכונות)

2. מתי משתמשים בחמישים סימני קריאה בכותרת

א. אף פעם

ב. אף פעם!

ג. אף פעם!!!!!!!!

מי שצריך עזרה במבחן מוזמן לקרוא את חוקי הפורום

נ.ב.

הייתי עונה לך אבל זה עצבן אותי שנכנסתי לשאלה כי חשבתי שמישהו צריך עזרה וגיליתי סתם מישהו שלא יודע להתנהג בפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והיום ילדים יש לנו מבחן

1. מתי משתמשים במילה דחוף?

א. כשזה עניין של חיים או מוות

ב. כשהמחשב בעבודה מת באשמתך ואתה צריך עזרה לפני שהבוס יגלה

ג. כשיש לך שאלה טריוויאלית ואין לך כוח לחכות לתשובה

(סמנו את שתי התשובות הנכונות)

2. מתי משתמשים בחמישים סימני קריאה בכותרת

א. אף פעם

ב. אף פעם!

ג. אף פעם!!!!!!!!

מי שצריך עזרה במבחן מוזמן לקרוא את חוקי הפורום

נ.ב.

הייתי עונה לך אבל זה עצבן אותי שנכנסתי לשאלה כי חשבתי שמישהו צריך עזרה וגיליתי סתם מישהו שלא יודע להתנהג בפורום

Well said.

ולמה עוד לא נמחקו שני הת'רדים האחרים החסרי כל תכלית שלו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...