מה דעתכם על השדרוג הבא? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על השדרוג הבא?

H.I.V

Recommended Posts

שלום יש לי מחשב AMD DURON 850 עם Ge force 4 ti 4200 עכשיו מהכל אני מרוצה חוץ מהמעבד שהוא מאוד חלש אפילו 2003 תוקע לי לגמרי את המחשב אז אני רוצה להחליף את המעבד ל pentium 4 2.4 GHZ ולוח אם של Gigabyte

השאלה שלי האם זה כדאי? כי אינטל הם מאוד יקרים אך שמעתי שאמינים יותר מ תנו הצעות בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? להשאר עם הדורון 850? בחיים לא! ואני מדבר על 2.4 שזה אמור לקרוע את הדורון שלי מה שאני שואל זה האם כדאי לי את הפנטיום או אטלון והמחיר לא מעניין אותי אני רוצה מעבד חזק לשנים הבאות

יש הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יש לך?

אילו זכרונות?

אם אה רוצה לחסוך קצת קח את'לון 1700 ב 450 שקל (אתה גם יכול לקחת 2100 ב 830)

ואם הלוח שלך מאפשר תעשה לו אוברקלוק

זה אומנם לא הפתרון הכי מתקדם שיש אבל זה ממש לא רע בשביל 450 שקל..

בירידת המחירים הבאה תחדש את כל המערכת שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי לוח אם של Gigabyte K7 Series זה רק לAMD אני חושב

זה לוח אם עם Socket A, עם אתה לא מעוניין לקנות לוח אם חדש הלוח אם הנוכחי יכול גם להריץ עליו XP 1700+ {נראה לי},

אבל עם אתה רוצה כאילו מחשב חדש שממש טס, תיקח:

Amd 1700+ 0.13Micron - 407

Epox 8RDA+ Nforce2 Usb2.0 ATA100 - 700

2X WINBOND 256MB PC3200 - 956

Total Price + System Assembly = 2063

השילוש הזה גם מצויין ל-OC, אבל עם אתה רוצה יותר פרימים,

למרות שגם השילוש הזה הוא חייה תיקח את מה שאירון אדי הציע,

למרות ששם יש רק 256MB PC2700, מה התקציב שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי קנה אטלון 1800 והוא עשה לו הרבה בעיות התחמם מהר ונתקע כל הזמן אז הוא היה צריך לקנות עוד כמה מאווררים רק כדי שהמחשב יעבוד וחוץ מזה הביצועים שלו עם המעבד הזה מאוד חלשים ויש לו Ge Force 4 TI 4200 ו 512 זיכרון פנימי אז ההשקעה הזאת ב בכלל שווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

H.I.V דיי לספר שטויות, זה לא שעכשיו תשנה למישהו, זה מה שהאתר הזה מנסה להעביר לאנשים.

ה- החדשים לא עוברים את ה-30 מעלות במצב מנוחה עם הקירור המקורי ומקסימום 36 בפעולה,

בדיוק ואפילו יותר טוב מהאינטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אבל אני עדיין מנסה למצוא את הסיבה שAMD כל כך זולים חייב להיות משהו לא בסדר איתם אתם חושבים שסתם ל מתחשק להיות כל כך יקרנים ? אני רוצה ללכת על בטוח משהו שלא יעשה בעיות יהיה יציב, לכן אולי כדאי ללכת על היותר יקר כדי לא להידפק בעתיד

מישהו יכול לומר לי מתוך נסיון ולא רק בגלל מה שאחרים אומרים מה הוא חושב על שתי המעבדים ובלי קשר למחיר אני רוצה לקנות מחשב שיחזיק מעמד הרבה שנים ולא שאני יצטרך להחליף אותו כל שנה שנתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה עדיין לא יודע אז פנטיום הוא הדבר הכי מוכר במחשב, כל מי שתגיד לו שקנית מחשב חדש ישר יגיד "איזה פנטיום?"

אז אינטל מנצלת את השם פנטיום ומוכרת את המעבדים האלו במחירים מטורפים.

AMD מציגה ביצועים עולים על המעבדים של אינטל במחירים נמוכים יותר, הסיבה לכך שהמעבדים של מהירים יותר

היא בגלל שהם עושים יותר פעולות במחזור אחד, עושים 9 ואינטל עושים 6, מעבד של שעולה 420ש"ח מנצח מעבד

אינטל שעולה 1050ש"ח {Athlon XP 1700 מנצח Intel Pentium 4 2000}, ועם עושים העלאה של 20Mhz ל-FSB

של מקבלים מערכת שטסה ועוקפת מחשבים מבוססי , והמחיר שלהם נמוך בגלל שהם לא הכי מוכרים והם מוכרים

את המעבדים שלהם בזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...