Thermalright Ultra-120 eXtreme - קירור פאסיבי? למה הוא מקרר כל כך טוב? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Thermalright Ultra-120 eXtreme - קירור פאסיבי? למה הוא מקרר כל כך טוב?

denk

Recommended Posts

שלום,

חבר'ה אני יכול להשיג מחבר שבא מארצות הברית את הגוף קירור Thermalright Ultra-120 במחיר של כ-200 שקלים.

אבל הסתכלתי עליו והוא נראה כך:

255442.jpg

וכשאני אומר 'הוא נראה כך' אני מתכוון שזה פאסיבי כי אני לא רואה שום מאוורר. ולמה בשם שלו יש את המספר 120? זה לא עם מאוורר 120MM?

בבקשה תפרטו הכל עליו - אני דלוק עליו...קראתי ב-Newegg.com שמשהו המהיר את ה-Q6600 ל-3.4GHz עם ה-Thermalright Ultra-120 והטמפרטורות במנוחה הן על 40 מעלות ובמאמץ על 55.

מ-ד-ה-י-ם!

האם הוא פאסיבי? אקטיבי? רועש?

בבקשה את כל המידע עליו!!

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקטיבי ע"פ כתבה באננדה-טק

בסיכום כתוב:

" In that same ball park are the Hyper 6+ and the Scythe Infinity with push-pull fans. You will not be disappointed in any of these coolers. However, the best air cooler we have tested is the Thermalright Ultra 120 . It cools better at all speeds and overclocks, and overclocks the processor further than any air CPU cooler we have tested. We look forward to seeing it on retail shelves, and performance enthusiasts should definitely try to find an Ultra 120 to cool their processor when it hits the retail channel."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקטיבי ע"פ כתבה באננדה-טק

בסיכום כתוב:

" In that same ball park are the Hyper 6+ and the Scythe Infinity with push-pull fans. You will not be disappointed in any of these coolers. However, the best air cooler we have tested is the Thermalright Ultra 120 . It cools better at all speeds and overclocks, and overclocks the processor further than any air CPU cooler we have tested. We look forward to seeing it on retail shelves, and performance enthusiasts should definitely try to find an Ultra 120 to cool their processor when it hits the retail channel."

תודה מלך..

עכשיו הבנתי, זה גוף פאסיבי שצריך לרכוש לו בנפרד מאוורר 120MM כדי שיעבוד ממש טוב, ולפי דעתי זה תותח, כי יש מאווררים מאוד שקטים (11db(A) Noise) של 120MM שניתנים לרכישה בנפרד.

מה דעתכם עליו:

SilenX iXtrema Pro, 120x120x25mm, 1200rpm, 71.32m³/h, 11db(A) (IXP-74-11)

האם הוא מתאים? והאם הוא מספיק טוב?

תודה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהוא מגיע מהחנות הוא פסיבי.... אבל כמו שאמרת - כדי להוציא ממנו ביצןעים טובים פשוט מוסיפים לא מאוורר, אתה אפילו מקבל איתו את המתאמים למאוורר..

SilenX iXtrema Pro, 120x120x25mm, 1200rpm, 71.32m³/h, 11db(A) (IXP-74-11)

האם הוא מתאים? והאם הוא מספיק טוב?

לא מכיר אישית , מנתונים יבשים נראה טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו רוב המאוררים בזמן האחרון גם הוא מגיע ללא מאורר, זה לא אומר שהוא פאסיבי, בשביל ביצועים טובים תצטרך איתו מאורר ועדיף מאורר חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את המאוורר הזה ואתה מסודר:

http://www.sidewindercomputers.com/de12tfexhisp.html

רק תיזהר לא להכניס בפנים אצבע, כי היא פשוט תעלם.

וואלה? מהיר הוא כן אבל רועש הוא גם כן! 60db(A) Noise מה הם משוגעים? אני לא צריך רעש של כביש ראשי בבית.

תיקח לדוגמא את ה-SilenX iXtrema Pro, 120x120x25mm, 1200rpm, 11db(A) Noise הוא במהירות 1200RPM ולא 4000RPM כמו ה-Delta ומוציא רעש של כ-11db(A) Noise במקום 60db(A) Noise.

יש עוד המלצות? ועוד שאלה, האם כל מאוורר 120MM יתאים? כלומר מהנתון הזה אומר: 71.32m³/h?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה? מהיר הוא כן אבל רועש הוא גם כן! 60db(A) Noise מה הם משוגעים? אני לא צריך רעש של כביש ראשי בבית.

יש עוד המלצות? ועוד שאלה, האם כל מאוורר 120MM יתאים? כלומר מהנתון הזה אומר: 71.32m³/h?

תודה.

יש את ה-S-FLEX המעולה : http://www.iqpc.co.il/Home/Index.asp?productCat=751

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^נתונים דמיוניים, ממש אזויים :silly:

לעולם על תסתכל על דציבלים כמדד לעוצמת רעש.

ה s flex משתמש ב sleeve bearing עם נוזל סיכה בתוך המיסב, ככה שהרעש שהוא משמיע בתדר מאוד מאוד נמוך

"Bearing Type: S-FDB (Fluid Dynamic Bearing by Corporation"

http://www.scythe-usa.com/product/acc/002/sflex_detail.html

יש לך כאן למטה יותר, תרשים של המבנה של המיסב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^נתונים דמיוניים, ממש אזויים :silly:

לעולם על תסתכל על דציבלים כמדד לעוצמת רעש.

ה s flex משתמש ב sleeve bearing עם נוזל סיכה בתוך המיסב, ככה שהרעש שהוא משמיע בתדר מאוד מאוד נמוך

"Bearing Type: S-FDB (Fluid Dynamic Bearing by Corporation"

http://www.scythe-usa.com/product/acc/002/sflex_detail.html

יש לך כאן למטה יותר, תרשים של המבנה של המיסב.

בוא נסכם את זה בכך שנגיד שאולי ה- s flex טוב אבל ה-SilenX לא פחות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...