ויסטה 64 ביט - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ויסטה 64 ביט

Googleness

Recommended Posts

שלום לכולם, יש מישהו שביקש ממני להרכיב לו מחשב בערך עוד חודש חודשיים ככה.

זה יהיה מחשב די רציני הוא שם תקציב יפה מאוד והוא צריך רק מחשב יש לו הכל כבר מסביב.

שאלתי היא מכיוון שהוא מעוניין בין היתר ברכישה של ווינדוס חוקי מהדרים למחשב החדש וויסטה האם להתקין לו גרסת 64 ביט או 32?

אם אני שם לו 64 סביר להניח שאני אשים לו חלקים עם מתאימים וכל מה שצריך השאלה היא האם משחקי מחשב ותוכנות יעבדו לו כמו שצריך?

אם אני מתקין לו 32 זה ישנה כל כך? האיש בעיקר במסנג'ר ומשחק מחשקי מחשב כל מיני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מזהה. טעות שלי - 32ביט מזהה עד 4 ג'יגה, בעוד ש64 ביט מזהה עד 128 ג'יגה, מה שמחזק את ההתקנה של 32ביט

בכל אופן אתה מתקין לבן אדם מחשב שיעבוד איתו בהווה, ולא בעתיד של עוד שנה שנתיים, אם אתה רוצה שהמחשב שלו יעבוד לשימושים של היום תתקין לו 32x.

אם יותר חשוב לך שנה שנתיים (מה שנשמע לי טיפשי) אז תתקין x64 על חשבון כמה דברים שאוליי לא יעבדו לך.

למרות שכמעט ואין שום תוכנה או דרייבר שחסר בויסטה x64 אבל לפני שאתה מתקין אתה צריך לוודא דרייבר דרייבר ותוכנה תוכנה שהכל קיים והכל בסדר.

סתם לפרוטוקול יש לי 64ביט ואצלי הכל טוב חוץ מהמדפסת שלה אין דרייבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם בעתיד ירצה לשדרג ל-4GB זיכרון?

אם ואם ואם ואם.

הבן אדם נתן מצב נתון, שלדעתי אני ממש לא חושב שצריך 64BIT

מה גם שיש תוכנות ודרייברים שעדיין לא תומכים בזה, אם הוא יתקין 64BIT הוא ימצא את עצמו חוזר בחזרה ל 32BIT

ואם הוא משתמש בעיקר במסנג'ר ומשחק מחשקי מחשב אני לא חושב שהוא ממש יצטרך 4 ג'יגה, 2 יעשו את העבודה בשביל משחקים ממש כבדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...