מחפשת(לוח אם)ולא מוצאת - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפשת(לוח אם)ולא מוצאת

yafit

Recommended Posts

???לאחר חיפוש ממושך בקישורי היצרנים,לא הצלחתי למצוא לוח אם לאינטל או ל אשר תומך בכל!!! התכונות הבאות:raid,ata133,s-ata,agpx8,dual ,usb2, כמו כן שמהירות הזכרון על הלוח תהיה 400 ומעלה .המחשב מיועד כמתנת גיוס משפחתית לאחי(אני השליחה)והמפרט,שאומר לי רק מעט,ניתן לי ע"י חברו אשר לדבריו זה מה שאחי מתכנן לקנות בהמשך.לדעתי,המחשב ישמש למשחקים, ועריכת סרטוני .אבקש את עזרתכם האדיבה.תודה .יפית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא נכה והשרות הצבאי הוא התנדבותי,אם זה הפריע למישהו.בכל אופן תודה לבחור הנחמד שענה.אם אפשר לחדד עוד קצת את השאלה,הרי שחיפשתי שוב עפ"י תשובתך,ולא מצאתי שום לוח שבו כל!!! שצויין לעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה העיקרית כאן זה מה חשוב לו יותר...

אם הדגש הוא על אוברקלוקינג:

לוח כמו הEPOX 8RDA

יהיה טוב מאוד וגם יתן שפע דברים איתו.

רק ככל הידוע לי אין תמיכה בS-ATA

לעומת זאת לשדעתי בעתיד יצאו בקרי IDE שיציעו תמיכה זאת.

אם רוצים שפע דברים הבאים יחד עם הלוח..יש לוח מבוסס KT400 שגם מגיע מאותה חברה -EPOX

הוא נקרא 8K9A2+ ומציע גם ביצועי לא רעים בכלל

אבל אין תמיכה בDUEL DDR

אני באופן אישי הייתי "הולך" על הלוח הראשון מבוסס הNFORCE בכל אופן אף אחד מהם הוא לא נפילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה לעונים. התקציב שנאסף מהמשפחה וביטוח לאומי עומד על 13000ש"ח לערך ואמור לספיק למחשב שלם.בערך 3000 ש"ח ילכו למפרטים יחודיים להקלה על תפקודו(מקלדת מיוחדת,מצלמת מתכווננת לדלת הכניסה וכו').הבנתי שלוח האם הוא מהחלקים החשובים עליהם ניתן לבנות את הישומים הנוכחיים ולאפשר שדרוג בעתיד.(כסף מביטוח לאומי-אחת לשלוש שנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה לוח עם כל מה שביקשת:

Asus A7N8X Deluxe

כמה בלי dual channel DDR אן S-ATA שלפי דעתי מספיקים בהחלט, תראי

dual channel DDR לא נותן שיפור ביצועים גדול אבל עולה הרבה, S-ATA אין בכלל כרגע דיסקים קשיחים בארץ שתומכים בזה (אולי בעצם עכשיו מתחילים להגיע) השיפור שהוא נותן בביצועים הוא מזערי מכיוון שההארדיסקים של היום וגם של בעוד כמה שנים לא ינצלו את הרוחב פס הנוסף שהוא נותן, יתרון אחד שהוא נותן כרגע זה את היכולת לחבר הרדיסקים ולנתק אותם מבלי לכבות את המחשב

-=AMD=-

EPOX 8RDA+

EPOX 8K9A

MSI- MS-6590

ASUS-A7N8X

GIGABYTE GA-7VAXP Ultra

-=INTEL=-

ASUS P4PE

MSI 648 Max-L

-=Pentium+RDRAM=-

EPox-4T4AU

ASUS P4T533 -יקר

ואלה רק דוגמאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי דבר ראשון שאת צריכה להחליט זה על איזה מעבד את הולכת או אינטל

אני אישית מעדיף את מעבדי ה ובתקציב כמו שלך הייתי לוקח AXP2200 או 2400

והלוח שהייתי ממליץ למרות שלרוב אני לא ממליץ אזוס בגלל המחיר אני מעדיף את איפוקס אבל הלוח A7N8X-Deluxe מכיל את כל הפיצ'רים שבקשת ונותן יכולות OC סבירות.

אם את רוצה לחסוך מעט את יכולה לקחת את הלוח של לידטק המבוסס על NF2 אבל אני מדגיש את ה פרו

זה הכל

יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dual channel לא נותן שיפור ביצועים גדול אבל עולה הרבה

עולה הרבה ??

הלוח של - 650

הלוח של - 700

אז תעשה את החישובים לבד , אוקיי ? >:(

לא הלוח, הזיכרון.... פי 2

(זה יכול להיות משנה אם חוסכים בכסף... לא שמתי לב לתקציב שלה בהתחלה..)

השיפור...

לא כזה גדול

http://www.hardocp.com/article.html?art=MzIzLDM=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...