מי שרצה שינוי - קיבל שינוי - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי שרצה שינוי - קיבל שינוי

udicol

Recommended Posts

:lol:

כן בסוף קיבלו את זה ישר לפנים, הכמיהה לשינוי הובילה לשינוי שיטת הרמיה של מפלגה.

התנפלות על תפקידים, וכמובן מסה עצומה של אנונימיים בתפקי שרים.

והנה עוד הבטחה שהופרכה :

מאות בלונים הופרחו בכנסת במחאה על "הבטחותיה של שינוי שפרחו לאחר הבחירות"

מאות בלונים הופרחו הבוקר מעל הכנסת על ידי אנשי הפורום לבחירה חופשית בנישואין.

"הבלונים הופרחו כסמל להבטחותיה של שינוי שפרחו לאחר הבחירות", אמר דובר הפורום, יונתן ליבוביץ', שהוסיף כי "מאז ימי בן גוריון לא נעשה נזק רב כל כך לנושא הנישואין כפי שנעשה על ידי שינוי".

מתוך Ynet.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בטוח עדיף על ש"ס

מסכים, אבל הגישה הדבילית ששרון הבטיח בטחון ואין בטחון - דיי בנאלית ומטומטמת כשם שמפלגת שינוי הביאה שינוי (שגם היא דיי בנאלית ומטומטמת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאין פיגועים בתוך המדינה כל יום כמו ימי רבין הזכורים לשימצה אז יש די ביטחון ..

די כבר עם השטויות שלך !

אם הפלסטינים ירצו אוטובוסים יחזרו להתפוצץ בתל - אביב שוב!

כמה ישראלים נירצחו בימי שילטונו של "מר ביטחון" שרון.

כולם אותו דבר.

תתחיל להפנים !

ושינוי בטוח טוב יותר מש""ס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הבלונים הופרחו כסמל להבטחותיה של שינוי שפרחו לאחר הבחירות", אמר דובר הפורום, יונתן ליבוביץ', שהוסיף כי "מאז ימי בן גוריון לא נעשה נזק רב כל כך לנושא הנישואין כפי שנעשה על ידי שינוי".

מתוך Ynet.

שינוי לא גרמה שום נזק, היא פשוט לא עשתה שיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא כן עשתה נזק, היא גרמה לאנשים להצביע לה בגלל שהבטיחה דברים והבטיחה לעמוד במילתה.

נכנסו עם ליברמן, המפלגה הכי שמאלית בקואליציה, ויתרו כמעט על הכל.

לא אכפת לי אם טומי לפיד יהיה שר המשפטים או מאיר שטרית, הצביעו לשינוי כי רצו שינוי אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבחן יהיה בתקציב !

נראה כמה יבוזבז על הדתיים האלה

וכמה על שמירה על מתנחלים מגעילים ,אני מקווה שיתנו קצת לרכבת ולעוד דברים חשובים בהרבה מלימודי "תורה"

נא לא לעשות הכללות ,יש מתנחלים שעושים זאת פשוט מבחינה כלכלית גרידא

פשוט אין להם אפשרות אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה שהם בחרו לגור באמצע המלחמה בארץ כבושה, לא אומר שבנאדם צריך לשלם אקסטרא מיסים כדי לגדר את היישוב שלהם.

במיוחד כשהם מקבלים את התקציב בשמחה ובששון, ומ"סיבות אידיאולוגיות" לא בונים גדר, ואחרי זה מתלוננים על מדיניות ההבלגה כשמחבל נכנס אליהם לישוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על כאלה שמתנחלים איזה 10 אנשים על איזה גבעה מקימים כאילו בית כנסת שם ואז צריכים 100 חיילים סדיר ומילואים

בכדי לשמור עליהם !

אותם להעיף לכל הרוחות -אפילו לכלא על ביזבוז משאבים חשובים .

ישובים מסוימים אפשר להשאיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מאוכזב משינוי. הם התקפלו על יותר מידי דברים, ודווקא על דבר כל כך מטומטם ודפוק החליטו להשאר: נישואים אזרחיים.

זה הדבר אחרון שמעניין מישהו לדעתי, הדבר מהחשובים ביותר זה תחבורה בשבת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על כאלה שמתנחלים איזה 10 אנשים על איזה גבעה מקימים כאילו בית כנסת שם ואז צריכים 100 חיילים סדיר ומילואים

בכדי לשמור עליהם !

אותם להעיף לכל הרוחות -אפילו לכלא על ביזבוז משאבים חשובים .

ישובים מסוימים אפשר להשאיר

לא שאני בא להגן על מתנחלים שמתיישבים בצורה לא חוקית על איזה גבעה , אבל (ויש אבל גדול כאן) :

1)עצם העובדה שהמדינה אכן שומרת עליהם , מוכיחה שהיא עצמה מסכימה למעשה - ובכך מעודדת אותם.

2)האנשים הללו , לא משנה מה הסיבות שלהם - הם תושבי , יהודים - האחים שלי ושלך , לקרוא להם מגעילים זה ממש מיותר. פושעים למשל , היא הגדרה עדיפה.

3)הסרת ישובים , שהמדינה תמכה במשך כל כך הרבה שנים בקיומם , הינה לא פחות נוראה מאשר פתרונות טרנספר למינהם , שמציעים הימנים הקיצוניים . זהו בור , שממשלות (הימין והשמאל) העשור האחרון , חפרו לעצמם ולנו.

לגבי שינוי , מה רק עכשיו גיליתם? הם ישבו עם כולם , ויהפכו לחרדים במידת הצורך - הם חיפשו כיסאות , ומי שמספיק מעופף (כלומר , מי שלא מכיר לפחות את טומי , ואת דעותיו) כדי להצביע להם - נתן את אותם כיסאות. כבר הייתם מצביעים מרץ.. יותר "שווה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...