כמה שאלות על שילושים מבוססים AMD. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על שילושים מבוססים AMD.

Selinko

Recommended Posts

שלום לכולם....

כבר הרבה זמן אני מתלבט איזה מחשב לקנות אם לאוברקלוק (התחלתי להתעניין בנושא מאז שנכנסתי לאתר שלכם לפני כמה חודשים) או לא OC

בכל מצב המחשב צריך לשמש למשחקים... בכל מקרה יש לי כמה שאלות ...

1.אם אני לא עושה ואפילו הקטן ביותר יש הבדל כלשהו בין DDR400 ל-266? ??? המחיר של ה-266 הוא כמעט חצי מחיר ככה שבכסף של DDR400 אני יכול לקנות 512.

2. קראתי כמה ביקורות על הלוחות נפורס2 וראיתי שההבדל במשחקים בין הלוחות הוא זניח או שאולי לא הבנתי טוב. אז בלי OC הלדטק פחות טוב בצורה משמעותית מהאפוקס?

3. הבנתי שמן הסתם אין אחריות על ואתם כל הזמן מחליפים חלקים שנשרפו לכם. מה אתם אומרים בחנות???אני פשוט מפחד לעשות OC ולא לקבל החזר מהחנות.

4.למה אתם כל כך ממליצים על ה-DUAL DDR??? אני קראתי שזה סתם כמו ה-AGP8 אז כדאי בכלל ללכת על שני סטיקים??

מה עדיף? AXP 1700 + NFROCE2 + WINBOND 256 400MHZ + SK-7 WITH GOOD FAN + R9500P שזה בישראל עולה 3300 ש"ח

או

AXP 1700 + LEADTEK NFORCE2 + 2X256 2100 +R9700 OEM פלוס סינק שבא עם המעבד שזה בישראל 3350

נגיד אחרי OC די גדול עם המפרט הראשון אני יגיע לביצועים של המפרט השני?

נ.ב הרדאון הוא R9700 רגיל ולא PRO.

תודה רבה למי שיש לו כוח לקרוא את הכל ולענות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ההבדל יהיה מאוד זניח, ו-512 מ"ב של PC2100 יתנו ביצועים הרבה יותר גבוהים מ-256 מ"ב של PC3200.

2. ההבדל בין שני לוחות שמבוססים על אותו הצ'יפסט הוא שולי.

3. ברוב במקרים לבעל החנות / ליבואן אין אפשרות לדעת שעשית . בכל מקרה, לא נשרפים סתם ככה מאוברקלוק. הסיבה היא בד"כ היטסינק רופף או טמפרטורה גבוהה מדי.

4. זה עוזר אם אתה משתמש בכרטיס המסך שמובנה ב-NF2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4. זה עוזר אם אתה משתמש בכרטיס המסך שמובנה ב-NF2.

בטוח??!? זה עוזר רק לזה? אז למה כולם בונים מפרטים עם שני סטיקים וכרטיס מסך AGP?? בכל מקרה לא ראיתי באף חנות סטיק אחד של 512 DDR2100.. כך שזה לא ממש משנה...

ומה לגבי המפרטים שרשמתי למטה? מה נראה לכם יותר טוב? לדעתי המפרט השני הרבה יותר טוב מבחינת עלות\תועלת כי הייתה ירידה משמעותית של המחיר של הזכרונות האלו ( או לא ???) והכרטיס מסך הרבה יותר טוב..

בקיצור אני רוצה לשמוע את דעתכם המלומדת תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך על השילוש שאני קניתי

AMD 1700XP סטפינג AIHUB או JIHUB

כ. מסך RADEON 9500 PRO

ולוח 8 RDA+

תגיד עשית קצת בנצים לפני האוברקלוק ?? כמה קיבלת? 3DMARK2001? 2003? עשית OC רציני? היה שיפור גדול?

לזכרונות של WINBOND יש אותם תיזמונים כמו של הקרוסאיר נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. קניתי, עדיין לא קיבלתי :)

ב. שכחתי להגיד זכרונות

ג. לא לWINBOND יש CAS של 2.5 שזה מעפאן.

לזכרונות שאני לקחתי יש תיזמונים של 2-2-2-6

שזה אחד המהירים ביותר כיום. זה 256DDR PC3200 400mhz עם CAS2 ו LL שני סטיקים כאלה.

אני משער שהOC יהיה טוב...אני אודיע לך כשאקבל את הציוד.

גם לקחתי AX-7 של THERMALIGHT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. קניתי, עדיין לא קיבלתי :)

ב. שכחתי להגיד זכרונות

ג. לא לWINBOND יש CAS של 2.5 שזה מעפאן.

לזכרונות שאני לקחתי יש תיזמונים של 2-2-2-6

שזה אחד המהירים ביותר כיום. זה 256DDR PC3200 400mhz עם CAS2 ו LL שני סטיקים כאלה.

אני משער שהOC יהיה טוב...אני אודיע לך כשאקבל את הציוד.

גם לקחתי AX-7 של THERMALIGHT

נשמע יקר כל הסיפור.. הזכרונות יקרים מאד! אין תקציב!

אבל נראה מחשב תותח!

תתחדש :) ואל תשכח לעשות קצת בנצים לפי הOC ואחרי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...