E4400 חם למרות משחה ואינפיניטי. - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

E4400 חם למרות משחה ואינפיניטי.

pain_killer12

Recommended Posts

תודה על התשובה לגבי היחס מאזונלי, ולא הEIST לא פועל אצלי, משום מה הוא היה על disable כברירת מחדל.

אני בודק לפי TAT, אם היא לא מדויקת אז מה כן?

וזה לא רק המעבד, כל החלקים אצלי חמים מאוד-הארד דיסק 42, 47, כרטיס מסך- 76.

כל אלה כשהמחשב לא במאמץ. היום אני אנסה מספר דברים כגון הוצאת המארז מה"כוך" שהוא נמצא בו כרגע למרות שלא נראה לי שזה אמור לשנות כי המאווררים הם מקדימה ומאחורה וה"כוך" סגור רק בצדדים.

בcore_temp 0.95 הליבות על 61-62 מעלות בממוצע ללא מאמץ, והT-Junction מוגדר על 100 מעלות, מה זה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

61-62 לא במאמץ!?

כרטיס מסך על 76 לא במאמץ?:o

יש לך פה בעייה רצינית של סירקולצייה במארז.

הרבה אנשים יתלוננו על כך שהמאווררים של ה aurora לא דוחפים מספיק אוויר :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להחליף את המאווררים של האורורה? זה ישפיע על הלדים? אילו מאווררים 120 חזקים ושקטים אפשר?

אני צעד אחד מפתיחת הדלת של המארז והשמת מאוורר ביתי גדול לידו שיקרר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להחליף את המאווררים של האורורה? זה ישפיע על הלדים? אילו מאווררים 120 חזקים ושקטים אפשר?

אני צעד אחד מפתיחת הדלת של המארז והשמת מאוורר ביתי גדול לידו שיקרר.

אני בטוח שאינטל לא היו שמחים לשמוע על זה. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שאינטל לא היו שמחים לשמוע על זה. :lol:

אני רציני, אני עוד מעט עושה את זה. אני לא אשים אותו על 3 אלא על 1. החיווט הוא לא כזה סיפור, בקושי רואים אותו חופשי.

האם החלפת מאווררים תיתן לי שינוי? תוכלו להמליץ לי על שלושה מאווררים עם לדים חזקים ושקטים 120?

תודה רבה רבה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pain killer i feell your pain... :-\

יש לי גם את אותו המארז שהייתי בטוח שיתן סרקולציה טובה וטמפ' נמוכות.

המארז באמת בנוי מצויין ויחסית נוח אבל כפי שזה נראה גם לי וגם לך המאווררים שהגיעו איתו או פשוט התצורה שלו לא מאפשרים למארז לגיע לטמפ' נמוכות כמו שיש לאנשים אחרים בפורום.

אשמח לשמוע במידה ואתה עושה איזה שינוי אם באמת זה עזר.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה לגבי היחס מאזונלי, ולא הEIST לא פועל אצלי, משום מה הוא היה על disable כברירת מחדל.

אני בודק לפי TAT, אם היא לא מדויקת אז מה כן?

וזה לא רק המעבד, כל החלקים אצלי חמים מאוד-הארד דיסק 42, 47, כרטיס מסך- 76.

כל אלה כשהמחשב לא במאמץ. היום אני אנסה מספר דברים כגון הוצאת המארז מה"כוך" שהוא נמצא בו כרגע למרות שלא נראה לי שזה אמור לשנות כי המאווררים הם מקדימה ומאחורה וה"כוך" סגור רק בצדדים.

בcore_temp 0.95 הליבות על 61-62 מעלות בממוצע ללא מאמץ, והT-Junction מוגדר על 100 מעלות, מה זה אומר?

זה אומר שיש לך עוד 40 מעלות לפחות עד תתחיל להרגיש בעיה,להשוואה לעומת עם T-Junction של 80 מעלות זה כאילו המעבד שלך נמצא על 40 מעלות בלבד (גם בהם הטמפ המוצגת לא מדוייקת).

במעבדים מהסדרה הזו אתה לא ממש יכול לדעת במדוייק מה הטמפ' ללא ערך מדוייק של טמפ הסף.

תפסיק להילחץ מהטמפרטורה,ייתכן בהחלט שהטמפרטורות שאתה קורא לא ממש נכונות, אולי אתה גם יכול להוריד כמה מעלות על ידי סירקולציה טובה אך בכל זאת לכל מעבד טמפ הסף שלו והטמפ אצלך זה בטווח המותר, מה שחשוב הוא שבמאמץ מלא לשתי הליבות ישאר לך כ15 מעלות ביטחון , כלומר לפי המדידות שלך כ85 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אומר שיש לך עוד 40 מעלות לפחות עד תתחיל להרגיש בעיה,להשוואה לעומת מעבדים עם T-Junction של 80 מעלות זה כאילו המעבד שלך נמצא על 40 מעלות בלבד (גם בהם הטמפ המוצגת לא מדוייקת).

במעבדים מהסדרה הזו אתה לא ממש יכול לדעת במדוייק מה הטמפ' ללא ערך מדוייק של טמפ הסף.

תפסיק להילחץ מהטמפרטורה,ייתכן בהחלט שהטמפרטורות שאתה קורא לא ממש נכונות, אולי אתה גם יכול להוריד כמה מעלות על ידי סירקולציה טובה אך בכל זאת לכל מעבד טמפ הסף שלו והטמפ אצלך זה בטווח המותר, מה שחשוב הוא שבמאמץ מלא לשתי הליבות ישאר לך כ15 מעלות ביטחון , כלומר לפי המדידות שלך כ85 מעלות.

זה עדיין מוגזם.

אני בלי מיזוג בחדר והמעבד על 50 מעלות במנוחה, כרטיס מסך 56-58 מעלות במנוחה, 30 מעלות, ארדיסק 32.

אז בהחלט אפשר להגיד שהבעייה פה היא במארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז יש לי 3 מאווררי 120 עם לדים במארז. תמליצו לי בבקשה על 3 מאווררים עם לדים כחולים שיהיו חזקים ושקטים, 12 ס"מ.

עדכון- הוצאתי את המארז מהכוך, וכרגע הוא עם דלת צדדית פתוחה+מזגן פועל ומעלות במנוחה 48 בממוצע ובמאמץ אורטוס מגיע ל70.

תודה רבה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי אמצעים כרגע להקליט, אני יבדוק עם יש בפלאפון שלי משהו....

אני רק יכול להגיד לך שאני שומע את הרעש של ה TT בבירור. למרות שכבר התרגלתי אליו :-\.

תנסה לחפש עליו קצת ברשת, אולי תמצא משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...