asus קריאת תגר?! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

asus קריאת תגר?!

heilper

Recommended Posts

יש לי שאלה מעניינת היא לא מין סמל סטטוס במחשבים כי כל הלוחות שלה עולים יותר בלפחות 100 שקל ולא נותנים תוספת ביצועים מדהימה יציבות טובה יותר או מאפיינים שאין בלוחות אחרים אז איך זה שהם עדיין נחשבים חברה כל כך טובה? בנוסף מהסתכלות על הלוחות שלהם גם העיצוב לוח לא משהו מדהים לתקוע בנפורס2 את החיבור כוח הראשי ללוח אם ליד החיבורי כוננים ודיסקים זה לא קצת צפוף? (וכל זה עוד לפני שהתחלתי לדבר על וכמה שהם עולים!!!!) (*אני במצב רוח לוחמני היום*)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאסוס יש לוחות טובים, בדרך כלל הם גם הלוחות הכי טובים מבחינת ביצועים, לדוגמא ה-Nforce2 שלה הוא ה-Nforce2 שמציג

ביצועים הכי גבוהים אבל הוא עולה 800 לגרסה הפשוטה ו-950 לגרסת ה-Delux, והביצועי OC שלו בכלל לא משהו.

אני לא הייתי קונה את הלוחות שלה בגלל המחיר וגם בגלל העיצוב {מחריד, נכון?}, לדוגמא ללוח שלה מבוסס צ'יפסט ה-PE שעולה

כמעט 1000ש"ח יש את ה-Epox 4PEA+ שגם מגיע עם כבלים עגולים, גם עם S.ATA, גם עם מאורר לצ'יפסט, גם עם Raid 133

שיכול לשמש גם בתור מקום לחיבור כוננים, ועוד מלא פיצ'רים והוא עולה פחות מ-800ש"ח והוא גם הלוח הכי טוב ל-OC לפנטיום 4,

אז למה לקחת ASUS?

ולגבי הכרטיסי מסך שלהם, הפלטרים שלהם לא משהו בכלל וגם הביצועים OC נמוכים, גם הקירור שהם שמים דיי מסריח, וסתם יקר,

יש חברות כמו: GainWard, Leadtek, , TRIPLEX שהם גם יותר זולות וגם יותר טובות.

בקיצר חושבים שבגלל השם שלהם על הקופסא של המוצר צריכים לשלם עוד 300ש"ח והם הצחיקו אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו לאינטל יצא להם שם של חברה טובה אז כמו שהציבור שלא מבין הרבה מכיר (וחושב שזה הכי טוב) ככה הוא מכיר וחושב שזה הכי טוב וכנראה שהם שמו לב לזה ולוקחים על זה עוד קצת (הרבה)

אבל משהו אחד באמת אפשר להגיד על הלוחות שלהם שהם די טובים ויציבים יש לי שניים שלהם והם עובדים יפה מאוד(TUV4X \a7n8x dlx)

ודווקא העיצוב שלהם הוא די טוב לעומת לוחות אחרים שראיתי כדוגמת אביט ואפוקס

והחיבור של החשמל בלוח NF2 שלהם הוא ממוקם מצוין לפוחת לדעתי כי הוא מתאים בדיוק לחור של הלוח של המארז (להעביר אותו מאחורה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mafisto, איך אתה בכלל יכול להשוות את העיצוב של הלוחות של Epox ושל ללוחות של Asus?

מבחינת סדר על הלוח ואלגנטיות לוקחים בגדול, הלוחות שלהם מסודרים מאוד ויש להם עיצוב חמוד.

Epox נותנים חיים ללוח בכך שהם מוסיפים צבעים ואת הצבע הירוק, הרייד אצלהם בצבע אדום, ויש מאורר כחול,

בקיצר לוחות יפים ומסודרים טוב מאוד.

אני לא בא לזלזל ב-, יש להם מוצרים מצוינים {חוץ מהכרטיסי מסך שלהם, יש לי אחד והוא גרוע יחסית לשאר},

המוצרים שלהם מתברכים בביצועים גבוהים אבל מבחינת עיצוב פשוט דוחה, את ה-Nforce2 שלהם הם עיצבו דיי

יפה אבל עם מסתכלים על כל הלוחות מבוססים על הצ'יפסטים של SIS ואינטל פשוט גועל נפש, אין סדר וה-PCB

הוא בצבע חול מגעיל שנותן את רוב העיצוב ללוח, אבל שוב כל אחד והטעם האישי שלו, אני לא הייתי לוקח לוח שנראה

מגעיל ואתה כן כי לדעתך הוא יפה ויש לו ביצועים טובים, כל אחד והשיקול שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמדברים על 'עיצוב' של לוח, אני לא חושב שמישהו כאן מדבר על היופי שלו, אלא על סידור ומיקום המחברים השונים ונוחות השימוש בהם. לוח ה N-Force2 של , יש לו את אחת התצורות הטובות יותר.

חוץ מזה, אם כבר מדברים על למה בניגוד לאחרים, אני בד"כ מעדיף לקנות ממספר סיבות.

1. הביצועים של הלוחות שלהם כמעט תמיד טיפה יותר טובים מלוחות באותה קטגוריה.

2. אומנם האפוקס טוב יותר בקטגוריה, אולם גם האסוס לא רע בהמהרה.

3. בחיים שלי לא שמעתי על בעיה של יציבות עם לוחות של .

4. יש להם כל מיני פיצ'רים קטנים ונחמדים - כמו למשל, בלוח הישן שלי (Asus P3B-F) לחיצה על ESC בזמן איתחול תעלה תפריט קטן ונחמד בו תוכל לבחור מאיפה תרצה לאתחל, מבלי להיכנס לביוס.

זהו פחות או יותר.

אני לא אומר שלא יתכן לוח טוב יותר או שווה לאסוס במחיר זול יותר, אולם כשאתה קונה אסוס, אתה יודע שלא קנית זבל שיעשה לך צרות בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאסוס יש לוחות טובים, בדרך כלל הם גם הלוחות הכי טובים מבחינת ביצועים, לדוגמא ה-Nforce2 שלה הוא ה-Nforce2 שמציג

ביצועים הכי גבוהים אבל הוא עולה 800 לגרסה הפשוטה ו-950 לגרסת ה-Delux, והביצועי OC שלו בכלל לא משהו.

אני לא הייתי קונה את הלוחות שלה בגלל המחיר וגם בגלל העיצוב {מחריד, נכון?}, לדוגמא ללוח שלה מבוסס צ'יפסט ה-PE שעולה

כמעט 1000ש"ח יש את ה-Epox 4PEA+ שגם מגיע עם כבלים עגולים, גם עם S.ATA, גם עם מאורר לצ'יפסט, גם עם Raid 133

שיכול לשמש גם בתור מקום לחיבור כוננים, ועוד מלא פיצ'רים והוא עולה פחות מ-800ש"ח והוא גם הלוח הכי טוב ל-OC לפנטיום 4,

אז למה לקחת ASUS?

ולגבי הכרטיסי מסך שלהם, הפלטרים שלהם לא משהו בכלל וגם הביצועים OC נמוכים, גם הקירור שהם שמים דיי מסריח, וסתם יקר,

יש חברות כמו: GainWard, Leadtek, , TRIPLEX שהם גם יותר זולות וגם יותר טובות.

בקיצר חושבים שבגלל השם שלהם על הקופסא של המוצר צריכים לשלם עוד 300ש"ח והם הצחיקו אותי.

אני עובד קבוע על-620 MEM ו 320 CORE עם TI4200 בגרסא הרגילה ואין אפילו על הזיכרונות

כך שאני דווקא מרוצה מהם בתחום הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא אומר שהכרטיס יציב, גם אני יכול להעלות לג'יפורס 2 המסכן שיש לי במגירה את המהירויות בכמה מאות,

אבל אני בקושי יראה משהו על המסך, תריץ איזה בנ'צמארק כבר 30 פעם כמו שעושים שבודקים יציבות ותדווח עם הכרטיס החזיק מעמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OC דרך הביוס מספיק אמין בשבילך.

אני עובד ככה כבר מהיום שקניתי את הכרטיס(כמה חודשים טובים) ואין בנ'צמארק שלא הרצתי

אני חוזר שנית יציבות מוחלטת

מעניין לכמה אני יגיע אם אוסיף לזכרונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...