אני רוצה לשדרג את המחשב שלי למשהו כמו 1500mhz כנסו בבקשה!: - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לשדרג את המחשב שלי למשהו כמו 1500mhz כנסו בבקשה!:

SpiderNet

Recommended Posts

כרגע יש לי מעבד של 500mhz! :-[

אני רוצה לשדרג למשהו כמו 1500mhz או יותר כדי שיחזיק הרבה זמן!

מישהו יכול להמליץ לי למה כדאי לי לשדרג??אם אני צריך לשדרג עוד משהו עם זה, מה המחירים,איפה כדאי לקנות וכו'..

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז ככה, קודם כל אם אתה רוצה לשדרג את המחשב, חוץ מהמעבד שלך אתה צריך לשדרג גם זיכרון ולוח אם...

בפניך עומדות 2 אופציות, מערכת מבוססת אינטל(הכוונה לפטניום 4 ולא לסלרון), שמחירה הוא 1800 ומעלה

מערכת מבוססת שמחירה הוא 1400 ומעלה

למשחקים תמיד יהיה עדיף לקחת מערכת מבוססת בגלל יחס של מחיר-ביצועים, אם ניקח בחשבון שאתה לא רוצה לבצע אוברקלוק הבחירה שלך תסתכם בין 2 מעבדים, 2000+ שהוא מעבד יותר חזק אך חסר אפשרויות אוברקלוק או שאולי מעבד AXP 1700+ שהוא מעבד יותר חלש אבל יותר מתאים לאוברקלוק.

AXP 1700- 400 שקל

AXP 2000- 600 שקל

-------

לוח אם כמו כל דבר, אתה תלוי בתקציב, מחיר לוח אם נע בין 400 ל900 שקל, אם נצא מנקודת הנחה שיש לך כ600 שקל בכיס מאוד יהיה משתלם לך לקחת לוח אם של לדטק- NFORCE 2 העולה כ600 שקל, אם זה יותר מידי בשבילך אתה יכול לקחת לוח של ג'יגה בייט GA-7VA KT 400 ההבדלים הם בכך שהלוח הראשון עובד עם צ'יפסט יותר מתקדם(תמיכה בDUAL וכרטיס קול יותר טוב)

-------

זיכרון פה אתה יכול לבחור בין 3 סוגי זכרונות

266 הר"צ

333 הר"צ

400 הר"צ

אם אתה ממש ממש לא בכיוון של אוברקלוק קח 512 זיכרון של 266 הר"צ ותהיה מרוצה(המחיר יהיה כ500 שקל ל512 מגה)

אם אתה כרגע לא רוצה לעשות אוברקלוק אבל אולי תעשה אחד לא גדול במיוחד בעתיד, קח 256 מגה של 33 הר"צ יספיק לך(מחיר: 300 שקל)

אם כבר עכשיו אתה בעניין של אוברקלוק אז קח 400 הר"צ(והפרד מ400 שקל)

------

למה כדאי לך לשדרג, כי מדובר במעבד מאוד ישן, אשר גם לעבודות בסיסיות כמו וורד ואינטרנט כבר לא ממש מספיק

-----

חנויות, מבחינך החנות הכי משתלמת היא WWW.PCH.CO.IL(וגם מותר לפרסם אותה פה ;D)

שבר נוסף הוא כרטיס מסך, אם בבעלותך מחשב כה ישן אז כנראה שגם הכרטיס מסך שלך לא ממש חדש, הטווח מחירים הוא בין 400 ל2000 שקל, הכל תלוי בהשקעה, אם אין לך יותר מידי כסף, הכרטיס הכי משתלם מבחינתך הוא 8500/ LE או בשמו החדש R9100/PRO מחיר שלו הוא בערך 600 שקל

מחשב לא כולל כרטיס מסך יעלה לך כ1700 שקל

אבל מחשב עם כרטיס מסך יעלה לך כ2300 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי שלא יהיו טעויות כדאי שתרשום בדיוק מה יש לך היום.

כ.מסך

לוח אם

זיכרון (כמות ומהירות)

מארז

ספק

דיסק קשיח (זה יכול להיות צוואר בקבוק משמעותי).

זהו בעיקרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי על המאמץ-כנס:

-דבר ראשון כבר שידרגתי פעם אחת את המחשב כך שיש לי Gforce2 mx 400 - כדאי לשדרג לרדיאון כך שישאר להרבה זמן??כמה יעלה לי?

-דבר שני גם את הזיכרון שידרגתי כל שיש לי 256mb של ראם-ואם אני משדרג ל512 כמה יעלה לי??

דבר שלישי:

-מעבד אמור להיות טוב יותר מאינטל אז למה רשמת שהוא עולה 400¤ פחות??

-דבר רביעי לא הבנתי אם כדאי לשדרג ל1500mhz או יותר??

-אז כדאי לי מעבד או intel?? מה אתה היית לוקח ??אני מעדיף לבחור מהמעט ולא מההרבה.

-אחי תזכיר לי מה זה overclock?

-ודבר אחרון לא הבנתי איפה כדאי לשדרג.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי ככה:

1. אז ככה הGF 2 MX 400 הוא לא כרטיס חדיש במיוחד, אם כרגע אין לך טענות כלפיו, תישאר איתו ותחליף קצת יותר מאוחר אם כבר עכשיו הוא עושה לך בעיות, קנה חדש

2. הבעיה היא שיש כמה סוגי זכרונות SDRAM DDRAM RDRAM, לך יש SDRAM אשר נחשב לזיכון מיושן ואיטי וכיום קונים אותו רק בעיקר, פראיירים, אתה צריך לשדרג את הזיכרון לDDRAM השאלה היא איזה אתה רוצה

3 אני באופן אישי קניתי מחשב לפני כמה חודשים וגם בפני עמדה הבחירה של מה לקחת אינטל או - בחרתי AMD

AMD אולי לא יותר טובים מאינטל(נכון לעכשיו המעבד החזק ביותר לשוק הביתי הוא של אינטל, זה עובדה) אבל בשוק הבינוני- נמוך הם לרוב עוקפים את האינטל בביצועים וגם עולים פחות

4 זה בעצם לקחת את המחשב שלך ולהמהיר אותו

5. אתה חייב לשדרג את ה: לוח אם, , מעבד, ואם אתה רוצה אז, כ. מסך, דיסק קשיח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אז למה אתה לא אומר מה כדאי לי לקנות??ביקשתי שתמליצו לי ותחשבו שהייתם במקומי אני מבקש פרטים מלאים ואת כולם.

תגידו לי איזה פרטים אתם צריכים ואני ארשום..

ועוד לא הבנתי איפה אני יכול לקנות הכל במחיר מוזל יחסית??

תודה מראש ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח מצטער אחי פשוט רציתי תגובות עם מידע , אז ככה :

נגיד אני מוכן להקדיש 1000¤ מקסימום!!! בשביל שיהיה לי מחשב טוב שיחזיק להרבה זמן..

השימוש שלי במחשב הוא בעיקר משחקים(בעיקר ברשת),גלישה בפורומים ואתרים למיניהם,הורדות..וזהו בעיקרון אבל לא לפריצות או משהו כזה..

עכשיו גם בבקשה תענו לי איפה אני יכול לקנות את כל מה שאתם מציעים במחיר מוזל יחסית??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי שמע... כל שידרוג שעושים ממערכת כמו שיש לך (מעבד ישן... שהוא לא מהסוג של המעבדים המודרניים...) צורך את השילוש הקדוש.. (זכרונות, מעבד, ולוח אם...) את השילוש הזה אי אפשר לקנות משהו טוב בתקציב של 1000 שקל!!! אפשר לקנות מערכת ממש ממש גרועה... ואתה לא יכול להשאיר את הזכרונות הישנים שלך.. כי סביר להניח שהם בכלל sdram.... כיום כבר משתמשים בייחוד בddram אבל גם קצת בrdram.... sdram הם כבר לא בשימוש במערכות חדשות....

ובמקרה שלך גם צריך כרטיס מסך חזק... כי ג'יפורס אם איקס 400 יריץ לך די חרא כמעט כל משחק... לא תלוי במערכת... ומשחקים שיצאו בקרוב כמו דום 3 וכו' זה יהיה ממש חרא.. אם יעבוד בכלל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי עזרת לי אבל שוב אתה אומר לי מה לא טוב תגיד לי בבקשה מה כדאי לי לקנות אילו היית במקומי עכשיו אם 1000¤ לא מספיק אז כמה אני אצטרך להוציא על זה ושזה גם ישאר להרבה זמן ושאני לא אצטרך עוד 3 חודשים וגם לא חצי שנה לשדרג שוב!

עכשיו יש לי 256ראם ואין לי מושג איזה סוג איך אני יכול לבדוק??

ואיפה הכי מוזל לקנות??

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רץ על פנטיום 3 מה שאומר שיש לך SDRAM מעפנים...

ובאמת 1000 ש"ח זה לא כסף בשביל לשדרג את המחשב

נניח 1500-2000 ש"ח זה מה שאתה צריך

וגם יש לי אותו כרטיס כמו שלו, אמנם הוא לא כזה גרוע כמו שאתה מתאר אותו כל משחק שיצא עד היום עובד לי עליו בסבבה אבל אני מניח שעוד חצי שנה הוא באמת לא יהיה שווה לכלום בכל מקרה שווה לחכות ולראות הוא בינתיים מחזיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי עזרת לי אבל שוב אתה אומר לי מה לא טוב תגיד לי בבקשה מה כדאי לי לקנות אילו היית במקומי עכשיו אם 1000¤ לא מספיק אז כמה אני אצטרך להוציא על זה ושזה גם ישאר להרבה זמן ושאני לא אצטרך עוד 3 חודשים וגם לא חצי שנה לשדרג שוב!

עכשיו יש לי 256ראם ואין לי מושג איזה סוג איך אני יכול לבדוק??

ואיפה הכי מוזל לקנות??

תודה..

ת'שמע בטוח יש לך SDRAM אתה לא צריך לבדוק אני אומר לך . בטוח!.

עכשיו באלף שקל אנחנו לא רוצים להמליץ לך כי אין מה לקנות באלף של ששווה משהו! תבין! מעבד הכי זול ששווה משהו עולה 400 זיכרון 256 יעלה 350 (וזה אחד הזולים) ולוח הכי זול 450.

רצית המלצה בקשה...

לוח אם :Gigabyte GA-7VA VIA KT400 Motherboard (AGPx8, 5.1 Sound, ATA133, USB 2.0 ) עולה קצת פחות מ-500

מעבד AXP 1700+ TB B 0.13 עולה בישראל 400 וקצת...

זיכרון :DDR- 256MB 2100 OEM Memory בערך 250-300 אם יש לך קצת יותר כסף קנה אחד של 512

ואיפה לקנות? אני אומר לא לקנות.

אבל.... אתה מתעקש אז תחפש בחנויות הם בדרך כלל יותר זולות.... תנסה PCH פנדה KSP SIMPLETECH.

הצעה שלי תקנה עכשיו כרטיס מסך חדש ב-1000 שקל ושיהיה לך כסף תקנה שילוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנן לוחות זולים יותר, אז אל תכריז על כך שהלוח הזול ביותר עולה 450שקל, כי ב450שקלים אני יכול להביא לך לוח פצצה מבוסס KT400 מבית VIA. הנה המפרט שאני הרכבתי בשבילו. הוא דיי דומה לשלך, השלשה הקדושה, כאמור. בהצלחה, בן-אדם, ותתחדש.

MotherBoard: Epox VIA KT400 EP-8K9AI+ -450nis

CPU: Xp 1700+ 0.13 -402nis

DDR SD-RAM: Winbond 333Mhz 256MB PC2700 -379nis

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...