שלום, עזרה לגבי ספק כוח שקט בטווח של 200-300 ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום, עזרה לגבי ספק כוח שקט בטווח של 200-300 ש"ח

shantax

Recommended Posts

שלום לכולם, אני מחפש שקט ככל האפשר במחירים של 200-300 שח. בדקתי כאן בפורום וראיתי שמאוד ממליצים על שני סוגים בעיקר, על הFSP ועל HEC. מכיוון שבסקיי פיסי, החנות שבה אני מתכוון לקנות את המחשב יש רק HEC אני אלך כנראה על הדגם הזה (נכון שאפשר להזמין בנפרד מחנות אחרת אבל אני מעדיף כמה שפחות סיבוכים).

עכשיו לגבי השאלה שלי, ראיתי שבחנות יש הרבה דגמים של HEC

http://skypc.co.il/pl_products~24~0.htm?ShowSenon=1&OrderBy=3

כשאין ממש הרבה הבדל במחיר ביניהם. אם מה שחשוב לי זה בעיקר שהספק יהיה שקט, על מה עדיף ללכת?

לגבי המפרט של המחשב, מדובר באינטל קונרו 4400 עם כרטיס מסך 8600gt ושני גיגה (אולי יהיו קצת שדרוגים בעתיד הרחוק), בלי כוונה לעשות OC.

האם עדיף ללכת למשל על הדגם hec silent 385?

http://skypc.co.il/pl_product~SILENT385~24~0.htm

או שעדיף ספק של לא פחות מ400 וואט?

ואם כבר, אז בהפרש מחיר קטן יחסית האם עדיף ללכת למשל על ספק חזק יותר של 450 או 480 ואט?

ראיתי שהמליצו בסטיקי על ה400TRT, האם יש הבדל בין זה לדגמים אחרים, למשל TDT או TWT (פשוט אין לי מושג מה זה אומר)?

תודה רבה מראש! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו תודה על התגובה המהירה!

לגבי העוצמה של הספק אני מבין שלא תהיה בעיה גם עם האנרמקס 370W שאני מבין שהוא השקט מבין כולם?

אם בעתיד אני אשדרג את הכרטיס מסך ל8800GTX (בהנחה שאני אזכה בפיס או משהו כזה...), או אוסיף עוד כרטיס 8600GT שיעבדו שניהם בSLI, זה גם יתמוך בזה? (ואם לא, אז כמה וואט צריך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי תודה, זו רק אפשרות ששקלתי אבל ממש לא מהותי בשבילי. בכל אופן מבין שמבחינת שקט כל אלה בקטגורית המחיר הזאת שווים פחות או יותר? או שהדגמים שמוגדרים כ"שקטים" כמו האנרמקס שהמלצת יותר עדיפים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שההספק הנמוך יחסית של האנרמקס (370W) הוא לא בעייתי למערכת שהצעתי. השאלה אם לא זה גבולי ולכן כדאי לי ללכת על משהו חזק יותר בשביל שדרוגים בעתיד (כרגע אמנם אני הולך על 8600GT, אבל לפי הביקורות שדי התאכזבו ממנו יש לי הרגשה שהכרטיס הזה לא יחזיק מעמד הרבה זמן), גם ראיתי שבמדור המפרטים באתר פה ממליצים בדר"כ על ספקים של 400W לפחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...