אם כדאי לי לקנות זכרונות של GEIL? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם כדאי לי לקנות זכרונות של GEIL?

al_lot

Recommended Posts

תקנה Winbobd שמשתמשים בצ'יפים Winbond BH5 בדיוק כמו שעל הזכרונות של והמחירים שלהם זהים

ל-Geil אבל Winbond הרבה יותר טובים, הם בדיוק כמו עם הזכרונות המעולים שלהם רק בלי היטסינק שלא משפיע

בכל מקרה {טוב, אולי קצת}.

אבל עם לא מיועד OC תיקח את ה- 512MB PC2700 CL2.5 מ-K.S.P ב-490ש"ח או מ-PCH ב-660ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה דינו , ברצינות , יש לך הוכחה שwinbond יותר טובים מהשבבים של geil?

כי כולנו יודעים שwinbond טובים , אבל טובים יותר מgeil? אין מספיק ביקורות והשוואות ואנשים בעלי ניסון עם שניהם כדי להוכיח זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דרך להוכיח (חוץ מלבדוק באמת) את טיבם מול .

Like duhhh ? :P

אז איך חשבת שמוכיחים מוצר כלשהו כטוב יותר ממוצר אחר? מנבאים קשקושים? הכל מנסיון, חבוב.

וGeIL חדשה בארץ, לא בכלל. החברה בכלל לא חדשה בתחום, יש להם נסיון לא קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) התכוונתי חדשה בארץ , אני לא סומך על ביקורות כמקור להשוואה .

2)במידה וכן הייתי סומך על ביקורות , הייתי סומך גם על זו :

http://www.monster-hardware.com/reviews/geilpc3500%201.htm

ואמנם מדובר בPC3500 לעומת PC3200 , המחירים שלהם דומים במקרה של geil 3500 לעומת pc3200.

3)דינו אמר את מה שהוא אמר , כי הוא מכיר את , לא כי הוא מכיר את וgeil (תתקן אותי אם אני טועה , אין לך geil בבית.

4)לא ניתן לקבוע שזכרון A יותר טוב מזכרון B , רק בשל היותו ה"אלוף" של הreviews , ניתן לבדוק זאת אך ורק בהשוואה אוביקטיבית בינהם - וכזו , אין , ככל הידוע לי. (אני לא מחשיב את ההשוואה של monster hardware כאובייקטיבית)

5)השם של geil התקשר פה פעמים רבות , כשם של "סביר" או "פחות טוב מwinbond" , על פי המקור היחידי המפורסם באינטרנט (ביקורות של אתרים מחול) כך לא הדבר . (חוץ מהדגמים הישנים שלהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה השוואה בין ה-Corsair 256MB PC3200 CL2.0 REV1.1 וה-Geil 256MB PC3200 ULTRA וה-Extreme 256MB PC3200, אני לא ממש מאמין בסקירה הזו משום שכל האתרי חומרה אומרים ש-Corsair הכי טובים ופתאום הם אומרים ש-Geil,

או שזה יכול להיות בגלל שלא בדקו שם OC אלא רק ביצועים רגילים בתוכנות בנצ'מרק, ככה שזה יכול להיות,

ב-HardOcp שנחשב בין אתרי החומרה הגדולים והטובים ביותר בעולם אם לא הטוב והאמין ביותר עשו סקר איזה זכרון הייתם קונים

בפעם הבאה וה-Corsair לקח 56% בערך מהקולות וה-Geil בקושי 5% {או שקצת יותר אבל לא עובר את ה-6%},

ככה שאנשים לא יגידו סתם, ושם מדובר במאות אלפים, ככה שעם רוב הזרם הולך למקום אחד אל תזרום למקום אחר, תלך על בטוח.

הנה הסקירה:

בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בוא נבדוק לרגע את הנתונים , shall we?

1)מערכת ההפעלה הנמכרת בעולם היא windows - מכאן שבטוח , בטוח שהיא המערכת ההפעלה הטובה ביותר (מאיזו בחינה שתבחרו).

2)בכל הreviews שהבאנו עד עכשיו , geil מנצח , אז מה? אתה הרי לא מאמין לביקורות , גם אני לא הרי - אז על סמך מה לעזזל אתה מסתמך כאשר אתה אומר שcorsair עדיף על geil???

מחיר ? לא.

ביצועים? תוכיח , עד עכשיו ההוכחות הפוכות.

מראה נוצץ? אולי...

אה , אני יודע! אתה חושב שהם יותר טובים כי kyle מhardocp אומר שהם הכי טובים , ושקוראי hardocp מקשיבים לו וזה מתבטא בסקר..

את hardocp.com אני מכיר מהיום שהאתר קם , ועם כל הכבוד האפשרי - דעתו של kyle היא דעתו של kyle , לעיתים רחוקות היא מייצגת משהו שקרוב אפילו לאמת.

3)אני לא חולק על העובדה שהזכרונות של הם טובים מאוד , וששבבי הwinbond טובים מאוד - אבל עד שלא הוכח אחרת , זה לא הופך אותם לעדיפים על אלו של geil.

4)לפי פילוסופית החיים שלך , כנראה , שבמידה וכל הכיתה שלך קופצת מבניין , עדיף ללכת עם הזרם.

אני אישית , רואה את זה בצורה תמוהה למדי (אהממ... לא ידעתי שיש גם fanboys של יצרני זכרונות ... לומדים משהו חדש כל יום כנראה).

אז הידד wintel , הידד nvidia , ובמהדורה מיוחדת , הידד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב , כל העולם אומר וwindows...

לך תרוץ תקנה windowsXP וintel ותאמין שהם הכי טובים.

אני לא אומר שgeil יותר טובים , אני אומר - לא להפיץ שקרים (corsair יותר טובים מgeil) ללא הוכחות !

איפה ההוכחות? נו? איפה?

אה , אין , יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש יותר מכמה תריסרי ביקורות והשוואות של זכרונות, וברובם אם לא כולם זכרונות או ה WINBOND שהם מבוססים אותו , מובילים בכל ההשוואות, אז מן הסתם אתה לא מצפה _שכל_ העולם אם לא רובו, משקרים.

אלא אם כן אתה מאמין בקנוניות.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השקר הוא לא - היא חברה טובה , וזכרונות winbond טובים , זו אמת , זה נבחן וזה הוכח ביותר ממקום אחד.

אבל למעשה , כמעט בכל השוואה של נגד geil - הgeil מנצח!

אז בהחלט , שבמידה ומתבססים על reviews - האמירה "corsair יותר טובים מgeil" היא יותר מלא מבוססת - היא שקר.

האמירה "corsair זכרונות מעולים" היא נכונה על פי דעת הרוב.

גם המצדדים הגדולים ביותר כמו kyle , אומרים כי מיצרת זכרונות מהטובים בעולם.

לא הכי טובים בעולם .

אני צריך לשבת ולהסביר את ההבדל בין השניים?

corsair דרך אגב , לא מובילים בכל ההשוואות , ראה רק לדוגמא , את ההשוואות שפורסמו בשרשור זה.

אומר דבר נוסף , יתכן בהחלט כי הזכרונות של geil אינם טובים כלל וכלל , אך כפי שאדם לא אשם עד שהוכח אחרת , לא גרוע (או טוב) עד שהוכח אחרת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...