איפה אפשר ליקנות חולצה של מילאן באיטליה??? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אפשר ליקנות חולצה של מילאן באיטליה???

pringles

Recommended Posts

אני חייב עזרה של כל חובבי מילאן שיש להם מידע איפה ניתן להשיג בחנויות חולצה של מילאן באיטליה

חולצה מקורית לא חארטה זיוף

הורי באיטליה ולא מצליחים למצוא בשום מקום....

רק ביום האחרון הם יהיהו במילאנו ואני לא יודע בכלל כמה זמן הם יהיו שם הם אמרו ממש קצת וזה

אז מי שהיה בעבר ויכול לספק מידע אז בבקשה!!!

הם כרגע בורונה...

תודה

אלכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחח, אוהד מילאן ;D

בעקרון אם הם עוברים ליד הסאן סירו יש חנות מזכרות ושם בטוח יש

ובמילאנו בטח יש לאדידס חנות רשמית אז אין סיבה שבעולם שלא תהיה החולצה.

יותר מזה אני לא יכול לעזור לך, מצטער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע אבל אם ההורים שלו חוזרים עם ידיים ריקות אז כמפלט אחרון אולי הוא מעדיף לקנות משדה התעופה אבל אתה יכול לקנות פה, זאת לא איזה חולצה נדירה שאין בארץ, היא בין המפורסמות ביחד עם ברצלונה ויונייטד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הניסיון שלי יש שם המון חנויות מזכרות ושאר דברים שתיירים אוהבים סביב אזורי התירות המרכזיים כך שזה לא אמור להיות בעיה גדולה

רק שיכנסו לחנות רצינית (לא מהרוכלים ברחוב) ויצפו למחיר גבוה... כדאי שתבדוק את המחיר הראלי שם שלא יעשו עליהם קופה

כשהייתי שם ורציתי לקנות איזה פסל מגניב מעץ ... אז הרוכל שלא ידע אפילו אנגלית לקח מחשבון ורשם את המחיר , אז אני לקחתי את המחשבון והקשתי מינוס 50% :smile1:

אז הוא אומר לי no no no אני ok bye bye אחרי שתי שנייות שאני מתחיל ללכת הוא אומר לי ok ok

תקשורת הכי בסיסית בעולם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק!!!

אני יודע שאפשר לקנות בארץ אך זה שונה כשאתה מביא את זה מהמקום עצמו (אפילו שזה מטאייואן במקור)אבל אין מה לעשות לקנות משו ששיך לאותו מקום במקום עצמו זה שונה...

בכל מקרה אתם אומרים חנויות של אדידס... כן?!

אבל אני רוצה משו של ליגת אלופות יאנו הכי מקורי שיש

יש דברים כאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהייתי שם ורציתי לקנות איזה פסל מגניב מעץ ... אז הרוכל שלא ידע אפילו אנגלית לקח מחשבון ורשם את המחיר , אז אני לקחתי את המחשבון והקשתי מינוס 50% :smile1:

אז הוא אומר לי no no no אני ok bye bye אחרי שתי שנייות שאני מתחיל ללכת הוא אומר לי ok ok

תקשורת הכי בסיסית בעולם :xyxthumbs:

לפני שבוע הייתי שם אז הרוכל מכר שם איזה משהו ואמר 50 יורו ,אמרתי לו 10 ,הוא אמר 20 ,אמרתי 10 ,הוא אמר 15 ,אמרתי עשר ולא סנט אחד יותר והוא אמר בסדר...

הם בכוונה מביאים מחיר גדול בהרבה(מאוד) ממה שהם מוכנים למכור כי יש תיירים אמרקאים וכאלה שבאמת קונים במחיר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורה התחתונה , זה לא משנה איזה מחיר הוא רוצה ... אתה מעריך בעצמך כמה אתה מוכן לשלם על זה מוריד עוד קצת ומציע לו ... כן-כן לא-לא

בדרך כלל המוכר מתפשר על רווח נמוך מאשר בכלל לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...