בעיות במשפחה - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות במשפחה

אמיר יצחקי

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פותח הדיון מהדברים שאתה אומר ההורים שלך על סף היפרדות

ועד אז תיצתרך לסבול

אין לך הרבה מה לעשות -עד שתיהיה במצב כלכלי טוב

ההורים שלי גרושים ואפילו ככה אני סובל בבית עד שיהיה לי כסף לצאת לחופשי-(אמא מטורללת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב לך יש בעיות במשפחה? בוא אלי תראה מה זה תקבל הלם.

אני רבתי עם דוד שלי מכות וקשרו אותי אחרי זה לעץ (4 דודים :/)

סבתא מרימה עלי נעלי עקב, סבא שלי זורק עלי גחנונים כי לא מסיים לאכול(לפעמים) (לא בדיחה).

ואחותי פקאצה (תבינו לבד).

כל יום שישי בשולחן האוכל אני מחכה שיתחיל הוויכוח המרכזי שאחרי זה יתחילו לקלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבתא מרימה עלי נעלי עקב, סבא שלי זורק עלי גחנונים כי לא מסיים לאכול(לפעמים) (לא בדיחה).

אתה ענק !

אצלי כל פגישה אצל סבא וסבתא זה כמו תוכנית קומדיה פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol:

קרעת אותי! קשרו אותך לעץ!!חחח...

בכל מקרה, איגור, תפסיק להיות ילד...

ההורים של כולם רבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^^^

:o :o :o :o(אני מקווה שאלו לא הג'חנונים הקשים מהתחתית)

אין משפחות מושלמות. אבל הכי חשוב זה תקשורת פתוחה וכנה בין כולם.

אתה והאחים שלך (האחריות שלהם לא נגמרה אע"פ שהם עזבו את הבית, תבהיר להם),

צריכים לשבת עם ההורים שלך ולנסות לעודד אותם לפתור את הבעיות ביחד.

אין קשר סימטרי לחלוטין בין בני זוג, לכן יש בהחלט מצב שבו אחד מבני הזוג יקח על עצמו את ההחלטות הכלכליות בבית,

לרוב מכיוון שיש לו שיקול דעת בריא יותר. זה לא אומר שהוא צריך לעשות את זה לבד, אפשר גם להסביר את ההחלטות,

המניעים וההשלכות לכלל חברי הבית, ולנהל דיון מעניין מאוד אשר יתרום עמוקות גם לגיבוש המשפחתי וגם לעצמאות ולמחשבה

הכלכלית של כלל חברי הבית.

אין משפחות מושלמות -> אין משפחות בלי ריבים -> אולי יש משפחות שבהם יש צד שהוא חלש יותר -> לכן הוא תמיד מוותר -> השנאה וההשפלה גוברים

-> מישהוא מוצא את עצמו בבוקר אחד בלי איברים חיוניים/עם כדור בראש/מכתב מעורך דין :bash:.

גם תקשורת רעה היא התחלה מסוימת של תקשורת, הם עדיין מוכנים לדבר אחד עם השני ולעמוד על שלהם, זה חיובי :xyxthumbs:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.

אני לא יודע איך זה אצלכם אבל לי כבר נמאס,ההורים שלי כל הזמן רבים וכל פעם הורה אחד אומר לי על ההורה השני שהוא לא בסדר וכבר נמאס לי לשמוע מהם ומהבעיות שלהם.

המשפחה של אבא שלי זה דבר בלתי נסבל אני שונא את סבא וסבתא שלי יותר נכון רק את סבתא שלי כי היא בן אדם רע.

נשמע כמו אצלי בבית. כשאמא שלי התעצבנה על אבא שלי יום אחד, היא החליטה "להחזיר לו" בכך שהיא סיפרה לי שיש לי אחות למחצה ממנו כי הוא החליט שאמצעי מניעה זה לא קול כשמתפרפרים. ::)

סבתא שלי לא בנאדם רע בתכלית, היא פשוט מטורללת ושונאת את אמא שלי כי היא לא יהודיה. בעצם, ככה כל המשפחה מהצד של של אמא של אבא שונאים גויים. מעדיפים ככה "אהבה בשלט רחוק". גויים - סבבה, אבל לא בבית שלי.

אהבה ברור שאין שם, והם נשארים בעיקר בגלל הקטע הכלכלי ותמיכה הדדית (שניהם נכים ואבא שלי לא מסוגל לטפל בסבתא שלי כמו שצרייך, היא בת 90 ולא מתפקדת). אמא שלי, שכבר מזמן לא סובלת את המשפחה של אבא שלי (חוץ מהסבא, זכרונו לברכה, ואח של הסבא) ודיי מציקה לי "כי את בדיוק כמוהם". היא רואה בי את סבתא שלי מאז שני בת 5 ומתנהגת אליי בהתאם. אני למדתי להבין את ההתנהגות הילדותית ומפגרת שלהם ולמדתי להבין שכך לא עושים ואני לא אעשה כך בעצמי. עכשיו זה התור שלך.

חמוד, ברור שזה מרגיז וכואב לראות את המשפחה רבה, במיוחד לאור העובדה שמגיל קטן מטפטפים לנו כיצד מודל משפחה מושלם צרייך להיות, אבל אנחנו בשנות ה-2000, לא צרייך להיות מקובע ומה שקורה אצל ההורים שלך לא חייב להיות אצלך. עוד כמה שנים תגדל, תעזוב את הבית ותבנה משפחה משלך כמו שאתה רוצה ואתה רוצה "לא כמו אצל אמאבא". וזה לגמרי בסדר. הכי חשוב שזה לא ידכא אותך. אל תיתן לריבים שלהם לפגוע בך. הם עדיין אוהבים אותך, פשוט לא בטוח מה קורה ביניהם. תראה, הם אנשים מבוגרים, זכותם להפרד אם הם רוצים, אינך יכול לשלוט בהם, אבל אתה יכול שלוט בעצמך.

תהיה חזק, יהיה בסדר, אבל רק אם ממש ממש תרצה את זה.

אתה מלוד או מיפו?

רוצה קצת שקט? תתחתן עם פולניה. שקטה וקרה כמו דג! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיים היפים ;D

למה, מה רע בלוד? :silly:

אין בעיה עם לוד, יש בעיה עם חלק מהתושבים בלוד. חלק נכבד מהתושבים בלוד עם עבריינים וסוחרי סמים ולא כ"כ כדאי להסתובב בשכונות העוני בלוד.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...