מסיבת רשת באיזור חיפה, לפרטים... - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסיבת רשת באיזור חיפה, לפרטים...

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח Si-Nom

פורים :clown: :jester: :silly::yelclap: פורים :clown: :jester: :silly::yelclap: פורים :clown: :jester: :silly::yelclap: פורים :clown: :jester: :silly::yelclap: פורים :clown: :jester: :silly::yelclap: פורים :clown: :jester: :silly::yelclap: פורים :clown: :jester: :silly::yelclap: פורים :clown: :jester: :silly::yelclap: פורים :clown: :jester: :silly::yelclap: פורים :clown: :jester: :silly::yelclap: פורים :clown: :jester: :silly::yelclap: פורים :clown: :jester: :silly::yelclap: פורים :

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר מסיבת בלי משחקי תפקידים?

או שאני היחיד שמשחק...... ???

איך אני נגרר עם מסך 19"? בקושי להוריד אותו מהשולחן אני יכול. (עוד + למסכי הLCD היקרים).

אתה בטוח לא תיהיה היחיד שמשחק, בנוגע למסך, או שתנסה לארגן אחד קטן יותר למסיבה, או שתיעזר בבאבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף, חבריה - יש הודעה רשמית!!!

המסיבה תתקיים בתאריך.... (תופים) ה - 17-18.3.03 (שני ימי החופש הראשונים של פורים)

היא תתחיל בשעה 3 בצהריים ותסתיים 24 שעות מאוחר יותר.

המקום - בתיכון אורט טבעון (נפרסם מפה של האזור ומספרי פלא-פון לעזרה במציאת המקום). תהיה חנייה ליד.

האתר שלנו חזר לרשת, וניתן למצוא אותו בכתובת http://IsraLAN.up.co.il

פרסים לא יהיו, מכיוון שאנו חוששים שהם יגרמו לרוח תחרותית מדי, וזה יפגום בהנאה (בין שאר הסיבות).

ציוד:

ישנה רשימה יותר מדוייקת באתר, אבל בכלליות כדאי שלכל אחד יהיה כבל מאריך שבו ישנם מספיק שקעים למחשב, המסך ואולי רמוקלים -

מומלץ מאד להביא אוזניות, ואם הן קצרות מידי אז תביאו רמקול כדי להאריך. תבדקו אותן בבית, כי לא יהיה כיף להתקע בלי סאונד לכל המסיבה (למרות שזה נראה דבר בעל חשיבות מועטת, זה ממש לא).

לא נרשה שימוש ברמקולים במסיבה.

התחלנו בהרשמה, אז אנו מבקשים להרשם לכתובת הדוא"ל שלנו - IsraLAN@hotmail.com (עדיף לשלוח דוא"ל עם גיל, כתובת, איך יוצרים קשר איתך, והערות מאשר לעשות זאת דרך האתר). נא להרשם מוקדם (יותר מוקדם יותר טוב) כל הקודם זוכה.

מחיר הכניסה הוא סכום סמלי של כ - 20 ש"ח

אוכל ושתייה - תהיה שתייה במקום (לא בחינם) ואוכל ניתן להזמין (פיצה), ויש מרכז קטן קרוב שבו אפשר לאכול (7 דקות הליכה).

שרותים - במקום, בחינם.

משחקים - יהיה סקר בקשר לאילו משחקים נשחק, ניתן לשלוח העדפות של משחקים לדוא"ל שלנו ביחד עם ההרשמה שלכם, או אלי - Liorkesh@walla.co.il

יהיו טורנירים בשני משחקים (כאמור, אין פרסים), שיבחרו ע"י הרוב.

אני בטוח שישנם עוד נושאים לשאלות - אז אם האתר לא עונה עליהם, תשאלו כאן או בדוא"ל.

אנו נשמח מאד אם תפרסמו את המסיבה כמה שיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קופץ למסיבה עם הקטנצ'יק (איגור)..הוא בא לשקח אני לא..

אני צריך גם להרשם? ולהביא דמי כניסה (אני בכל מקרה אביא כסף..)(פיצצההה המממ...)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...