כמה שאלות לגבי התיאוריה.... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לגבי התיאוריה....

Born2Kill

Recommended Posts

1) אני מוציא רישיון על אופנוע (אם זה משנה), האם אני צריך ללמוד את כל הספר או רק חלק ממנו?

2) על איזה נקודות אני צריך לשים לב? (למשל: חבר שלי אמר שצריך לדעת שלטים וגם לדעת באיזה מספרים הם נמצאים...)

3) האם צריך לקבוע תור מראש לבוחן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אם אתה לומד רק לאופנוע אז תלמד את החלק של האופנוע. אם אתה לומד למכונית אז תדלג על החלק של האופנוע.

2.כעיקרון יכול להיות שפעם יתמקדו בתמורים ופעם במנוע..רוצה להיות בטוח? תלמד הכל..

3.ממש לא..אתה מגיע לשם מחכה בתור,נכנס עושה את העניין ומחכה בחוץ כמה דקות לתשובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אם אתה לומד רק לאופנוע אז תלמד את החלק של האופנוע. אם אתה לומד למכונית אז תדלג על החלק של האופנוע.

2.כעיקרון יכול להיות שפעם יתמקדו בתמורים ופעם במנוע..רוצה להיות בטוח? תלמד הכל..

3.ממש לא..אתה מגיע לשם מחכה בתור,נכנס עושה את העניין ומחכה בחוץ כמה דקות לתשובות

תודה רבה, בעקבות לתשובה 3, באיזה ימים ושעות הם עובדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי שעות, זה תלוי במקום מגוריך, בדוק באתר של משרד הרשוי

אני למדתי 3 ימים לפני דרך האתר למד ועברתי תיאוריה ראשונה, זה די הרבה חומר, אם אתה חושב שאתה לומד וקולט מהר אז בין 3 ימים לשבוע זה מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני למדתי דווקא יום+- (אבל כמה שעות טובות) דרך החוברת..

היתי בטוח שעדיף לי ללמוד דרך המחשב כי אני גם ככה כל היום עליו,אבל דווקא במקרה הזה החוברת המודפסת היתה עדיפה..

כעיקרון היום אני חושב שעשיתי משהו מפגר בכך שניגשתי אחרי זמן לימוד קצר..היום היתי הולך על בטוח ולומד כמה ימים טובים (3-4) כדי שלא יצא מצב שבמקרה במקרה אני אכשל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני למדתי מהמחשב (למכונית - אני לא חושב שיש כל כך הבדל) בערך יום אחד ועוד יום לפני התיאוריה עצמה .

ניגשתי ועברתי בפעם הראשונה. זה נחמד ללמוד מול המחשב כי גם ככה אני נמצא לידו.

אני עדיין חושב שעדיך ללמוד מהמחשב, כי בספר/חוברת זה פשוט משעמם.

בכל מקרה שיהיה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2) על איזה נקודות אני צריך לשים לב? (למשל: חבר שלי אמר שצריך לדעת שלטים וגם לדעת באיזה מספרים הם נמצאים...)

לא צריך לזכור את מספרי התמרורים, בכיתה שבה אתה נבחן יש פוסטר עם כל התמרורים והמספרים (רק בלי השמות שלהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה אתר יש את הפרטים באיזה ימים זה פתוח וכו'...?[br]פורסם בתאריך: 20.07.2007 בשעה 21:09:21

אז אם הבנתי נכון, אני צריך להוציא טופס ירוק אח"כ ללכת לדואר לשלם את המבחן התיאוריה ואח"כ ללכת למשרד הרישוי ושם לעשות את התיאוריה.

ואם הבנתי נכון אני צריך ללמוד מהספר את הפרקים א', ג' ו-ד'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...