Equation - סוף סוף אני שומע על מה מדובר - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Equation - סוף סוף אני שומע על מה מדובר

anatoli

Recommended Posts

לא רציתי לעשות דאבל פוסט חחח

ובכן -רשמים:

מראה- לא האוזניות הכי מרשימות בעולם מבחינת יופי ,מעצבן קצת שהם כתום נחושת כזה -ישנו דגם rp-22x שבא באפור הרבה ייותר יפה

אבל הוא יותר יקר,ולא בטוח איך הוא נשמע.

איכות בניה-בנוי טוב נראה שיחזיק מעמד הרבה זמן ,הרגשה מעט זולה,כלומר לא ברמת הפאר של אודיו טכניקה(אבל מי ברמה שלהם בנינו) .

נוחות:די נוחות (יותר מה81dj ) הייתי מעדיף רפידות מעט יותר עבות כי האוזניות מעט מועכות לי תאזנים.

ניידות -לא דורשים הגברה בנוסף לנגן אבל האוזניות קצת גדולות ולא מתקפלות.

סאונד:הכי חשוב לא ? -במילה אחת חבל"ז -נשמע פשוט מצוין -פירוט מעולה ,באס יורד נמוך בעל עוצמה וללא בומיות ,מידים מאוזנים וחלקים,טרבל "מעט" מוחלש לטעמי - אבל לא משהו קריטי בכלל- בימה בינונית (אוזניה סגורה בכל זאת) אבל מיקום הכלים מצוין-בגדול הצליל הוא רגוע ,לא בפנים חלק ולא מעייף בכלל,מנצח בסאונד לדעתי גם שעולות כפול ממנו(בסאונד עדיף על הa900 לטעמי).

למי מומלץ האוזניות : כל משרוצה סגורות לבית ,לא מחפש לקנות מגבר ,ורוצה איכות במחיר קטן(יחסית :smile1:)

מחיר :525 שקל בחלילית -מחיר ממש טוב בהתחשב שבחו"ל המחיר נע בין 100 -150 דולר בלי משלוח ומע"מ.

אני חשבתי באופן רציני למכור את ה81 שלי כששמעתי את האוזניות הנ"ל,אבל לאחר שימוש ממושך החלטתי שאם אני כבר הולך עם

אוזניות גונזיל באוטובוס ,עדיף שזה לא יהיה כתום,ואולי נחסוך למשהו באמת מיוחד כמו denon d2000

לדעתי אנחנו בקרוב נצפה בכמה מודים מענינים מאת אנטולי -החלפת פאדים(???dt 770) וריכבל כמובן ,ואז יהיה אפשר לצפות לדברים מאוד מיוחדים בסאונד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...