יותר גאים מהכי גאים שיש - תוכנית הספרים החדשה בביפ... מישהו חייב לעצור את זה ! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יותר גאים מהכי גאים שיש - תוכנית הספרים החדשה בביפ... מישהו חייב לעצור את זה !

Sting

Recommended Posts

יצא לי לראות היום שתי דקות מהתוכנית הזוועתית הזו שהיא ללא ספק הדבר הכי גרוע שראיתי בחיי... לקחו שתי ספרים ונתנו להם תוכנית שזה כבר נשמע לא טוב (ממתי בכלל ספרים מעניינים מישהו ?) , וסתם כמו כל תוכנית הם יורדים על אנשים אחרים ומספרים בדיחות לא מצחיקות אבל מה שהדהים אותי יותר מכך זה כמה גאים אפשר להיות ? בשתי דקות שהספקתי לסבול את זה הם ראיינו איזה כתב נשנש מגיא פינס ואחרי זה שרו את דיווה של דנה אינטנשינל ! בביצוע שגורם לי להתגעגע לכוכב נולד :bash:

מישהו חייב לעצור את הדבר הזה !... האטום האיראני מעולם לא נראה פיתרון טוב יותר מעכשיו

גילוי נאות... אין לי שום דבר נגד הומואים אבל לראות פייגלך בן 60 לובש חולצת בטן עם כרס ושר דיווה זה פשוט יותר מידי כבר :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי את התוכנית עצמה ורק מהפרומואים אני מקבל בחילה. הם פשוט מנסים ומנסים להצחיק בכוח ולא הולך להם. חוץ מזה שהם מסיימים כל משפט במין Fade-Out מוזר כזה.

גם "מהדורה מוגבלת" לא מצחיק. אני לא מבין למה ביפ משאירים את התוכניות האלו, קשה לי להאמין שהן מקבלות רייטינג גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביפ נהיה זבל...

70% מהתוכניות זה שידורים חוזרים של סיינפלד\סאות פארק \חברים\סימפסונס

30% תוכניות מעפנות שההומור שלהם ירוד,אם הוא קיים בכלל.

איפה התקופה של באפי\פיוצרמה? :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט אחת התוכניות הזוועתיות... המנחים כ"כ פטתיים שפשוט אין מילים. איך הם יכולים לחיות עם עצמם ככה?...

והיי, במהדורה מוגבלת דווקא יש כמה קטעים מצחיקים, 2-3 לפרק... חוץ מזה באמת לא משהו.

באמת שאין מה להסתכל בטלויזיה בימים אלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...