עריכה : עקימת פרצוף - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עריכה : עקימת פרצוף

Yehudaa

Recommended Posts

טוב אז מי שלא יודע מה זה עין הרע ,כמה דוגמאות :

* עין הרע , זה שמישהו מסתכל עליך בצורה כועסת/מעליבה/פוגעת/עקימת פרצוף וכולי

לדוגמא בטח הרוסים מרגישים את זה שמשהו חושד אותו שהוא לא יהודי , ומסתכל עליו בזלזול כזה - זה עין הרע

לדוגמא שאני חזרתי בתשובה , היו כמה דתיים שהסתכלו עלי בזלזול כאילו באתי מפח אשפה ......

לדוגמא מישהי בעבודה שלי היתה מסתכלת עלי בזלזול במשך כמה ימים

אבל כיום אנחנו ביחסים טובים ומכבדים אחד את השני , לזכותה יאמר ( היא מסתכלת עלי היום בצורה חיובית )

אני למדתי מספיק תורה בשביל להבין "תמים תהיה עם ה' " כלומר , אין צורך בלחשים או סגולות וכולי , זה בסך הכל עוד אחד מהעונשים על החטאים .

ולא צריך להתרגש מזה יותר מדי וכולי .

יש גם פסוק "כי באפם הרגו איש " כלומר רק מעקימת פרצוף אפשר לבאס בן אדם לגמרי , ולצערי זה דבר נפוץ , השם יעזור .

ואני אדגיש שאני לא רוצה לדבר בתראד הזה על הדת והתורה אלא רק לשמוע מה דעתכם על הנושא , ללא קשר דתי כלשהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי זה אחת האמונות הטפלות הכי מטומטמות שיש.

אני לא מבין איך כל אדם באשר הוא יכול לגרום לי רע בצורה כל שהיא רק מלהסתכל עלי ?

זה אחד הדברים הכי אבסורדים שיש, מי נתן לאנשים בכלל את הזכות והיכולת לעשות דברים כאלה ?

הדבר הזה כאילו הופך כל אחד לכל יכול שיכול להרוס את חיו של אדם אחר סתם כי משהו לא ניראה לו בו... האדם מטבעו הוא קנאי ,בעל דעות קדומות , בעל הרגלים מגונים וחלקו אף לא חכם כל כך ...

לתת כוח כזה ביידי אדם כל שהוא גם אם הוא רב זה פשוט לא הגיוני אפילו יותר מאמונה באל בלתי נראה כל יכול

נ.ב

ותעזבו את החתולים בשקט . רבק !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[TY][ link=topic=275008.msg2424003#msg2424003 date=1184787089]

זה לא ה

זו לא ההגדרה של העין הרע.

יש לזה הרבה סעיפים , אני לא רוצה להיכנס לזה , אני רוצה להתמקד בעקימת פרצוף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[TY][ link=topic=275008.msg2424029#msg2424029 date=1184787724]

הבעיה היא שעין רעה זה דבר מציאותי והגיוני שקיים, לעומת העין הרע שהיא בסך הכל אמונה תפלה שלא בהכרח נכונה.

מסכים בהחלט , אתה צודק , לכן לא רציתי להיכנס לזה , כי אנשים עשו מזה עבודת אלילים ממש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכום: עין רעה היא דרך חיים שבני האדם פיתחו כדי להגדיר את האנשים שמסביבם וכדי ליצור סדר בעולמם שלהם עצמם.[br]פורסם בתאריך: 18.07.2007 בשעה 22:49:21

Kramer: Evil eye.

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הדוגמאות שאתה נתת... מה זאת אומרת חשבה שיש לך IQ מהנמוכים בעולם רק בגלל שאתה מרוקאי ? רק מעצם המחשבה הזו היא ממצאת את עצמה הרבה יותר נמוך מזה. אני לא יודע איך אתה מציג את עצמך , איך אתה מתלבש, איך את מדבר , איך את מתנהג אבל הכל תורם למה שאנשים חושבים עלייך ... חלק מהדברים האלה תלויים בך וחלק לא אבל מכאן ועד להגיע להנחה שיש לך IQ מהנמוכים בעולם רק בגלל שאתה מרוקאי זה פשוט בורות מהצורה הגרועה ביותר שיכולה להיות

יש לי מספר חברים מרוקאים והם ממש לא מטומטמים... וזה לא שלא פגשתי אנשים מטומטמים בחיי שהוכיחו שוב ושוב את זה אבל עדיין אין לזה שום קשר לעדה.

אנשים שחושבים כך הייתי פוסל לגמרי... הם לא שווים את היחס שלי אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב זה סתם היה לשבוע ולא יותר , והיום יש ביננו כבוד הדדי ויחסים מצוינים

ויכול להיות שזה סתם היה בדמיוני ולא יותר :-\

היה מתח כלשהו ביננו , קורה מדי פעם בעולם לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...