איך המפרט הבא?? לא לOC בסכום של 7700 ש"ח... - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המפרט הבא?? לא לOC בסכום של 7700 ש"ח...

NIR-T

Recommended Posts

ATI AGP8X Radeon 9500 Pro 128MB DDR with TV-out and DVI OEM 1,195 ש"ח

Thermaltake Smart & Silent Volcano 9

Cool Mod CPU Cooler

אספקה מיידית 134 ש"ח

LITE-ON DVD 16*48 Retail Black 278 ש"ח

WD 40GB 7200RPM 8 MB Cache special version

שלוש שנים אחריות 530 ש"ח

IIYAMA 17 VISION MASTER PRO 413 COLOR 1,508 ש"ח

ATHLON XP 2400 ORIGINAL BOX

אספקה מיידית 1,248 ש"ח

TEAC FLOPPY DRIVE BLACK 1.44 140 ש"ח

A7N8X DELUXE Nforce 2 947 ש"ח

80mm Girl Laser Cut Grill 111 ש"ח

Enermax CS-3181L-BBS Neon Lighting 428 ש"ח

HEC 300ART WATT PSU 189 ש"ח

VANTEC NEXUS PANEL

אספקה מיידית 216 ש"ח

Samsung 256MB 2700/333mhz 758 ש"ח

Tailed Blue LED 29 ש"ח

סה"כ 7,711 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די.וי.די? רק BenQ. יותר שקטים, יותר מהירים ויותר זולים. החלף אותו ל BenQ DVP-1648A 16x48.

סאמסונג? ווינבונד. אולי לא מתוכנן OC, אבל הביצועים והמחיר כמעט שוים, כך שווינבונד עדיפים משם הספק הקטן שתעשה OC.

הייתי ממליץ לקחת את ה8RDA+ של על פני הAsus. לא בגלל הספק לOC, כפי שהזכרתי כבר, אלא כי חוץ מהפיצ'רים המפענים אשר השימוש והפופולאריות העתידית שלהם מוטלת בספק גדול, חוץ מזה גם תוכל לחסוך בלוח (מבחינת ביצועים, האיפוקס טוב יותר) ולקחת כרטיס מסך טוב יותר, מעבד, דיסק-קשיח ואף מסך.

אם המחשב הוא למשחקים, חסוך 300~ כשתחליף את הלוח לEP-8RDA+, תפטר מהV9, מהגריל והלד, ורק אז תוכל לקחת R9700.

לדעתי הלד, הגריל ושאר הדברים הקטנים הם ממש מיותרים- תוכל לרכוש אותם בעתיד, לחוד. מקווה שעזרתי, תתחדש.

אגב, למה ישמש המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה רק Benq ? על סמך מה ? גם ה- Liteon לא רעים בכלל...

בקשר ל- EPoX אני מסכים איתך, או שתרד ל- ASUS A7N8X לא DELUXE ....

הייתי הולך על ה- SK7 ב- 220 כולל מאוורר של Cooler master עם 4 לדים Click Here

כונן דיסקטים, תקח משהו רגיל ותצבע את הפאנל לשחור תאמין לי זה פשוט מאוד !

ול- NIKE , איפה ראית Winbond 2700 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה! מחשב זה לא דוגמנית! לדים שמדים... מנורות.. למי יש כסף?! מה שחשוב זה הבפנוכו!!!

הצעה שלי.. תוריד את כל השטויות... תקנה מארז פשוט אבל גדול + ספק טוב (HEC 300W לפחות..) כרטיס מסך קח 9700 רגיל

(ההבדל בינו לבין ה-PRO הוא רק מהירויות שעון ,לא קריטי) לוח קח את ה- נפורס2...

היטסינק תעזוב את ה-COOL MOD הזה סתם שטויות... קח את מה שבא עם המעבד...

ותשקיע יותר בציוד ההיקפי

תקנה מסך יותר טוב או יותר גדול איזה MX500

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לדי.וי.די. כיום, אני יודע שיש אבל כמעט ואין דבר כזה מסך לא טוב, צורב או עכבר לא טוב. עקרונית. אני מדבר איתך על הפרטים הקטנים. הBenQ שקט יותר, מהיר יותר הדבר שדיי קבע פה, זול יותר. כי זה שהוא ב2-4dBA שקט יותר וב2MB מהיר יותר, לא שווה את הפרש המחירים. ובהקשר לזיכרון. מה איפה ראיתי? הוא לקח סאמסונג אז המלצתי על Winbond. מה לא מובן פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנאדם רוצה לדים! אז שיקנה לדים! :)

רק אני באמת הייתי מעיף את ה V9,ו נשאר עם המאוורר/סינק סטוק.

חוצמיזה, הכל פסדר. באמת, אם אתה לא צריך את כל הפיצ'רים של ה , "תסתפק" ב אפוקס, או "אפילו" את ה לידטק ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה, המחשב ישימש להרבה מאוד אינטרנט והורדות, צפייה בסרטי , קצת משחקים אבל משחקים טובים.... ה9500 פרו מספיק לי.... ומספיק לרוב אוכלוסיית ... ;):)

אני נשאר עם הDVD הזה כי הוא שחור ואין לי כוח להתחיל לצבוע דברים... ואני לא עושה ש-ו-ם OC אז אני לא צריך את ההיטסינק של וונטק שמסתובב ב5600RPM.... אני מעדיף את הV9 כי הוא עושה מלא אור... בנוסף לניאון שבא עם המארז.... את הזכרונות שיניתי ועכשיו אני מתלבט בין GEIL ULTRA 400MHZ ל WINBOND 400MHZ.... מה עדיף???

וחשוב לי היופי של המחשב וממש נדלקתי על הגריל הזה..... תגידו שהוא לא יפה....

בקשר ללוח ידועים כאמינים וטובים מאוד וEPOX נחשבים רק בתחום הOC.... וחשוב לי כרטיס קול טוב וכרטיס רת מעולה שבאים עם הASUS DELUXE... והוא נכנס לי בתקציב אז מה איכםת לי?? על הלוח אם מבוסס כל המחשב אני לא רוצה להתפשר....

אז השאלה האחרונה שלי במפרט זה הזכרונות....

תודה לכולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס קול באפוקס (מצוטט מהאתר):

" Realtek ALC650 6-channel full-duplex integrated sound, with NForce Dolby level decode"

כרטיס קול באסוס (מצוטט מהאתר):

"Realtek® ALC650 6CH w/built in amplifier

Integrated APU(Audio Processor Unit) SoundStorm?/ Dolby® Digital (AC-3) Encoder"

מסכים איתי שהם זהים לחלוטין?

כרטיס רשת:

באסוס שי לך שניים מובנים, אחד על הצ'יפסט ועוד צ'יפ שהם הוסיפו..אבל כרטיס רשת אתה יכול לקנות ב-50 ש"ח (אם צריך עוד אחד), זה לא אמור להוות שיקול.

תראה, הלוחות של הפכו למותג בארץ, בלי סיבה אמיתית..הלוחות של אפםוקס ברמה השווה לזו של הלוחות של בלי ספק וגם זולים יותר- אני הייתי הולך על האפוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דבר, באמת עדיף לך את הלוח של EPOX

הוא OC יותר טוב, ביצועים שווים ל ...מה שכן, בASUS A7N8X עשו השוואה בין הכרטיס קול עליו לבין AUDIGY2

והם שווים פחות או יותר, אז אם אתה אוהב SOUND איכותי קח , חוץ מזה הוא תומך DDRII שעוד מעט יותר, ייתן לך יותר אפשרויות שדרוג.

ואל תקח את הלא DELUXE כי הוא שווה ל פיייפ. עדיף כבר או .

בקשר לקירור - תשים VOLCANO 6CU ותהיה שמח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, אני אשאר על הASUS DELUXE...... ובקשר להיטסינק כבר הסברתי שזה רק בשביל האור אני אשים אותו על מהירות נמוכה יחסית כדי שלא יהיה רעש וזהו..... אבל הכי חשוב זה ההטללבטות על הזכרונות- GEIL ULTRA או WINBOND??? אני לא יודע מה להחליט!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דבר, באמת עדיף לך את הלוח של EPOX

הוא OC יותר טוב, ביצועים שווים ל ...מה שכן, בASUS A7N8X עשו השוואה בין הכרטיס קול עליו לבין AUDIGY2

והם שווים פחות או יותר, אז אם אתה אוהב SOUND איכותי קח , חוץ מזה הוא תומך DDRII שעוד מעט יותר, ייתן לך יותר אפשרויות שדרוג.

ואל תקח את הלא DELUXE כי הוא שווה ל פיייפ. עדיף כבר או .

בקשר לקירור - תשים VOLCANO 6CU ותהיה שמח :)

כמו שאנטי וירוס ציין! ( והוכיח ) מעבדי הסאונד זהים בשני הלוחות! לא האסוס ולא האפוקס תומכים ב DDRII, אולי התכוונת ל Dual , שגם האפוקס תומך בו באותה המידה ( ויותר ).

האסוס שווה לפייפ בכל מקרה, הוא ממש לא משתלם, כאשר הוא עולה ב100+ יותר מהאפוקס/לידטק וההבדל בביצועים לא קיים.

אם הוא לוקח V6CU עדיף לקחת את המקורי, הבנאדם רוצה סינק יפה! תעזבו אותו! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...