מעוניין לקנות מארז + ספק חדש .. המלצות בבקשה (עד 200-180$) - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות מארז + ספק חדש .. המלצות בבקשה (עד 200-180$)

DJ Peter B

Recommended Posts

איכות הבנייה שלו טובה, הוא מאוורר היטב גם ללא מאוורר 25CM, יש לו הכנה לקירור מים והרכבה ללא כלים.

אם אתה מוסיף לאנרמקס מאווררים אז כל החיסכן שלך מתבטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות הבנייה שלו טובה, הוא מאוורר היטב גם ללא מאוורר 25CM, יש לו הכנה לקירור מים והרכבה ללא כלים.

אם אתה מוסיף לאנרמקס מאווררים אז כל החיסכן שלך מתבטל.

אין לי צורך בקירור מים, או בהרכבה ללא כלים.

והחיסכון הוא של 40 דולר, אחרי ההוספה של המאווררים. לפני זה 70.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא גם גדול יותר ומרווח יותר.

בכל מקרה, אתה רוצה מארז MIDI או FULL TOWER ?

ומה התקציב שלך למארז ? (את הספק הבנתי שתקנה את ה - ENERMAX FMA 535W או ה - VANTEC ION2 460W ששניהם טובים, האנרמקס הוא עם שתי מסילות 12V וחזק יותר ויקר יותר ב - 5$ ואילו הונטק הוא ספק מסילה אחת מה שמוסיף לו גמישות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא גם גדול יותר ומרווח יותר.

בכל מקרה, אתה רוצה מארז MIDI או FULL TOWER ?

ומה התקציב שלך למארז ? (את הספק הבנתי שתקנה את ה - ENERMAX FMA 535W או ה - VANTEC ION2 460W ששניהם טובים, האנרמקס הוא עם שתי מסילות 12V וחזק יותר ויקר יותר ב - 5$ ואילו הונטק הוא ספק מסילה אחת מה שמוסיף לו גמישות)

אני לא צריך יותר מ-MIDI, אני משתמש רגיל, ולא בן אדם שצריך הרבה מקום במארז שלו (כונן אופטי אחד, הרד דיסק אחד)..

לגבי הקציב, אני יכול להגיע עד ל200$, אבל אני מעדיף לסיים בכמה שפחות, יש לי עוד תוכניות עם הכסף (חסכתי הרבה, ועכשיו אני מפנק את המחשב שלי :) )

ואני אשמח אם תוכל להסביר בקצרה מה ההבדל בין מסילה אחת לשתיים, או יותר נכון מה היא מסילה. מכיוון שאני די בור בנושא.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...