פרויקט שני שלי! | NoName - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט שני שלי! | NoName

et_gershon

Recommended Posts

שלום לאחר הפרויקט הראשון שלי שנהרס בגלל חוסר נסיון וכלים אני יוצא לפרויקט השני שלי!

אז מה בתוכנית:

קודם כל הנה של המארז:

פרונט:

79044716no3.jpg

[אל תתיחסו לסלוט הקדמי הפנוי, פשוט הכונן בדיוק מתייבש מהצביעה [= ]

טופ:

31592850e1eb5.JPG

צד שמאל:

1b1b8ce6cf032.JPG

צד ימין:

406e04fb90e5f.JPG

אוקיי הנה דברים שבינתיים בתוכנית:

1.בצד הימיני של המארז לחתוך חלון פרספקס גדול וסגירתו בעזרת ברגים ככל הנראה.

2.לחתוך בטופ עיגול ולשים שם מאוורר לדים.

3.בצד ימין במקום הפנוי למאוורר לחתוך את החורים לגמרי ולשים מאורר לדים + מכסה UV יפה.

4.יש לי קטודה כחולה שהזמנתי מארצות הברית + פאנל המאפשר לשנות מצבים או לכבות ולהדליק, אני מתכוון לשים את הפאנל במקום של הכונן דיסקטים.

5. בפרוייקט הקודם שלי בניתי מ-4 לדים UB רכיב שמתחבר כמו מאוורר, אני מתכוון ללטש את הלדים ולשים בארבע פינות מארז.

זהו בינתיים!

אשמח לשמוע רעיונות נוספים לדברים לעשות והצעות לשיפור.

[

ד''א

בגלל חוסר כלים החלון ייחתך בעזרת ג'יגסו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע טוב, בהצלחה!

אבל מה יהיה גודל החלון פרספקס? כי אתה אומר שתשים מאוורר לדים בצד איפה שהעיגול עם החורים, אבל אם תעשה חלון אז במילא זה ירד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הנה עדכון קטן:

קודם כל הנה הכונן:

b5fd48cf4b6de.JPG

הכונן למעלה יוסר בקרוב מחוסר שימוש ומצביעה לא נכונה, הלבן שבחריצים הוא בגלל שהייתי צריך לדחוף עוד קצת את הכונן פנימה.

עכשיו יש לי גם בעייה:

הסתכלתי על הקטודה והפאנל שלה והבנתי שהפאנל שלה אמור להתחבר לסלוטים מאחורה, הנה תמונה:

85df4d15a3f84.JPG

אני מחפש מה לעשות שבכל זאת אוכל לשים את הפאנל מקדימה במקום של הכונן ולא מאחורה, למישהו יש רעיון??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

עשה טובה לעצמך, תוציא תכוננים, תשייף אותם עד שיהיה צבע לבן, תעשה שכבה אחת של שחור, תן לה להתייבש ואז תצבע עוד אחת ותיתן לה גם להתייבש ואז עוד אחת וגם לה תיתן להתייבש ואז תעיף בספריי לקה והכל יצא מגניב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...