והיום על שולחן הניתוחים - כלה אוקראינית (:D) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

והיום על שולחן הניתוחים - כלה אוקראינית (:D)

anatoli

Recommended Posts

שוב שלום ולילה טוב לכולם,

האודיופיל של הפורום, שי, לא מפסיק לשדרג. אחרי ה-K81DJ המשודרגות שלו שהשאירו בו טעם של עוד לשידרוגים. היום הוא הגיע עם ה-K701 ל-recable.

אז אחרי שעה שלקח לפרק אותן (ד"א, לדעתי זה צריך להחליף את הבחינה הפסיכומטרית כתנאי כניסה לאוניברסיטאות - להולכים למכללות אין צורך, אצלם זה ממילא לא משקף ;)), סילקנו את הבדיל הערבי של AKG, והעפנו את הכבל המקורי. קצת חיתוכים, קצת הלחמות, קצת שטויות מסביב. קיבלנו אוזנייה שנראית מדהים! עוד לא הקשבתי לה מעבר לבדיקה של תקינות, אבל המראה שלה הוא פשוט מהמם. הכבל היפה ביותר שראיתי כבר הרבה זמן.

כמובן שזה לא שווה כלום בלי תמונה, אז הנה זה בא. קחו בחשבון, שעת לילה מאוחרת, אין אור, הכל , התמונה לא מתקרבת אפילו לאיך שזה נראה במציאות.

אני מניח שבימים הקרובים כששי יחזור למעונו עם המגבר שלו, נשמע קצת יותר על הסאונד שלהן.

img3037xz5.jpg

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כושלאימשלכם.

סליחה.

מאז שיש לי את ה-K701 אני מפנטז על להחליף את הכבל שלהם במשהו אחר.

והפוסט הזה ממש לא עוזר לי להחזיק את עצמי.

למישהו יש techflex לבן ו\או חיבורי XLR?! :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם ככה :)

אני לא מבין מה מעניין בלראות כלי עבודה כמו מלחם קטר שפיץ פלייר ושאר ירקות. לעומת זאת, לראות כאלה יפות זה אחלה דבר :) רציתי לצלם גם כמה של הבפנים שלהן, אבל לא יצא למשהו.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוכר סבונים -יש לך סט -אפ באלנסד שאתה רוצה חיבורי xlr ?

אתה יכול לבקש מאנטולי לעשות לך ריכבל -זה יעלה רק קצת $$$ (אנטולי זונת אודיו יעשה כל שידרוג תמורת כסף:smile1:)

-כדאי לבקש ממנו מכיון שהריכבל לא קל בכלל ,אני הייתי מפחד לעשות מוד כזה בעצמי מזל שיש אנטולי.

1.הפתיחה המטומטת של האוזניות -צריך מאוד להזהר לא לשבור את הפלסטיק הקקה.

2.הלחמות מפגרות ,בדיל קשה שלא רוצה להנמס-יהיה חבל להרוס כאלה בגלל שהדריבר התחמם יתא על המידה.

3.אנטולי היה צריך להרחיב את היציאה של הכבל עם דרמל כי הוא לא היה מספיק רחב.

חבל שהתמונות לא משקפות כמה שהכבל יצא יפה -טוב סופשבוע אני יצלם את האוזניות עם טובה .

נ.ב. -משהו יודע איפה משיגים כלה אוקראינית יד ראשונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דור, אני באמת לא מבין למה אתה צריך XLR. החיבור הזה לא יעשה לך שום דבר. זה אפילו לא יעשה את האוזניות מאוזנות. XLR הוא 3 פינים בדיוק כמו TRS. אם כבר אז או זוג XLR (שלא משנה גם ככה) אחד לכל ערוץ, או XLR של 4 פינים כמו ששמתי ב-K1000. אבל אם אין לך מגבר מאוזן (ואני מדבר מגבר מאוזן באמת, ולא מגבר שסך הכל מפריד את האדמה לאורך הכבל ומחבר אותה בהזדמנות הראשונה בפנים) אז זה סתם שטות.

גם אפלקס לבן לדעתי לא יהיה יפה. זה ייראה יותר מדיי כמו צעצוע/ipod. השילוב ששמתי לשי, זהב עם שחור הוא פשוט פנומנאלי לדעתי. דומה מאוד לשילוב שעושה לארי מהדפיל, רק שאנחנו לא חסכנו ועשינו את זה לאורך כל הכבל ולא רק בהתחלה. עם זאת, אני אישית חושב שאפשר יהיה לעשות את זה לא פחות יפה גם עם כסוף ושחור. יש לי גם קונקטור דומה לשל שי עם גוף כסוף במקום שחור אז זה יתאים מצוין גם כן לדעתי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלע, לא אוהב זהב.

1. אני מתכנן על סט באלנסד, אם אני עושה recable, אני כבר אכין אותם לזה, חוצמזה, XLR זה סקסי.

2. כבר פתחתי אותן(מתוך סקרנות P: ), לא כולכך קשה.

3. הלחמות לא מפחידות אותי.

4. בכולמקרה, זה ידחה לעתיד, כרגע אני מתמקד בבניה של SOHA ו-Alien DAC(אם מדברים על דברים מפחידים, SMD) ולמי שתוהה, זה לא הניסיון הראשון שלי עם בניית מגברים.

5. הכבל נראה יפה, אבל הייתי מעדיף משהו שיותר קשור ל-Theme הכללי של האוזניות.

נ.ב. תסדר כבר את הכיוון של הפדים, זה לא נוח ככה, החלק הרחב צריך להיות מאחורה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הגעתי למעונות רשמים על הסאונד בקרוב בנתיים עוד כמה תמונות

הדור הצעיר מזיל ריר מהשדרוג

תמונה

המשקה לשמיעת מוסיקה איכותית :xyxthumbs:

עוד תמונה

אנטולי, אתה גאון, אבל אתה מטורף :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...