Silentium T5 Pro - האם יש לו יריב ברמת מחיר שלו? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Silentium T5 Pro - האם יש לו יריב ברמת מחיר שלו?

noambaum

Recommended Posts

אז ככה השאלה בכותרת אבל הצורך שלי הוא במסגרת התקציב שהמארז יהיה כמה שיותר שקט אך מאוורר,אני לא עושה OC לידיעה.

האם יש לו מתחרה ברמת המחיר הזו בארץ שכוללת ספק?

***עריכה***

המחיר שלו הוא 615 מצלצלים בנועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד - 6420

זיכרון 2GB

לוח - P35/965

כרטיס מסך - 8800GTS 320

HDD - 250GB

לגבי הספק-הוא של 500W ואני לא עושה OC אז אני חושב שהספק הזה מספיק טוב,אם יש לך הצעות טובות למארזים אחרים ברמת מחיר הזו+/- ושיהיו שקטים אני אשמח לשמוע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקשר לחנות קודם ותבדוק מה כתוב על הספק

אם הוא MADE BY SEASONIC אז לך על זה

אחרת, מדובר בספק שאין עליו שום נתון מחברה לא ידועה והעובדה שכתוב עליו 500W לא אומרת כלום ועדיף לקחת ספק אחר, גם אם הוא עם פחות הספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהספקים היותר ישנים היו של SEASONIC אבל אין סיכוי שבנועה יפתחו את הקרטון רק בשביל לבדוק איזה ספק שוכן שם...אוף עד שמצאתי מארז שקט במחיר שפוי שמגיע עם ספק.

טוב אז מהתחלה-יש לכם המלצות למארז עם ספק שקטים בעלות של 600+/- ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצאתי עוד חנויות בארץ שמוכרות של AC,ובכל מקרה המוצר ברגע שנפתח נחשב משומש וזה יוריד לו מהערך-דווקא הגיוני.

תחשבו שהיית מזמין מארז והיית רואה שמישהו כבר פתח אותו,לא היית מתבאס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קפיצה של 200 ש"ח לא נכנסת לי לתקציב.

ד"א ראיתי שמארזים של AC מוכרים גם אצל זיגזג והדובים אך אצל שניהם אין את המארז הנ"ל.

בקיצור אני צריך משהו אחר.

לגבי האנטק הוא ממש לא מצדיק את העלות שלו-אין לו מקום למאווררים בכלל חוץ מ- 120 מ"מ אחד מקדימה ואחד מאחורה(מגיע רק עם אחד מאחורה),הפאנל הצידי שלו שמאחורי הלוח אם לא ניתן לפירוק דבר אשר יקשה בסידור הכבלים,או ביקצור - על מה לעזאזל משלמים פה 800 ש"ח :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי פתחו קרטון חדש של 6C28 פשוט וזול רק כדי שאני אוכל להראות לאבא שלי את הפתח התחתון שממנו המאורר הקידמי יונק אויר ככה שאני לא רואה למה לא יפתחו לך מארז שעולה יותר מכפול כדי לבדוק משהו משמעותי כמו ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בודק אפשרות של יבוא של- P180 מצאתי אותו במלאי בחנות שעושה משלוח לארץ בעלות של 107$,אני עדיין לא יודע כמה יעלה לי משלוח,באותה הזדמנות אני אשאל אותכם-האם יש לכם מושג אם יהיה על זה מכס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...