disk on key - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

disk on key

itaysk

Recommended Posts

רוב הדיסקים הניידים האלו בגדלים של 64MB עולים בסביבות ה-200ש"ח {רובם, יש תמיד יוצאים מהכלל שעולים יותר או פחות},

בגלל שהגודל של הדיסק הזה הוא 64MB אז אני מבין שאתה לא הולך להעביר איתו קבצים גדולים בגלל שהגודל קטן והוא יהיה מיועד

לקבצים של עד 10מגה לקובץ, לא? אז עם ככה אני לא הייתי משקיע בהכי יקר, יש את ה-Urtrend 64MB ב-200ש"ח

ואת ה-TRANSCEND 64MB ב-230ש"ח {TRANSCEND הם חברה שמתמחת בייצר למחשבים, ככה שלדעתי הם טובים מאוד},

ויש את ה-EasyDisk 64MB ב-200ש"ח, לא צריך יותר מזה, וכמובן יש את ה-M-SYSTEM 64MB שהם המציאו בכלל את כל

ה-Disk On Key והם נחשבים The Best במחיר של 250ש"ח, שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי המחיר לא מצדיק קנייה של DOK במיוחד שמדובר בגדלים כאלו מזעריים(במונחים של היום...), אולי זה יותר נוח,

אבל אני אישית לא מוכן לשלם סכום כזה כאשר בסכום הרבה יותר נמוך, אפשר לקבל פי 10 יותר קיבולת(RW), אם הסכום היה יותר נמוך,

אז אולי זה היה יותר אטרקטיבי.

טוב זה יקרה מתישהו, כמו שהמחירים של מדיות לצריבה צנחו, כך גם מחירי DOK יצנחו(אני מקווה :saint: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך. יש לי אחד של 32 שקיבלתי לפני כמעט שנה והשתמשתי בו רק בשביל להעביר את הקבצים מהמחשב הישן לחדש שלי (עדיין אין רשת). בעידן כמו היום של מהיר בכל בית, צורב לכל מחשב העברת 64 במחיר של 200 נראית ממש מיותרת. תוסיף קצת כסף וקנה צורב שהוא שימושי הרבה יותר. אחר כך לך לחנות הקרובה לביתך וקנה או דיסקים משכתבים כמו שוויזמאסטר אמר או קנה חבילה של 25+ במחיר הכי נמוך שיש (אפילו GPT) כשאתה רוצה להעביר למישהו משהו צרוב על הדיסק ותעביר עד שיגמר הנפח של הדיסק. כאשר הוא מלא אתה יכול לעשות ממנו קישוט לחדר או לזרוק פריזבים. זה עדיין יצא הרבה יותר זול מDOK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא עושה שימוש מאסיבי בDOK (16MB) כל יום. אני כותב בבית ספר על מחשב נייד P1 233 בלי כרטיס רשת אז כל יום אני עושה גיבוי של כל המסמכים שהם כבר תופסים יותר מדסקט אחד.. (חוץ מזה שאתמול מת לי הפלופי בנייד..). ככה יש לי גיבוי של כל המסמכים ויכולת עריכה על המחשב הרגיל שהיא הרבה יותר נוחה.

סך הכל לא כל אחד צריך DOK (בעיקר כאלה עם מהיר מצורב..) אבל מי שאין לו את היכול לעביר מידע חוץ מפלופי אז זה מאוד מועיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש אינטרנט מהיר {Netvision 750K בכבלים דרך ערוצי זהב}, ויש לי גם צורב 48X24X48 ועדיין

אני חושב שאני לא יוותר על הקניה של ה-DiskOnKey, לדעתי זה מוצר חובה ליד כל מחשב, לפעמים יש קובץ

קטן שרוצים להעביר {5 מגה לדוגמא} וחבל לבזבז סתם דיסק ובדיסקט אי אפשר להכניס את הקובץ אז

ה-DiskOnKey פותר את הבעיה בשניה, אני חושב שאני יקנה את ה-DiskOnKey של החברה שפתחה בכלל

את המוצר הזה שהיא M-System, הם נחשבים The-Best.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...