NZXT אפולו רק באוגוסט! - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NZXT אפולו רק באוגוסט!

pain_killer12

Recommended Posts

בשיחה עם חנות סקאי פיסי ועם יבואן נודע לי שהאפולו צריך להגיע רק באוגוסט, זה נכון?

ולמה זה ככה, אני כבר חודש רוצה לקנות את המחשב ואני מחכה רק לאפולו הזה, יא אללה, כמה אפשר למשוך?

עדיף לי לקחת טריניטי ולהוסיף לו 2 מאווררי 120? והאם GTX (לא שאני קונה אחד כזה, אלא סתם להתעניינות לעתיד) נכנס בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשב שלי גם שמתי אפולו אבל התקשרו אלי מהחנות ואמרו לי שכדאי להחליף כי יקח מלא זמן עד שהוא יגיע אז לקחתי את הTRINITY ובהפרש הוספתי מאוורר.

ניראה לי ככה הכי ישתלם לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רעים סה"כ,ומציגים יתרון על הטרניטי מבחינת הגודל.

אם חושבים על זה גם הם זולים יותר. טרניטי נדמה לי עולה 300 ש"ח בערך אבל צריך להוסיף לו מאוררים. ה-6919/6920 עולים אותו דבר וצריך רק מאורר אחד.

אני היתי הולך על ה-6920 ולו רק בגלל המחיר והגודל שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את ה - RAIDMAX SAGITTA למי שאוהב את סוג העיצוב שלו.

הטריניטי עם תוספת של 2X120 אמור להיות מאוורר מצוין.

אם כבר עולים מדריגה אז אפשר לקנות CM AMMO 533 ב - 410 ש"ח או ENERMAX CHAKRA 3052 ב - 380 ש"ח (מומלץ להוסיף לו מאווררים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשיחה עם חנות סקאי פיסי ועם יבואן נודע לי שהאפולו צריך להגיע רק באוגוסט, זה נכון?

ולמה זה ככה, אני כבר חודש רוצה לקנות את המחשב ואני מחכה רק לאפולו הזה, יא אללה, כמה אפשר למשוך?

עדיף לי לקחת טריניטי ולהוסיף לו 2 מאווררי 120? והאם GTX (לא שאני קונה אחד כזה, אלא סתם להתעניינות לעתיד) נכנס בו?

גם אני דיברתי עם Skypc וגם עם IQPC ושניהם אמרו לי שהאפולו צפוי להגיע בשבוע הקרוב. HUSH רק בעוד כמה שבועות.

:s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה נכון אני גם בבעיה כי אני רוצה את האפולו.

חשבתי גם על הטריניטי אבל יש לו מאווררים קטנים ולהחליף מאווררים זה יגיע למחיר של האפולו אז מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...