Grado SR60 או AKG K81? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grado SR60 או AKG K81?

xena

Recommended Posts

עזרת לי בקביעה שהן טובות מהשור. לא ידעתי את זה.

אבל מה הבעיה להשוות? תחשוב על חדר שקט. אני מדבר על השוואה אך ורק מבחינת איכות שמיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוואה תאורטית היא לא כל כך רלונטית כי יותר חשוב איך תשתמש באוזניות.

מה גם שלכל אדם אוזנים אחרות ,זה לא השוואת ביצועים של כרטיס מסך.

בקיצור עם תענה על כמה שאלות הבחירה תהיה יותר קלה

לשימוש בחוץ או בבית

קונה בארץ או חו"ל

חשוב לך שלא יכנסו רעשים חיצונים למוסיקה (כמו נסיעה באוטובוס) חשוב לך לא להפריע לאנשים שבסביבתך עם המוסיקה שלך?

למרות שאני לא ממליץ על ה- e2c יכול להיות גם שiem אחרים כן יענינו אותך(במיוחד אם אתה קונה מחו"ל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונה בארץ. לגבי שאר השיקולים, ברור לי מה לבחור בהתאם לתשובות עליהם. תאמין לי שאני יודע שאוזניות זה לא כרטיס מסך. אבל עדיין אפשר לומר שאוזניות X זבל ליד Y ללא קשר לשום שומע ספציפי. אם כל האוזניות שנתתי טובות, באמת נשאר עניין של סובייקטיביות. אבל אני רק רוצה לדעת שאין כאן פערים עצומים.

למשל, כשאני קניתי את ה PX100 אמרו בפורומים שהם ממש טובות. אבל כשהשוויתי אותם ל HD570 שלי, כמעט הקאתי. כלומר, זו בדיוק השאלה שהייתי צריך לשאול. בהשוואה ל... איך הם?

בנוגע ל iem, אילו אחרות היית בוחר על ה e2c?

אגב, אני כבר שנה שומע עם PX100 + IFP800 ואני ממש לא מרוצה. אני מקווה שה ZVM נותן איכות הרבה יותר טובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גורם לך להקיא מהpx 100 ? הבאס ?,כי אם כן הבאס נפוח אפילו יותר ב81 .

לא שמעתי את ה570 אף פעם ,אבל את ה590 (אותו סדרה) יצא לי לכמה דקות ,וואי אלו האוזניות הכי נוחות בעולם.

נראה לי לפי תחושת בטן שתעדיף את הsr 60 ,אחד מול אחד רק בשמע הsr 60 עדיפות ,יותר נוחות ומאוזנות,אבל אני אישית לא הייתי מתנייד עם מוצרי

גראדו,גם מפריע לסביבה ,לא מתקפל,ולא בנוי טוב מספיק לטעמי להתניידות.

אם בכל תשקול לקנות בחו"ל -יש מבצע אצל דר. מאיר http://www.meier-audio.homepage.t-online.de/ -

dt 440 של בייר ב110 דולר כולל משלוח ,יותר מוצלח משניים שבהשוואה -יותר נוחות ,נשמעות יותר טוב ומתקפלות.

לגבי iem תגדיר תקציב,ונחשוב על משהו(רק מחו"ל במקרה הזה אין כמעט מבחר בארץ,וזו חבילה קטנה, משלוח לא אמור להיות יקר מדי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין HD570 ך PX100 הוא הבדל בין מערכת חלקים למערכת מיני. הסאונד לא אמיתי באופן משמעותי.

תראה, אין כאן השוואה ולא אמורה להיות. אבל זה מדד. ההבדל הוא עצום ולא רק בבאסים וכו'. אלא ממש צליל אחר. תחשוב שסקסופון נשמע פשוט כלי אחר בין שניהם. באחד סקסופון אמיתי, ובשני סקסופון מסינתיסייזר. ושוב, אין מה להשוות. ה PX100 לא אמורות להיות HD570. אך ככה אני יכול לדעת מה חסר לי.

כמובן שאת הבדיקה לא עשיתי עם IPF800 אלא דרך מערכת חלקים רצינית.

אגב, אין לי בעיה עם באסים, ואני דווקא אוהב אותם. אבל לא כשהם לא אמיתיים ודומים לאיזה בוסט.

אני מתחיל לחשוב שתהיה לי בעיה להיות מסופק מאוזניות מתחת ל 1000 ש"ח.

התקציב שמשאיר לי ה ZVM הוא 300-400 ש"ח, IEM או קשת... הדיבורים שקראתי על GRADO SR60 ועל K81 גרמו לי להעדיף את ה K81, אבל באמת שזו יריה באפלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאס של ה81 הוא יחסית מדוייק ואיכותי, אבל באופן כללי, זה כמו לשים את הראש על איזה סאב וופר מבחינת בום שאתה מרגיש בראש :smile1: (כמובן שזה בהגזמה, אבל עדיין, הצלילים הנמוכים מרעידים לי יופי את הראש...)

אם אתה אוהב באס כזה אז ה81 זה 'ה'אוזנייה בשבילך (בתקציב הזה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם Grado SR60 וכן הוא קצת מסובך להתניידות.. כבל ארוך מידי וספוג שבחום הזה גורם לזיעה מעצבנת.. אבל מסתדרים ועדיין הוא גורם לי הנאה D: כמובן שלא בדקתי את ה K81 ככה שאני לא יכול לתת דעה..

חנויות - headphones.co.il

cinema-paradiso.co.il

bug.co.il

ויש עוד המון שימכרו את ה K81, לגבי הגראדו .. יש קצת פחות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפדים של ה81 גם די מחממים... דמוי עור...

גם הכבל לא קצר במיוחד (למרות שלפי דעתי זה לא בעייה... פשוט מקפלים וקושרים עם הטיל שקושר את הכבל באריזה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שמחליפים את הכבל/מקצרים אותו. עם ה-K81 אפשר להוציא את הספוג שמגיע איתן ואז זה קצת מוריד את הבאס. ואפשר תמיד לשים בלו-טאק זה פשוט, מהיר, זול, ומשנה את הסאונד לסאונד מאוזן יותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 81 מצוינות לכל סוג , מהיפהופ לאלקטרוני ועד ג'אז. אבל אם אתה אוהב רוק עדיף לך להתרחק, במיוחד כשהSR60 נחשבות למצוינות בתחום הרוק.

אני כבר כמעט חצי שנה עם ה 81 שלי, אני ממש אוהב אותם, הם נוחות ונשמעות טוב ברוב המקרים (אני שומע אלקטרוני וג'אז בעיקר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...