הברחת החלומות ומפרט החלומות(שלי לפחות)... - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הברחת החלומות ומפרט החלומות(שלי לפחות)...

moskitos

Recommended Posts

אני ממש לא טחון אני פשוט הולך למכור את שני הכרטיסי מסך ואז אני אפילו ארוויח טיפ טיפה(אבל זה עדיין יצא לי כמו מחשב בינוני בארץ מבחינת המחיר כמה שהוצאתי)-------מה? לא שווה?

הבעיה היא באמת להכניס את הרמקולים כי האריזה ממש גדולה,אז אח שלי לקח איזה אריזה של משחק לבנות כמו בית בובות או משהו ואז הוא פשוט מכניס הכל פנימה והולך עם זה על העגלה כל מי שרוצה יכול לראות מה יש בציור על האריזה אבל אף אחד(לפחות ככה אני מקווה כי אחרת אני בצרות! :nono: )לא ממש ירצה לפתוח ולבדוק מה יש בפנים. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מוכן לחלוק את הסוד של איך לעשות את זה?

אני סתם שמתי את זה במזוודה. אריזות משוטטות בין הבגדים.

ברור שאתה לוקח סיכון אם בודקים אותך - אבל ברוב מוחלט של המקרים זה בכלל לא קורה.

את הזכרון והמעבד למשל הכנסתי בין הבגדים, ככה שאם חלילה היו עולים עלי לפחות שני אלה היו ניצלים.

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מעבירים את התיקים בשיקוף כדי לראות מה יש בתיק... ומה קורה אם תופסים אותך? (והאם באמת יש מכס על הכל או רק על ומקרנים)?

המכס מותיר לך לייבא יבוא אישי של עד 200 דולר לאדם (אך ורק אם אתה טס לחו"ל על מנת להביא אותו כמובן). ולכן מעבר לביקורות אקראיות, אם יש לך מוצרים כלשיהם הם מניחים שהכל מתחת ל 200 דולר אם לא הצהרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעדכן אותנו איך הרמקולים, בטח פצצה, יש לך אפשרות לצלם לנו אותם שהם יגיעו? ואם לא, חשבת לקנות במקום

שתי רדאון 9700פרו שאולי תתקע איתם? אתה יכול להביא תותחנית, כמו ה-Olympus C720 ZOOM ULTRA

או ה-Nikon CoolPix 885 3MP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא טחון אני פשוט הולך למכור את שני הכרטיסי מסך ואז אני אפילו ארוויח טיפ טיפה(אבל זה עדיין יצא לי כמו מחשב בינוני בארץ מבחינת המחיר כמה שהוצאתי)-------מה? לא שווה?

הבעיה היא באמת להכניס את הרמקולים כי האריזה ממש גדולה,אז אח שלי לקח איזה אריזה של משחק לבנות כמו בית בובות או משהו ואז הוא פשוט מכניס הכל פנימה והולך עם זה על העגלה כל מי שרוצה יכול לראות מה יש בציור על האריזה אבל אף אחד(לפחות ככה אני מקווה כי אחרת אני בצרות! :nono: )לא ממש ירצה לפתוח ולבדוק מה יש בפנים. ;D

תקווה, לפעמים הם מוצאים נחשים במזוודות וסמים בתןך כל מיני דברים. תקווה שהאריזהלא תהיה חשודה מדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני עשיתי משהו דומה לפני שנתיים כשנסעתי לאמריקה רק שאני הייתי בסיכון הרבה יותר גדול...

קודם כל קניתי מחשב שלם (מארז, רמקולים,מקלדת הכל של סוני שעלה 1650$) רק בלי מסך כי מסך כבר היה לי... בנוסף קניתי גם סורק וצורב חיצוני סקזי (שעלה 400$ בזמנו.. שלצערי אני לא משתמש בו כי אין לי כוח לקנות כרטיס סקזי). את המארז הוצאתי מהקופסה ושמנו אותו במזוודה.

את הסורק בכלל לא הוצאנו מהקופסה והלכנו איתו, את הצורב הוצאנו מהקופסה וסחבנו בתיק יד.

בנוסף לכל זה אמא שלי שהיא עובדת עם אז היא קנתה שם סטודיו של roland ב-2200$, מיקרופון לסטודיו ב300$ ומיקרופון לעבודה של א'ק'ג.

בקיצור ממש עברנו את הגבול (המקסימום היה 600$)

הקטע המצחיק הוא שאת כל הדברים הללו סחבנו איתנו לתוך המטוס שזה היה הרבה מעבר ל5 קג לבן אדם ועוד לקחנו שלוש תאי איכסון...

בקיצור היה ממש מפחיד...

כל השש עשרה שעות טיסה הייתי בלחץ נוראי

ולאחר מכן כאשר היינו אמורים לעבור דרך המכס אז התחלתי לשיר את השיר של הדרדסים כדי להירגע קצת

וכאשר יצאנו מהחדר הייתי כל כך מאושר שישר צעקתי יש! ואז אבא שלי דפק לי צ'פחה בראש כי הוא פחד שיחזירו אותנו לשם...

בקיצר היה שווה כל רגע...! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מציע לכם לנסות להבריח, אלא עם זה חלקים בקופסאות קטנות כמו , , כרטיסי קול וכאלו..................

אחות של אבא שלי הייתה שנתיים בארצות הברית, היא קנתה שם מצלמת וידיאו Jvc פשוטה שהיא חזרה לארץ,

המצלמה לא יצאה זולה כמו שהיא חשבה, היא שמה אותה במזוודה, בקיצר ראו את זה, היה שלמה קנסות 2500ש"ח

ועוד כל מיני דברים ויצא לה כל העסק של המצלמה הזו בערך 8 אלף שקל, עד היום כולם אומרים לה שזו המצלמה

הכי יקרה שהם ראו {בצחוק} :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על חלקי מחשב אין מכס.

אם מבריחים לארץ חלקים אז חוסכים את 18% מע"מ.

למרות שזה חיסכון לא מבוטל, לא הייתי ממליץ לעשות זאת.

מפני שכך אתה מביא חלקים ללא אחריות.

ואתם לוקחים סיכון די גדול שיכול להפוך את כל הקניה ללא משתלמת. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...