Mercedes-Benz SL 55 AMG ROADSTER עד יום ראשון בחיפה. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mercedes-Benz SL 55 AMG ROADSTER עד יום ראשון בחיפה.

MishaK

Recommended Posts

שטויות, אם אני אעצור מול הסוכנות עם יגואר ואבקש טסט דרייב, אני מאמין שאני אקבל...

בעצם לא, כי אני נראה ילד, אבל שגיא, אתה נראה בן 95 בערך, בוא נשכיר ליום יגואר ונלך לעשות סיבובים על המרצדס

לשם הפרטוקול הכ"כ מוטעה שלך ידידי, ביקרתי בסוכנות של הונדה וביקשתי נסיעת מבחן על ה S2000, זרקו אותי בבעיטה.

דרשו ניירת והשתתפות עצמית בסכום שיכול להכחיד את הסבארב'שך, אני משוכנע שאם הייתי סלבריטאי איכותי, הייתי יכול לשכוח מכל העסק ולקפוץ ישר למכונית.

הדבר שאתה מציין הוא מגוחך, מה ההבדל בין סלבריטאי לבין אחד שיושב טוב ומשוויץ בכך, המוניטין של שניהם הוא גבוה, הרבה יותר מאדם שנראה פשוט ויבוא לבקש נסיעת מבחן.

כנראה שאתה לא חי בעולם הזה מספיק בכדי לעכל את המצב.

אחי לא נראה לי שכדורגלנים בישראל בימינו

יכולים לקנות מכוניות יקרות כל-כך (עם כל הכבוד)

פףףף, ז'אוטטוס... לא חושב שיש לו את האמצעים לקנות אותה, אבל בהחלט יש לו את המוניטין הדרוש בשביל להכנס אליה ולתת בגבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שטויות, אם אני אעצור מול הסוכנות עם יגואר ואבקש טסט דרייב, אני מאמין שאני אקבל...

בעצם לא, כי אני נראה ילד, אבל שגיא, אתה נראה בן 95 בערך, בוא נשכיר ליום יגואר ונלך לעשות סיבובים על המרצדס

לשם הפרטוקול הכ"כ מוטעה שלך ידידי, ביקרתי בסוכנות של הונדה וביקשתי נסיעת מבחן על ה S2000, זרקו אותי בבעיטה.

דרשו ניירת והשתתפות עצמית בסכום שיכול להכחיד את הסבארב'שך, אני משוכנע שאם הייתי סלבריטאי איכותי, הייתי יכול לשכוח מכל העסק ולקפוץ ישר למכונית.

הדבר שאתה מציין הוא מגוחך, מה ההבדל בין סלבריטאי לבין אחד שיושב טוב ומשוויץ בכך, המוניטין של שניהם הוא גבוה, הרבה יותר מאדם שנראה פשוט ויבוא לבקש נסיעת מבחן.

כנראה שאתה לא חי בעולם הזה מספיק בכדי לעכל את המצב.

כי לא באת עם הסטייל המתאים... אם היית מתלבש כמו בסרטים, ועוצר שם עם איזה יגואר, ומתלהב מהמכונית ונראה כאילו יש לך את הכסף לקנות אחת, היו נותנים לך. (אולי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אגב, לא נראה לי שמשתלם להשכיר יגואר S-TYPE בשביל 20 דקות נסיעה ברודסטר החדשה של מרצדס (משו כמו 49043928 דולרים בשביל שעה), לדוגמא... :P

אני זוכר שלטקס הסיום של י"ב רציתי להשכיר את ה SL500 של מרצי, משו כמו 450 דולר ללילה... בסוף וויתרתי על הרעיון, גם בגלל שלא יכלתי לנהוג לבד באותה תקופה וגם בגלל שזה קצת היה מכחיד לי את הכיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה? אתם באמת, באמת מאמינים שתקבלו אוטו, ככה סתם, כדי לסוע בו? אם אתם קונים פוטנציאלים אמיתים, ולא אכפת לכם לשלם השתתפות (שאם תרכשו את האוטו - תוחזר לכם) אז הם ישמחו. אבל כמה ילדים מתלהבים שמפנטזים על אוטו כזה?....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא?! :veryangry:

מה קרה?! תמיד צריך את עוזי חיטמן והגיטרה בשביל כל דבר?! אסור להרגיש איכותי ל20 דקות (לילה שלם, במקרה הכי טוב)?

צריך להמציא סיפור שיש לי גידול באשך השמאלי, אבא מכה, אמא בצומת? אני לא מבין!

אז אני סתם ילד שחולם, לפחות שחלום אחד יתגשם, בלי יותר מדי בלאגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין על קדש פינת העצמאות במגדל העמק

אין אין.....

אלפות אימפרזות והונדות של ערסים לרוב וגם איזה 2-3 BMW של סוחרי סמים

איכות!

ROTFLMAO!!!!

כןכן

אלו הם פני הדביר המערב מגדל העמק

זה כל העיר, לא רק האזור שלך :)

לפחות אצלי בשכונה יש יונדאי קופה צהובה..שאני אנהג בה עוד 23 יום (סשה הבטיח לי ) ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין על קדש פינת העצמאות במגדל העמק

אין אין.....

אלפות אימפרזות והונדות של ערסים לרוב וגם איזה 2-3 BMW של סוחרי סמים

איכות!

ROTFLMAO!!!!

כןכן

אלו הם פני הדביר המערב מגדל העמק

זה כל העיר, לא רק האזור שלך :)

לפחות אצלי בשכונה יש יונדאי קופה צהובה..שאני אנהג בה עוד 23 יום (סשה הבטיח לי ) ;D

כבר נהגתי עליה :la::flipa:

וממש אין לך אלפות וערסים....

כל העיר מלאה בהם!

אפילו בשכונה הלבנה שזו השכונה הכי רוסית יש נו מה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עליתי עליו קיבינימט! :veryangry: :veryangry:

לפחות אני לא מפרפר כל זינוק בעליה ולא נכנס במכוניו ביציאה מחניה ואבא שלי לא צוחק עלי כשהוא מלווה

ד"א שטרות שטרות ושוב שטרות

הדבר היחידי שפוטר משהו במדינה הזאת... :-\ :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות אני לא מפרפר כל זינוק בעליה ולא נכנס במכוניו ביציאה מחניה ואבא שלי לא צוחק עלי כשהוא מלווה

:grinangel:

תשמע אני אתן הרשיון שלי כבר קיבלתי, והפסקתי לפרפר (כי התרגלתי לאוטו)..

וכמו שאמרתי את הרשיון שלי כבר קיבלתי...(שיעול) אי תנועה בנוי (/שיעול), (שיעול) בירה (/שיעול)...

אל תדאג גם אתה תגיע לדוושות, אה אופס ...תקבל רשיון

knuddel.gif

anim-jjd.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:grinangel:

תשמע אני אתן הרשיון שלי כבר קיבלתי, והפסקתי לפרפר (כי התרגלתי לאוטו)..

וכמו שאמרתי את הרשיון שלי כבר קיבלתי...(שיעול) אי תנועה בנוי (/שיעול), (שיעול) בירה (/שיעול)...

אל תדאג גם אתה תגיע לדוושות, אה אופס ...תקבל רשיון

knuddel.gif

anim-jjd.gif

רוצה כוס מרלו בראש? :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...