מאוכזב ממחשב שקניתי (תקציב 8700 ש"ח). - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוכזב ממחשב שקניתי (תקציב 8700 ש"ח).

eyalha

Recommended Posts

יקח לזה כמה שעות טובות לרדת..

מה זה IDLE? אני מניח לפי ההקשר שזה שרק מערכת ההפעלה עובדת.. כן? כמה אמור להיות הטמפ' במצב זה? אפשר להוריד אותה?

הכרטיס במנוחה אמור להיות בין 55-65 גג. תבדוק ב RIVATUNER על כמה % המאוורר עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יכול להיות שזו בעיית נטו..אף אחד לא ציין זאת..

בכל מקרה לא קראתי מה נאמר לגבי הספק,אבל הספק ממש לא גבולי או משהו כזה ויש מספיק מרווח בטחון.

מי שאמר לקנות מרובע - אני מציע לחקור קצת וללמוד לפני שמדברים. (רון XXX,זה לא מצדיק לקרוא לו מפגר או משהו כזה בכל מקרה)

Q6600 אחרי ירידת המחירים יעלה 1600-1700 ש"ח לדעתי שזה +- באותו המחיר של הכ.מסך וזה מיותר לחלוטין.

E6600 יכול להתסדר בלי בעיה גם עם GTX - הגיע הזמן להפסיק לעשות אותו כמעבד חלש רק בגלל שהוא נמכר במחיר שבו ה-6300 נמכר עד לא מזמן.

אם הוא היה עולה 1800 ש"ח הייתם מדברים אחרת,אז בלי שטויות ולהתחיל מרדף עקר אחרי ...גם ככה ל-99% מהפורום הזה מעבד כמו שלי יהיה מספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה..

עדכנתי את כל הדרייברים.. את אלה מהדיסקים שקיבלתי עם כל רכיב, לכ.מסך הורדתי את החדש מהאתר של וכך גם ללוח אם, ועדכנתי את העדכון של .

אני אחכה לבוקר שה3DMARK ירד ואז אני מבין שנוכל להצביע על הבעיה אם קיימת כזו? (מה התוכנה הזו בעצם עושה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8800 מומלץ לקחת עם Q6600

הכרטיס מסך יותר מידי חזק בישביל E6600 קראתי את זה במאמרים באינטרנט בעתיד יהיה לו צווארי בקבוק עם הוא ירצה לשחק על הגרפיקה החזקה :pissed:

הE6600 יותר ממספיק חזק לכרטיס מסך אז דיי לדבר שטויות.

eyalha אני מציע לך להעיף את הVISTA ולהתקין SP3.

יכול ליהיות שבXP הכל ירוץ לך חלק,ידוע שVISTA זה שלא עשוי טוב ולך תדע אם הוא מפעיל את החומרה שבמחשב שלך כמו שצריך...

פשוט שמעתי על כמה חבר'ה שבגלל המחשב שלהם פעל לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם התקנתי את הדרייברים שהביאו לי עם המחשב, אבל הדרייברים הם גירסה 97 משחקים היו מקרטעים לי ועושים בעיות.

קיצר הורדתי את הדרייבר 158.22 וכל הבעיות היסתדרו לי.

אבל יש לי בעיה אחת במחשב אוליי גם לך יש אותה, ה-HDD שלי פשוט ניראה לי תקול ועובד לאט, אז אני קונה חדש, קח חומר למחשבה.

5 סיבות לבעיות בגדול.

1) כרטיס מסך תקול.

2) HDD תקול.

3) לא עדכניים.

4) בעית חום.

5) רכיב כל שהוא תקול.

8800 מומלץ לקחת עם Q6600

הכרטיס מסך יותר מידי חזק בישביל E6600 קראתי את זה במאמרים באינטרנט בעתיד יהיה לו צווארי בקבוק עם הוא ירצה לשחק על הגרפיקה החזקה :pissed:

בולשיט, ה-E6600 לא מביא לשום צוואר בקבוק אפילו עם הכרטיס מסך 8800U, וגם עם כן זה ממש מיזערי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8800 מומלץ לקחת עם Q6600

אתה מוכן להפסיק להטעות? QC בכלל לא מנוצל נכון להיום במשחקים (רק SUPCOM וקצת בLOST PLANET).

הE6600 הוא מעבד מעולה!

הE6600 יותר ממספיק חזק לכרטיס מסך אז דיי לדבר שטויות.

eyalha אני מציע לך להעיף את הVISTA ולהתקין WINDOWS SP3.

יכול ליהיות שבXP הכל ירוץ לך חלק,ידוע שVISTA זה שלא עשוי טוב ולך תדע אם הוא מפעיל את החומרה שבמחשב שלך כמו שצריך...

פשוט שמעתי על כמה חבר'ה שבגלל המחשב שלהם פעל לא טוב.

אני לא יודע אם התפספס לך עם המקלדת או לא, אבל בכל אופן SP3 לXP ייצא רק במחצית הראשונה של 2008.

לפותח הת'רד: אם אתה לא יודע למה יש לך בעיות פשוט תפנה לחנות שקנית ממנה ושהם יבדקו, אל תשבור את הראש. המחשב שלך אמור להריץ משחקים בצורה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8800 מומלץ לקחת עם Q6600

אולי מספיק לחזור בפעם השלישית על שטויות?

אני חושב שהיו מספיק דיונים על זה שכשהוא "רוצה לשחק על הגרפיקה החזקה" המעבד יהיה שולי בתפקודו והכרטיס יעשה את מירב העבודה.

תן קישור להשוואה בין Q6600+GTX לבין E6600+GTX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב..

אני רואה אנשים משגעים אותך ובאלגנים ואתה לא יודע אך לצאת מזה

קודם כל תתחדש יש לך אחלה מחשב... כשאתה קונה מחשב לוקח כמה זמן שאתה מסתנכרן עליו.

מהתגובות ראיתי שאתה לא הרכבת את המחשב בעצמך כך שקודם כל יש לך אחריות על ההרכבה ועל הרכיבים בחנות שבה קנית,

ציטוט שלך: " 43 מעבד 42 דיסק קשיח 59 המערכת כולה, והכרטיס מסך בסביבות ה70 מעלות ".. החום של המעבד הוא מצוין במצב של רגיעה

אך מצב המערכת כולה (59 מעלות) ומצב הכרטיס מסך לא אמורים להיות ככה.. יכול להיות שיש לך בעיית אוורור במארז.

הכרטיס מסך ממש הטמפרטורה שלו בכל לא אמורה להיות ככה וזה אמור להדאיג אותך מאוד (70 מעלות זה המון כאשר הכרטיס מסך ברגיעה).

בכל מקרה מה שאני מציע לך לעשות במקום לאכול .. לדבר עם הטכנאי בחנות שלך להסביר לו את המצב לקבוע שאתה חוזר אליו עם המחשב ותבדקו את הכל במקום.

הוא יוכל במקום לבדוק אם ישנם ליקויים ולתקן אותם / להמליץ לך על אמצעי מתאים לחשב שלך.

מקווה שעזרתי במקצת

שיהיה יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה..

אכן את המחשב הרכיבו לי בחנות, גם לדעתי המחשב חם מדי, למרות שיש לו את ארבעת המאווררים של הLEXA, ויש מאווררים גם למעבד כ.מסך ולספק.

בכל אופן, יש תוכנה מומלצת לבדיקת הטמפ' של הכרטיס מסך חוץ מאוורסט?

התקנתי והרצתי את 3DMARK06

התוצאה היא 8323 , מה זה אומר?

3DMark Score 8323 3DMarks

SM 2.0 Score 3852 Marks

SM 3.0 Score 3675 Marks

CPU Score 2013 Marks

Detailed Test Results

Graphics Tests

1 - Return to Proxycon 31.977 FPS

2 - Firefly Forest 32.222 FPS

CPU Tests

CPU1 - Red Valley 0.639 FPS

CPU2 - Red Valley 1.015 FPS

HDR Tests

1 - Canyon Flight (SM 3.0) 33.183 FPS

2 - Deep Freeze (SM 3.0) 40.321 FPS

http://service.futuremark.com/orb/resultanalyzer.jsp?projectType=14&XLID=0&UID=10002363

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש מחשב מצוין!

התגובות של "טל אזולאי" הם שטויות נטו והמעבד E6600 מספיק בהחלט ולא גורם שום צוואר בקבוק זה מעבד חזק מאוד וכרגע אן בכלל משחקים שמנצלים מרובעי ליבה

בקשר לבעיה שלך:

אני לא מאמין שיש בעיה חומרתית

יכול ליהיות שהבעיה היא שVISTA עושה בעיות זה סביר מאוד ויכול ליהיות שזה כל הבעיה

עם התקנת מהדיסק אז תתקין את הדריברים העדכניים ביותר (אינטרנט)

אלה הם שתי הדברים הסברים ביותר

ובתור דוגמא למשחק חדש יותר מסטאלקר בבקשה תוריד את הדמו של LOST PLANT (DX10)תשחק על ההגדרות ורזולוציה הגבוהות ביותר ותגיד אך זה עובד

אחרי שהתקנת דרייברים

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוצאה בסדר, מעט נמוכה אבל עדיין בסדר.

ניראה לי שזו לא בעיה תכנית.

תנסה לעדכן לדרייברים הכי חדשים שיש ללוח אם, כרטיס מסך, כל דבר כימעט.

תיבדוק שהכרטיס מסך עובד לך על x16.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשים מעבד חזק יותר, לדוגמא את ה-E6800 , יהיה שיפור של כמה אחוזים במשחקים, אבל זה בהחלט לא שווה את ההשקעה אז תפסיקו לדבר על זה כבר, זה לא העניין, כל מעבד מגביל את המערכת לעומת מעבד חזק יותר, אין מה לעשות, ככה זה עובד.

בכל מקרה, הייתי בודק אם אחד מהמאווררים שלך לא פועל או פועל בצורה לא תקינה, זה יכול להיות אחת מהבעיות של החימום במערכת שלך. תפתח את המארז, ותפעיל את המחשב כשהמארז פתוח, וככה תוכל לראות את פעולת המחשב בצורה יותר טובה, לראות אם יש אילו שהן בעיות בזמן שאתה על המחשב, ויותר חשוב, לראות מה קורה כשאתה מפעיל משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...