מאוכזב ממחשב שקניתי (תקציב 8700 ש"ח). - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוכזב ממחשב שקניתי (תקציב 8700 ש"ח).

eyalha

Recommended Posts

אהלן, את ההודעה אני מפרסם בפורום הזה גם כי פה עזרו לי להרכיב את המפרט וגם כי אני לא יודע איזה רכיב הוא הצוואר בקבוק אז אני לא יכול לפנות לפורום ספציפי. (אם זה עדיין לא מתאים לפורום אשמח שיועבר שפורום בו אקבל תשובה)

המפרט הוא

מעבד:

INTEL 2 DUO S775 2.4GHz(E6600) 1066MHz/FSB 4MB - BOX

לוח אם:

GIGABYTE GA-965P-DS3 REV3.3

מסך:

DELL LCD 20´ 2007WFP ULTRASHARP FLAT PANEL MONITOR

כרטיס מסך:

LEADTEK PCI-EX WINFAST GeForce PX8800GTS TDH 640MB GDDR3 320 BIT TV/O DVI - DX10 - RETAIL

דיסק קשיח:

WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - WD2500AAKS

צורב DVD:

ASUS DVDRW DRW-1814BLT DOUBLE LAYERED X18 - LIGHT SCRIBE - WHITE - RETAIL

זיכרון:

G.SKILL 2048MB (1024MBX2) 800 CL4-4-3-5 - F2-6400CL4D-2GBHK

מארז:

NZXT LEXA w/o PSU

סט מקלדת ועכבר:

MICROSOFT WIRELESS OPTICAL DESKTOP 1000

ספק כוח:

ENERMAX LIBERTY 400W - ELT400AWT

המחשב נקנה למטרות משחקים, רובם לא כבדים אך העלתי את התקציב ב4000 ש"ח כדי שFSX ירוץ חלק.. בפועל FSX קורס בULTRA HIGH ובHIGH, המשחק S.T.A.L.K.E.R עובד לאט במקסימום ובHIGH, ומשום מה פיפ"א (כן כן 2007) בHIGH מקרטע, יש לאגים (למרות שאני לא משחק ברשת) בנוסף לזה הוספתי כסף בשביל הDELL אך לצערי גיליתי שמשחקים חדשים (FIFA TOP SPIN 2) לא תומכים ברזולוציות שדומות אפילו לשלו.

אשמח להסבר אם זה אמור להיות ככה, במידה וכן מה כדאי לשדרג (אין עוד תקציב לשדרוג כי אני לא יודע מה לשדרג) אם זה לא אמור להיות ככה, מה לעשות ואם יש דרך לבדוק אם הרכיבים עובדים כמו שצריך.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בקשר לפיפא , כשאתה שם על LOW אני יודע שמקרטע , בכל מקרה שים רזולוציה גבוהה ועל MEDIUM אתה תראה מצוין .

יש הרבה פאקים בפיפא השנה ... ובקשר למסך אני מניח שבמשחקים החדשים תהיה תמיכה מלאה לרזולוציה של המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני לא יודע מה הבעיה... המחשב ניראה אחלה... מבחינת רכיבים מה שאתה יכול לשפר במצב הקיים זה OC שזה כולל קניה טובה של למעבד בסביבות ה250 שקלים .. וכבר תוכל להקפיץ את המעבד ל-3.0 בכיף.. בכל מקרה בגלל שהשקעתה כל כך הרבה כסף עוד השקעה קטנה לא תפיל אותך בהצלחה גבר.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל המסך בסדר גמור למרות שיוכלתה לקחת 22 של מצויין רק יותר גדול משלך ..

שנית קניתה כרטיס מסך (לא מהזולים ) ולקחתה E6600 זול

אני חושב שכרטיס מסך כזה צריך סיפוק של Q6600 ולכן אני חושב שביגלל שיש לך מעבד זול ( ישן יחסית לכרטיס מסך ) אז המישחקים מקרטעים לך .. יוכלתה לחכות ל22 ליולי ולהביא מסך יותר גדול בהרבה משלך ולהביא מעבד פי 2 יותר טוב משלך .. בקיצור .. ביזבזתה ת'כסף אתה צריך Q6600 בישביל להיות מסופק מהכרטיס הזה ..

בכל מיקרה מחשב טוב :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל המסך בסדר גמור למרות שיוכלתה לקחת 22 של מצויין רק יותר גדול משלך ..

שנית קניתה כרטיס מסך (לא מהזולים ) ולקחתה E6600 זול

אני חושב שכרטיס מסך כזה צריך סיפוק של Q6600 ולכן אני חושב שביגלל שיש לך מעבד זול ( ישן יחסית לכרטיס מסך ) אז המישחקים מקרטעים לך .. יוכלתה לחכות ל22 ליולי ולהביא מסך יותר גדול בהרבה משלך ולהביא מעבד פי 2 יותר טוב משלך .. בקיצור .. ביזבזתה ת'כסף אתה צריך Q6600 בישביל להיות מסופק מהכרטיס הזה ..

בכל מיקרה מחשב טוב :-\

אתה חתיכתתתתת מפגררררררררררר תפסיק לבאס את הילדדד הE6600 זה אחלה של מעבד כן הוא היה יכול לחכות אבל זה לא היה משנה יותר מידי הQ סתם יקרר ואין יותר מידי קשר בין הכרטיס מסך למעבד כי המשחקים נשענים ברובם על הכרטיס מסך ולא על המעבד מצטער אני לא מבין מספיק בשביל להגיד מה בדיוק הבעיה אני רק יכול להגיד שדווקא ה-E6600 הרבה הרבה הרבה יותר טוב מה-Q6600 ב-OC ויותר מזה היום לאף אחד שמשחק (כמעט) אין צורך בארבע ליבות עדיף בהרבה לקחת מעבד עם שתי ליבות ולעשות לו OC מה שכן מישרוצה לקנות היום מעבד כמוני עדיף לו לחכות ל-22 ,אייל קניתה אחלה מעבד הוא סתם טיפש.. מה שכן אם מישהו מבין באמת מה הבעיה פה ושהוא לא זורק סתם תשובות מפגרות שיעזור בבקשה לילד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד בטוח לא מהווה צוואר בקבוק לכרטיס ובזמן הקרוב אם יהיה אז הוא כלל לא יהיה משמעותי.

עכשיו, מומלץ שתשאול בפורום תצוגה וגרפיקה כי הבעיה שלך סובבת סביב הכרטיס מסך ועם שאר הרכיבים אין שום בעיה.

בכל מקרה, קח בחשבון שיכול להיות שהכרטיס מסך פשוט תקול ותצטרך לממש את האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איי איי.. לא נעים לי לספק את זה.

אני נזכר שכשקניתי מחשב לא הבנתי למה הכל הולך לאאאט.. אף אחד אל ידע.

בסוף התקנתי מהאינטרנט והכל עבד חלק לגמרי! (כולל פאצ' למעבדים הכפולי שהיו איתם בעיות בווינדוס ובמיוחד עם האינטלים למינהים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפרמט .. תתקין את הדרייברים הכי עדכניים.. אם יש בעיה אז זה באחד מהחלקים..

תבדוק טמפרטורה של הרכיבים בינהם של הכרטיס.. ותראה איפה הבעיה.. אם אתה לא מזהה לך לחנות שקנית ממנה את המחשב ותסביר להם את הבעיה .. יכול מאוד ליהיות שאחד מהחללקים פשוט תקול .. אם אתה אומר שזה במשחקים לרוב אז 90 אחוז שזה הכרטיס מסך , תגיד להם שיבדקו את זה ויחליפו לך.. בכל מיקרה יש לך מחשב חיה פשוט חיה כולל הכרטיס מסך אין שום קשר למרובע אין צורך כרגע אפילו בכפול למשחקים , 6600 הוא מעבד חיה וזאת לא הבעיה..בכל אופן באמת הייתי ממליץ לך לשים איזה טוב ולתת לו קצת אוסי כי הוא מעולה באו סי .. בהצלחה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איי איי.. לא נעים לי לספק את זה.

אני נזכר שכשקניתי מחשב לא הבנתי למה הכל הולך לאאאט.. אף אחד אל ידע.

בסוף התקנתי מהאינטרנט והכל עבד חלק לגמרי! (כולל פאצ' למעבדים הכפולי שהיו איתם בעיות בווינדוס ובמיוחד עם האינטלים למינהים)

תפרמט .. תתקין את הדרייברים הכי עדכניים.. אם יש בעיה אז זה באחד מהחלקים..

תבדוק טמפרטורה של הרכיבים בינהם של הכרטיס.. ותראה איפה הבעיה.. אם אתה לא מזהה לך לחנות שקנית ממנה את המחשב ותסביר להם את הבעיה .. יכול מאוד ליהיות שאחד מהחללקים פשוט תקול .. אם אתה אומר שזה במשחקים לרוב אז 90 אחוז שזה הכרטיס מסך , תגיד להם שיבדקו את זה ויחליפו לך.. בכל מיקרה יש לך מחשב חיה פשוט חיה כולל הכרטיס מסך אין שום קשר למרובע אין צורך כרגע אפילו בכפול למשחקים , 6600 הוא מעבד חיה וזאת לא הבעיה..בכל אופן באמת הייתי ממליץ לך לשים איזה טוב ולתת לו קצת אוסי כי הוא מעולה באו סי .. בהצלחה..

אני חושב שזה מה שיעזור לך.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת בור בתחום, אבל יכול להיות שהספק לא מצליח להחזיק את המחשב? 400W בשביל כזאת מפלצת נראה מעט מידי. אני לוקח ספק 500W למחשב החדש כדי שיהיה מרווח בטיחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

400W מחברה איכותית כמו ENERMAX מספיקים בהחלט.

מרווח בטיחות או לא זאת כבר החלטה שלך אם להשקיע או לא.

יכול להיות שהוא לא חיבר את חיבורי החשמל של הכרטיס כמו שצריך, כדאי לבדוק גם את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות..

בקשר למעבד, לא קניתי את המרובע ליבה וחיכיתי להוזלה כי מתישהו צריך לחתוך ולקנות את המחשב, אני מחכה הרבה זמן.. אין לזה סוף.

התקנתי את כל הדרייברים ואת העדכון לאינטל.

בקשר לטמפרטורות לדעתי זה די חם.. 43 מעבד 42 דיסק קשיח 59 המערכת כולה, והכרטיס מסך בסביבות ה70 מעלות כאשר המערכת הפעלה עובדת, לא במשחקים.

אממ OC אני לא אעשה בשנתיים הקרובות אז זו לא אופציה :-\

ישנה דרך לבדוק אם הכרטיס מסך תקול? אולי תוכנה שהמחשב יעבוד בה במאמץ ואקבל ציון מסויים ואראה אם זה תואם את הציון הצפוי? דמי פעם ראיתי שמפרסמים פה תוצאות ב , מה זה?

שוב תודה על התגובות ואשמח לתגובות נוספות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יקח לזה כמה שעות טובות לרדת..

מה זה IDLE? אני מניח לפי ההקשר שזה שרק מערכת ההפעלה עובדת.. כן? כמה אמור להיות הטמפ' במצב זה? אפשר להוריד אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...