ביקורת מקצועית ומקיפה על הiPhone - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת מקצועית ומקיפה על הiPhone

lmlm

Recommended Posts

אתה עושה צחוק,חוץ מכמה יתרונות שחלקם "בלעדיים" הרוב פונקציות בסיסיות מאוד ויש גם פונקציות בסיסיות שאין לו בכלל. (כמו למשל כרינגטון ,רק דרך השירות שלהם :kopfpatsch: שליחת MMS ועוד דברים)

ההיתרונות שלו פשוט לא שווים את ה 600$

לגלוש באינטרנט, ולצפות בסדרות בשביל זה 600$?

המסך הגדול והאיכותי + הדפדפן הם שני היתרונות הכי פונקציונלים שלו.

אלה סיבות מצויינות לקנות iphone

ואז נוכל כולנו להסתובב מחוץ לבית ועדין לשבת בפורום...

המחיר הוא כבד וגם אין תמיכה בארץ אז זה לא באמת נושא לדיון, גם אם אנשים פה אומרים שהם מוכנים לקנות אחד זה לא אומר שהם באמת יקנו אותו כשהוא יגיע לארץ.

הוקטור תקיפה הכי נוח על זה המחיר המופרז של המוצרים, זה עדיין נכון וזאת עדיין סיבה טובה מאוד לא לקנות מוצרים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תראה לי מכשיר אחד שבכלל מתקרב אליו בתכונות ועולה פחות.

אנשים פה מדברים על ה N95 שעולה פי שתיים ועל ה W960 שגם עולה קצת יותר בתור מתחרים, ועדיין טוענים שהiPhone (שהוא הכי זול בין השלושה) יקר מדיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לי מכשיר אחד שבכלל מתקרב אליו בתכונות ועולה פחות.

אנשים פה מדברים על ה N95 שעולה פי שתיים ועל ה W960 שגם עולה קצת יותר בתור מתחרים, ועדיין טוענים שהiPhone (שהוא הכי זול בין השלושה) יקר מדיי.

נכון וגם אותם אנחנו לא קונים

זאת בדיוק הנקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך גדול ואיכותי+דפדפן תקנה N800 או מכשיר דומה בסגנון ותחסוך כמה מאות דולרים ותקבל חוייה טובה יותר

אמנם מסך גדול יותר אבל יחד עם כרטיס של 4GB שבלי זה אי אפשר להשוות בכלל ההפרש במחיר הוא 20$ בערך והW800 הוא בכלל לא טלפון, אז אם זה שאי אפשר לשלוח MMS זה כזה חסרון גדול בוא נראה:

אי אפשר לשלוח SMS, אי אפשר להתקשר, אי אפשר להשתמש באינטרנט סלולארי, אולי תשווה גם ל EEE וזהו?

נ.ב. אני אהיה חייב להודות שה EEE שווה הרבה יותר את הכסף אבל הוא לא פלאפון וזה מה שאני מנסה לומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דקטר אל תתאמץ יותר מדי, אנשים פה פשוט מחפשים אותו ובאים עם דעות מראש. ניסיתי להגיד את זה בתרד אחר אבל התחילו להעלב "ולהרביץ לי" דרך הפורום אז ירדתי מהעניין.

תראה שכתשובה להיפוך המסך האוטומטי של האייפון קיבלנו תשובה שיש איזה טלפון שאף אחד לא קונה שעושה את זה ידנית , ועוד חזרו על התשובה הזו והיתגאו בה, מזל שכתשובה לחוסר של האייפון בMMS לא קיבלנו תשובה בסגנון "אפשר לצלם את עצמך ולשלוח בדואר שליחים....." 8) .

פחות מחפשים פה יתרונות וחסרונות של המכשיר ויותר לקחת כל תכונה שלו ולהראות שיש אותה או אפילו יש אותה טוב יותר במכשיר אחר על כדור הארץ מבלי להתייחס לכל השאר התכונות, בגישה כזו גם אפשר להגיד שאם סבתא שלי תומכת בשליחת MMS אז האייפון יותר גרוע ממנה או לחלופין היא אוטומטית יותר טובה ממנו (מה שבטוח הוא שהיא מבשלת טוב יותר ממנו ומכל אחד אחר :) ).

אף אחד לא קונה (או כל מכשיר אחר) בגלל שתכונה שלו לא קיימת במכשיר אחר אלא בגלל מה שיוצר המכלול של כל הדברים שהמכשיר מציע. שני מכשירים עם מפרט זהה יכולים להיות שונים מאוד. בגלל זה אני לא מבין למה מחפשים אותו בקרביים על דברים שהם נכונים בנפרד אבל לא קשורים לכל העסק ביחד. במכשיר שלי לדוגמה אין ובכל זאת העדפתי אותו על מכשירים אחרים עם מצלמות בגלל דברים שלי אישית היו חשובים יותר. אם רוצים להבין מה כל העניין באייפון או כל מכשיר המוני אחר צריך לצאת מהעיניים של"חנונים אוהבי טכנולוגיה" ולהסתכל מהעיניים של בן אדם שלא מבין כלום בטכנולוגיה.

אייפון זה גם אייקון אופנתי, שפה בארץ מוציאים שליש מהמחיר שלו רק על ג'ינס (אופנתי) אחד.

למרות שלדעתי לקנות מכשיר כזה במחיר כזה זה מראש ביזבוז מטורף או לחלופין "חוסר יכולת להיתאפק" של אוהבי גאדג'טים שונים, אני לחלוטין יכול להבין את מי שקונה ונהנה ממנו וגם למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...