מצלמה דיגיטאלית למתחיל\חובב - תקציב 800-1000 כולל &# - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמה דיגיטאלית למתחיל\חובב - תקציב 800-1000 כולל &#

The Coolest

Recommended Posts

שלום חבר'ה, אני ממש לא בקטע של צילום אבל קרובים שלא ראיתי דיי הרבה זמן מגיעים לביקור עוד שבוע והחלטתי שהגיע הזמן להשתדרג מהמצלמה של הפילם העתיקה שלי.

אני צריך מצלמה פשוטה לתפעול (לא חייבת להיות ממש פשוטה - Idiot Proof) עם איכות תמונה טובה עד כמה שאפשר לתקציב.

השימוש המתוכנן כרגע זה צילום של הנסיעה המשותפת שלנו לאילת וסתם צילומי משפחה, אולי קצת חומרה שאני הולך להציע למכירה בקרוב.

שום דבר מיוחד ממש.

כמובן שעדיף כמה שיותר זול ולהשאר קרוב יותר ל-800, אבל אפשר להגיע עד לאלף אם זה באמת שווה את התוספת. כמובן שהתקציב צריך לכלול ציוד נלווה, כגון כ.זכרון של 1-2GB, אני מניח שיספיקו מעל ומעבר.

יש לי 4 סוללות נטענות 1600mAh של GPT, האם כדאי להשקיע ולקנות חדשות של 2300 או 2500?

כרגע שמתי עין על ה Canon A550, Canon A560 וה-Panasonic DMCLZ5.

האם ההבדל של בערך 100 שקל בין ה-550 ל-560 (ה-560 יקרה יותר ב-150, אבל באה עם כרטיס 1GB שעולה 55) שווה את תוספת הפיצ'רים שמקבלים איתה?

ומה דעתכם על הפנסוניק?

אודה על תשובות מהירות וענייניות כי אני רוצה להזמין כמה שיותר מהר, כי אני רוצה שהמצלמה תגיע אליי לפני הנסיעה (עוד שבועיים בערך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Fuji FinePix F20, המצלמה הכי מדוברת בפורום הזה בהתאם לתקציב הזה, לי אישית יש אותה (האומנם היא כרגע שבורה[מכוסחת על כל הצורה שלה]).

אני לא בנאדם שמאוד מבין בצילום, גם אני חובבן ואוהב שתהיה לי בכיס תמיד כדי לצלם את מה שבא מלפניי (במיוחד אם הוא מוזר).

רק אני ממליץ לקנות את הFinePix F20 מCamera4Less (ללא פרסומת), הם זולים בכ 300 שקלים משאר החנויות בנוגע למצלמה זאת, יש להם משלוח סופר מהיר, ואם איני טועה המצלמה הזאת כרגע לא נמצאת במלאי אצלהם, אך את יכול להרים טלפון (אני מניח) ולברר לגבי הגעת המצלמה לחנויות.

Aviko

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אבל אני לא בטוח שאני יכול לחכות עד שהיא תגיע למלאי...

מה לגבי המצלמות האחרות שרשמתי כאן? אני מניח שהן לא ברמה של הFUJI, אבל בסה"כ?

שלח לחנות EMAIL לגבי חזרתה של המצלמה הזאת למלאי, אז נראה אם אני הולך לחכות לה (אני בספק :()

עדכון:

זאת התשובה שקיבלתי מהחנות:

"הדגם שציינת אזל אצלנו מהמלאי . ולא יגיע בזמן הקרוב."

בשאר החנויות המצלמה מחוץ לתקציב. אשמח להמלצות אחרות, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...