קירור עצבני ביותר ל GF 2 !!! >>> - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור עצבני ביותר ל GF 2 !!! >>>

vner@

Recommended Posts

ערב טוב,

זה התחיל כ- 2 MX 400 64MB רגיל, עד היום......

להלן מספר מצומצם של תמונות:

המצרכים:

16.JPG

הכרטיס והמאוורר העתידי

2.JPG

הסינק הקטן והלא מועיל:

3.JPG

4.JPG

התופסן:

5.JPG

המאוורר העתידי:

6.JPG

ההתקמצנות על המשחה:

7.JPG

8.JPG

הצ'יפ:

9.JPG

שמתי משחה חדשה:

10.JPG

הדבקת הסינק למאוורר:

11.JPG

הלחמת המאוורר לחיבור:

12.JPG

13.JPG

התוצאה :

14.JPG

מהצד:

15.JPG

מקוה שנהנתם מהתמונות, אשמח לקבל תגובות, הערות, הארות, בקשות, עצות וכל מה שתרצו ! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א: 10X, עבודה יפה מאוד!

ב: אני בטוח שהוא עבד גם ככה קודם? מה דעתך על להראות לנו נחמד?

ג: ניראה לי בגלל הצורה של המאוורר זה שהוא לא ידחוף מספיק אוויר על הסינק אלה על הלוח (כלומר זרם האוויר לא זורם יש עם הסינק)

ד: אמרת שאפשר גם בקשות...

תעשה אותו דבר לTI שלי!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לגלרייה - יש לי עוד עשרות עבודות כאלה נחמדות שאשמח מאוד אם יופיעו בגלרייה, אבל אני מאוד נעלבתי שאת הפרוייקט הגדול שלי עדיין לא שמו בגלרייה...... (שלחתי לפני שלושה שבועות)......

תעדכנו אותי מתי יהיה אפשר לשלוח עבודות כאלה לאורי, בלי שילך לאיבוד לו בדרך, ואשלח בשמחה !!!!

למגיב השני,

אני שמח שזה מצא חן בעיניך,

אני יודע שהמאוורר לא בדיוק מתאים לסינק המסריח הזה (סליחה על המילה....), אבל זה יהיה עדיין יותר טוב מהכרטיס בלי מאוורר...:)

הלוח אם שלי עדיין בצרפת (הוא נשרף לי, וקניתי אותו בצרפת, אז שלחתי להם שיחליפו לי, הוא כמעט בדרך חזרה), ולכן אדבר על לכרטיס בשלב מאוחר יותר, תזכיר לי :)

וממש אין לי התנגדות, ואף אשמח מאוד לעשות דבר דומה לכרטיס שלך ! הבעיה היא איך נפגש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוד יפה ביותר, גם לי יש כרטיס מסך כזה רק עם 32MB שבקרוב יוחלף ב- 9000Pro אז אני יוכל לעשות

לו מוד קטן שבכל מקרה תכננתי, הכרטיס מסך שלך לא בנוי הכי טוב ל-OC רצחני, הוא דיי קטן והזכרונות מקיפים

את הליבה ואין מקום גם לסינק לליבה וגם לזכרונות, אצלי הזכרונות הם 4 אחד ליד השני בצד של הכרטיס ככה

שאפשר להשים סינק אחד כמו שאתה שמת על הליבה להשים על הזכרונות, ובקשר למאורר, לא נראה לי שאתה

צריך כזה, תחליף למשהו יותר יפה וקטן שישעה את העבודה אותו הדבר, כמה Mm המאורר הזה?

ותגיד באיזו צילמת?

:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להשחיט את הגוף ? צייר על שולחנות!

אני עשיתי עשרות פעמים את ראשי התיבות שלי (שיככבו על חלון המארז שלי, כשיהיה) וכתבתי גם אנריל בגדול

בכל מקרה הכרטיס נראה טוב, אמנם החברה לא מוכרת אבל הצבע יפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אם חשבת שציירתי משהו אחר..... ראשי תיבות של Advanced Micro Devices :)

החברה באמת לא הייתה מוכרת לי, אך כשפתחתי את הקופסא של הכרטיס, אמרתי יש ! סוף סוף משהו שונה מהירוק והצהוב הרגילים...... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...